O všem, co vás napadne!

21. Prosinec

Příspěvekod Jenda » úte 11. pro 2012 11:11:35

Dobrý den jsem tu nový a zajímá mě jaký názor máte na údajný konec světa. Všichni si o mě myslí že jsem blázen... Když si myslím že by to mohla být docela legrace...
Jenda
 
Příspěvky: 20
Registrován: pon 10. pro 2012 20:04:31
Bydliště: Sedlčany,Okres Příbram, central Bohemia

Re: 21. Prosinec

Příspěvekod stepan-hawk » úte 11. pro 2012 17:27:19

Myslím, že jsi blázen, když si myslíš, že konec světa bude legrace.

Omlouvám se za upřímnost. Já myslím, že jestli k tomu dojde, tak to bude strašné.
Myslet dopředu neznamená si koupit basu piv místo dvou lahví, ale přemýšlet občas co by kdyby a sem tam si něco připravit na dlouhodobé hledisko.
Věc, kterou budete znát vám někdo možná mučením vezme, ale i poté ji budete mít.
stepan-hawk
 
Příspěvky: 307
Registrován: čtv 08. lis 2012 20:29:01
Bydliště: královská část prahy

Re: 21. Prosinec

Příspěvekod Jenda » úte 11. pro 2012 20:21:48

Ovšem pokud se to má stát... stane se to... a nikdo s tím nic neudělá... takže je lepší si z toho udělat legraci než se trápit nee?..
Jenda
 
Příspěvky: 20
Registrován: pon 10. pro 2012 20:04:31
Bydliště: Sedlčany,Okres Příbram, central Bohemia

Re: 21. Prosinec

Příspěvekod stepan-hawk » úte 11. pro 2012 20:32:29

Já se netrápím já přemýšlím o různých formách a způsobech jaká reakce by byla v různých případech optimální.

To ej podle mne cesta, která tvou šanci může zlepšit.
Myslet dopředu neznamená si koupit basu piv místo dvou lahví, ale přemýšlet občas co by kdyby a sem tam si něco připravit na dlouhodobé hledisko.
Věc, kterou budete znát vám někdo možná mučením vezme, ale i poté ji budete mít.
stepan-hawk
 
Příspěvky: 307
Registrován: čtv 08. lis 2012 20:29:01
Bydliště: královská část prahy

Re: 21. Prosinec

Příspěvekod militear » stř 12. pro 2012 3:44:56

prvni optimalni reakce je cist tenhle server....jednou se to stane.. a je uplne jedno jestli 21 nebo v unoru. mozna snad by bylo lepsi aby to fakt byla nejaka globalni katostrofa nez tu cekat a vycerpavat se fyzicky a psychicky v tomhle srackoidnim svete. spatne to dopadne totiz tak jako tak. ted by to bylo nezavisle na nasem konani nejpozdeji do 10let si to lidstvo vytvori samo. kazdy kdo trochu chape co se kolem deje to vi.cesta v klidu ven neni a nikdy nebyla. tedy proc se bat? a paranoik nejsi:) muzes byt klidny. ti co nejvic krici ze se nic nestane se nejvic boji ze ano:) to znas jak nejlepe zamaskovat vlastni strach ne? snadno zacnes kricet ze se boji nekdo jiny:))))))
militear
 
Příspěvky: 69
Registrován: pon 03. pro 2012 23:55:24

Re: 21. Prosinec

Příspěvekod Jenda » sob 15. pro 2012 18:00:09

Ano znám... ale většinou svůj strach přiznám... ano jednou se to stane a ta malá sorta lidí se tu chce udržet co nejdéle... já mám například sen že kdyby vymřela velká část lidstva kvůli nějaké katastrofě... možná by pochopily že rozmnožování je věc dobrá ale s mírou. a na světě by byl klid... alespoň na můj život.. protože co si budeme povídat.. kterého bezdětného člověka zajímá co bude po jeho smrti..
Jenda
 
Příspěvky: 20
Registrován: pon 10. pro 2012 20:04:31
Bydliště: Sedlčany,Okres Příbram, central Bohemia

Re: 21. Prosinec

Příspěvekod stepan-hawk » sob 15. pro 2012 19:15:32

Tohle není myslím vázáno na to jestli někdo má děti.
Myslet dopředu neznamená si koupit basu piv místo dvou lahví, ale přemýšlet občas co by kdyby a sem tam si něco připravit na dlouhodobé hledisko.
Věc, kterou budete znát vám někdo možná mučením vezme, ale i poté ji budete mít.
stepan-hawk
 
Příspěvky: 307
Registrován: čtv 08. lis 2012 20:29:01
Bydliště: královská část prahy

Re: 21. Prosinec

Příspěvekod militear » sob 15. pro 2012 22:32:13

hawk svym spusobem ma.. kdo ma deti ma za ne zodpovednost. na tu slysi vetsina lidi kteri by na vse jinak kaslali uplne.
militear
 
Příspěvky: 69
Registrován: pon 03. pro 2012 23:55:24

Re: 21. Prosinec

Příspěvekod jack-3d » ned 16. pro 2012 1:54:55

21. prosince mi začíná dovolená, budeme připravovat vánoční výzdobu, péct cukroví... Pokud má bejt konec světa, tak bude, já ani nikdo z nás to neovlivní. Pokud bude nějakej výpadek proudu, chaoz, no tak na to je věc každýho nepřipravenýho ;o) Inu co, místo elektrických světýlek na stromečku budou malé svícny ;oD
jack-3d
 
Příspěvky: 53
Registrován: sob 14. led 2012 18:40:34
Bydliště: Brno

Re: 21. Prosinec

Příspěvekod militear » ned 16. pro 2012 4:02:59

naprostej souhlas... jen fakt na 21 prosinec neverim.. jeste ze neuvedly hodinu.to ale neznamena ze tomu neverim vubec :) jen mi ty presne terminy pripadaj ujety.. nejni to autobus.)
militear
 
Příspěvky: 69
Registrován: pon 03. pro 2012 23:55:24

Re: 21. Prosinec

Příspěvekod Jenda » ned 16. pro 2012 13:52:57

Ano s dětmi se stává člověk za ně zodpovědný přesně tak jsem to myslel....

ano pravda že autobus to není.. ale co když Mayové jen zkusily náhodné datum s tím že si řekli:,, V tento čas by se mohlo začít od znova'' a někdy v prosincy možná v lednu se lid rozhodne.. a udělá nějaký dlouho slibovaný Protest? Defenestraci? Vláda padne... Lidé se bez zákonů Pozabíjí... Rozkradou.. ◄◄(V opačném pořadí)
a pár lidí co doteď žily na samotách v lesích si přijedou do města nakoupit jídlo jako každý pátek a najednou zjistí že není kde... Pak založí nový Rod.. takový který bude zodpovědný... Jejda.. asi sem to s tím psaním trochu přehnal... Nicméně proč se nevyjádřit že ano?
Jenda
 
Příspěvky: 20
Registrován: pon 10. pro 2012 20:04:31
Bydliště: Sedlčany,Okres Příbram, central Bohemia

Re: 21. Prosinec

Příspěvekod militear » ned 16. pro 2012 14:54:16

no ze by mayove neco zkusili? nevim nevim...dokazali si vypocitat zatmeni slunce na x let dopredu a ted neco zkousi? to asi ne. a zrovna tak si nemyslim ze jim dosel kamen nebp proste jen udelali konec kalendare. spis sem nazoru ze to s veskerou svoji vedou neumime prelouskat.) a co se zmeny taka... defenestraci by asi necekali .) to by byly vestci.) spis se neco zmeni.. horsi je ze nevime co...
to ze z toho delame konec sveta je uz nas boj. i kdyz fakt je ze pro nas jako druh je v podstate jakakoliv zmena konec sveta :) srnkam 90% z toho co nas desi je uplne ukradena...,
militear
 
Příspěvky: 69
Registrován: pon 03. pro 2012 23:55:24

Re: 21. Prosinec

Příspěvekod Martin » ned 16. pro 2012 16:34:53

Kdybych já někdy dokázal vytvořit kalendář, který bude fungovat tak dlouho jako ten jejich, byl bych na sebe nesmírně pyšnej. Víc v tom nevidím.
Martin
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1
Registrován: sob 26. kvě 2012 0:12:38

Re: 21. Prosinec

Příspěvekod End » pon 17. pro 2012 9:10:47

militear píše:naprostej souhlas... jen fakt na 21 prosinec neverim.. jeste ze neuvedly hodinu.to ale neznamena ze tomu neverim vubec :) jen mi ty presne terminy pripadaj ujety.. nejni to autobus.)

V Rusku uvádí 10 hodin ráno Moskevkého času. Tam jsou do toho zapojeni snad všichni. Lidi hromadně kupujou zásoby a připravujou se na nejhorší.
End
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 131
Registrován: pon 20. úno 2012 16:47:04

Re: 21. Prosinec

Příspěvekod stepan-hawk » pon 17. pro 2012 10:35:35

Jen aby se toho nechytila nějaká sekta pro kterou to bude zajímavé datum a tak vyvine vir, který v ten den rozptýlí mezi obyvatelstvo nebo se zmocní nějaké tajné vojenské báze a použije nějaké zbraně téměř posledního soudu.

Dovolil bych si opět citaci ze dne trifidů:
"Tam nahoře," pokračoval jsem, "kroužil kolem
Zemì - a snad stále ještě krouží neznámý počet váleèných družic.
Nic než hromada spící hrùzy, čekající na někoho, nebo na něco,
co by ji probudilo k životu. Co v nich bylo? To ty nevíš; já také
ne. Přísně tajný materiál. Vše, co o tom víme, jsou pouhé dohady
- štěpné látky, radioaktivní prach, bakterie, viry... A teď dejme
tomu, že jeden typ byl speciálnì zkonstruován pro uvolňování
radiace se zhoubnými účinky na náš zrak - radiace, která by sežehla,
nebo aspoň poškodila optický nerv?"

Nevím jak vy, ale mě kdyby někdo 21ho řekl, že na obloze je nádherný úkaz a že se mám podívat, tak předstírám migrénu, zakryju si oči a doufám, že mě to netrefilo.

Den trifidů bez trifidů by nebyl asi úplně nejhorší konec současné civilizace. Zrození nové by bylo jen a jen otázkou času. :-)
Ovšem s trifidy nevím kam bychom se my co máme moře daleko schovali. ... asi na žitný ostrov. :-) Tak jestli průser v pátek bude ve stylu dne trifidů, tak sraz v Komárně. :-D

Každopádně co létá nahoře nad hlavami nevíme a i když ještě žádný magor nedokázal odpálit atomovku jen proto, že mu ruplo v makovici, tak tyhle věci mohou mít jiný způsob jištění a navíc organizovaná komunita magorů, která bude mít za cíl prořídnout podle nich přemnožené lidstvo by si s něčím takovým třeba i mohla poradit. Fuj. už o tom raději nepřemýšlím. Žij dlouho a blaze civilizace.
Myslet dopředu neznamená si koupit basu piv místo dvou lahví, ale přemýšlet občas co by kdyby a sem tam si něco připravit na dlouhodobé hledisko.
Věc, kterou budete znát vám někdo možná mučením vezme, ale i poté ji budete mít.
stepan-hawk
 
Příspěvky: 307
Registrován: čtv 08. lis 2012 20:29:01
Bydliště: královská část prahy

Re: 21. Prosinec

Příspěvekod Jenda » čtv 27. pro 2012 0:59:49

No.. a vono PRD....
Jenda
 
Příspěvky: 20
Registrován: pon 10. pro 2012 20:04:31
Bydliště: Sedlčany,Okres Příbram, central Bohemia

Fórum Statistiky

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

Možnosti

Zpět na VOLNÝ POKEC

cron