Vše o posilování těla a duše.

Ako pripraviť rodinu a priateľov na VP

Příspěvekod Tajler » ned 15. kvě 2016 20:42:48

Tu sa zrejme všetci zhodneme na tom že raz sa TO stane. Preto je dobré byť pripravený a tak už teraz robiť patričné opatrenia v podobe zbrojných preukazov, zásob, alebo aspoň o tom debatovať alebo si robiť mapy únikových trás a plány čo brať ako prvé, aby som sa rýchlo dostal do bezpečia. Bohužiaľ minimálne z mojich skúseností, sme v menšine a ľudia okolo mňa to berú prinajlepšom ako zábavnú tému k chvíľkovému pokecu. Myšlienku zbrojáku odbíjajú slovami že to je moc drahé a nebodaj niekoho zastrelím, Znaky potenciálneho VP aktuálne napr. migrace, zbrojenie a radikalizácia štátov berú typicky slovensky tj. z chuti si zanadávame, ale vo výsledku nám to je jedno však ono sa to nejak utrase.

Záujímalo by ma teda ako miestne osadenstvo pripravuje ľudí u ktorých nechcú aby to počas VP odniesli? Nútite ich čítať články a ťaháte po čundroch
Či "len" robíte dvojité zásoby a vedľa konzervy čo máte radi vy z času na čas kúpite aj ich obľubenú príchuť a pred zrkadlo trénujete hlášku "Ja som to vravel" ? :D
Tajler
 
Příspěvky: 7
Registrován: sob 07. kvě 2016 13:34:44

Re: Ako pripraviť rodinu a priateľov na VP

Příspěvekod terawat » pon 16. kvě 2016 14:55:22

Život je konstantní příprava na MP. Největší šanci "rozchodit" VP mají dle statistik švábi. Ze savců tipuju na krysy a medvědy.
terawat
 
Příspěvky: 2
Registrován: ned 28. čer 2015 5:57:38

Fórum Statistiky

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

Možnosti

Zpět na Fyzická a psychická průprava

cron