Kde a jak se schovat před přeháňkou? Jak vybudovat úkryt, salaš nebo rovnou zemljanku či protiatomový úkryt? To vše najdete zde.

Bláznivý brit

Příspěvekod haunter » úte 12. dub 2016 19:57:07

Zdravím, nevím jestli to někdo znáte, každopádně si s tím docela vyhrává blázen :D

https://www.youtube.com/watch?v=KO25JYAaJC0

https://www.youtube.com/watch?v=8UKNajCgpEs
haunter
 
Příspěvky: 51
Registrován: čtv 28. bře 2013 13:30:43
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: Bláznivý brit

Příspěvekod S.T.A.L.K.E.R. » čtv 14. dub 2016 14:28:51

JO tohohle Brita znám,
nápad to není špatnej ale myslím si že si z toho dělal hlavně srandu protože si to představoval hodně idilicky,ale fantazii se meze nekladou.
Já osobně bych si tam dal nějaký obraj ne bubny a televizor ale to je na každém jak to pořeší s elektrikou, a tyky nad něčím takovým přemýšlím.
jinak je to borec a hlavně si umí poradit.
S.T.A.L.K.E.R.
 
Příspěvky: 2
Registrován: pát 18. bře 2016 14:21:43

Re: Bláznivý brit

Příspěvekod haunter » ned 17. dub 2016 9:57:38

Co je obraj? :-D

Jinak ty pláty železa - nezrezne to? Lijou tan sice vodě odolný beton, asi to dobře proteklo i zespod a dokonale utěsnilo... Tím pádem to vypadá jako nejvhodnější materiál pro stavbu bunkru?
haunter
 
Příspěvky: 51
Registrován: čtv 28. bře 2013 13:30:43
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: Bláznivý brit

Příspěvekod Macek » pon 18. dub 2016 21:54:16

Pokud se nepletu, ocelové pláty se používaly jako stínění proti EMP vlně a vím o bunkrech které byly takto upraveny. Co se voděodolného betonu týče stačí se podívat na stavbu Blanky. Dle mého názoru není žádný 100% vodotěsný a proto se má používat asfaltový nátěr, asfaltová lepenka, různé PVC fólie apod. Podlahová plocha britova bunkru je dost velká, takže pochybuji, že se beton rozlil po celé spodní ploše. určitě by to chtělo základovou desku. Dále mi chybí nějaké armování které by zlepšilo vlastnosti betonu. Sem tam je tam vidět kousek kari sítě, ale přijde mi to málo. A nakonec plechy by rozhodně měly být z vnitřní strany natřeny. Stačí vzdušná vlhkost a rez se chytne všude. Každopádně velice zajímavá a reálná inspirace. Pokud by se to celý projekt trochu poladil byla by to pecka :)
Macek
 
Příspěvky: 5
Registrován: pát 25. bře 2016 22:08:49

Fórum Statistiky

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

Možnosti

Zpět na Obydlí, chýše a skrýše