Nemáte čas na stavbu iglu? Zatéká vám do bambusové chýše? Sežeňte si pořádný stan!

Celty

Příspěvekod marish » sob 07. kvě 2011 8:45:23

Jakou máte zkušenost s nejjednoduššími přístřešky z celty/plachty a která celta se vám nejvíc osvědčila?
"Nejhorší smrt je z vyplašení."
marish
 
Příspěvky: 50
Registrován: pát 06. kvě 2011 17:27:44

Re: Celty

Příspěvekod Dragoni » sob 07. kvě 2011 12:12:28

marish píše:Jakou máte zkušenost s nejjednoduššími přístřešky z celty/plachty a která celta se vám nejvíc osvědčila?


nejlepší je koupit v army-shopu celtu s kovovými oky, rozměr musíš vědět sám, čím větší tím lepší, ovšem na úkor hmotnosti, pak koupit tak min. 20 metrů padákové šňůry
- stavění přístřešků - buďto zavěšené ve vzduchu, klasická střecha nebo nakloněná rovina, obě mají své výhody a nevýhody, vítr, déšť atd, pak můžeš celty spojvat ale to bys měl při tom množství větší váhu než klasický stan

http://www.army-shop.cz/produkty/celty- ... /3172.html já budu kupovat tuhle

dřív když jsem začínal s bushcraftem a podobnými věcmi jsem chodil s otcem se starou celtou težkou jak kráva, která snad o impregnaci ani neslyšela a taky se osvědčila stačí se přikrejt a je to
Dragoni
 
Příspěvky: 4
Registrován: sob 07. kvě 2011 12:02:56

Re: Celty

Příspěvekod Reiser » sob 07. kvě 2011 21:09:51

Klidne bych koupil i neco pouzityho z army shopu to vyjde kolem 200 - 300 CZK, venku to urcite nevylepsis :) Asi bych jeste zainvestoval do nejakyho impregnacniho spreje..
Reiser
 
Příspěvky: 114
Registrován: sob 29. led 2011 18:02:18

Fórum Statistiky

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

Možnosti

Zpět na Stany a přístřešky