Vše, co dělá randál a zabíjí živé tvorečky. Palné zbraně, kuše, luky, bolaso, tomahavky a jiné hračky.

Bumerang

Příspěvekod sahaw » sob 14. led 2012 10:58:57

Pripada mi to trochu exoticka zbran. Na zabiti male zveri bych asi pouzil prak(pokud bych ho mel ve vybaveni) nez bumerang. Nikdy,ale nevite,kdy se Vam muze hodit neco vedet a nebo umet o bumerangu.

Tak mate zkusenost s bumerangem?
Jako kluk jsem mel z plastu,ale nikdy se mi nepodarilo udelat,aby se mi vracel do ruky.:)
Esu tinginys.
sahaw
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 816
Registrován: ned 04. pro 2011 19:33:00
Bydliště: Praha/Kolin

Re: Bumerang

Příspěvekod Vladius » sob 14. led 2012 11:09:45

Večer hodím nákresy pro výrobu :)
http://PostApo.cz/ - Jednou se to stane! Připrav se, čti PostApo.cz!
Vladius
Uživatelský avatar
Administrátor
 
Příspěvky: 884
Registrován: stř 02. zář 2009 12:18:12

Re: Bumerang

Příspěvekod Tommy-K » sob 14. led 2012 11:23:07

admin píše:Večer hodím nákresy pro výrobu :)

Nákresy? Bezvadné, mám rád když je někde plánek a nemusím vymýšlet vymyšlené :-) Akorát se trošku bojím, že si tím ublížím, jako malí chlapci jsme s ním často házeli se sousedem za domem na poli. Nikdy mi to tedy moc nešlo, po troše tréninku se jakž takž i vracel a občas se dal chytit když sem popoběhl, ale spíš to vypadalo, že jde po nás a nemá mírumilovné úmysly :-) Nesčetněkrát nás klepl přes prsty při pokusu ho chytit. To byl jen takový ten obyčejný signálně oranžový plasťák, jen jednou jsem měl v ruce dřevěný, ale i to byla dětská hračka tuším že z nějaké lepené překližky. Asi bych s tím neulovil nic :-)
Tommy-K
 
Příspěvky: 242
Registrován: stř 20. črc 2011 15:47:23
Bydliště: Kutnohorsko-Kolínsko

Re: Bumerang

Příspěvekod Vladius » ned 15. led 2012 0:26:15

Tak jsem to lehce přehnal, nákresy to rozhodně nejsou :). Pamatuji si, že jsem na hard disku měl nějaké návody, ale našel jsem jen pár těchto obrázků, tak snad zatím stačí. Trochu jsem je poskládal dohromady, aby to šlo pochopit i bez textu :)
Přílohy
bumerang.jpg
bumerang.jpg (67.52 KiB) Zobrazeno 1813 krát
http://PostApo.cz/ - Jednou se to stane! Připrav se, čti PostApo.cz!
Vladius
Uživatelský avatar
Administrátor
 
Příspěvky: 884
Registrován: stř 02. zář 2009 12:18:12

Fórum Statistiky

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

Možnosti

Zpět na Zbraně a pastí

cron