Na něco jsme zapomněli? Pro váš problém neexistuje kategorie? Směle ho hoďte sem!

Re: Co budete postrádat po VP?

Příspěvekod Eruve0 » úte 09. říj 2012 19:24:10

Ač to bude znít divně, tak nejspíš moje nynější přítelkyně :( pokud VP přežiju, obávám se, že ona nejspíš ne.Protože bez zákl. hygieny, elektřiny a já nevím čeho všeho nejspíš nepřežije ani den.Vím, že to zní drsně...ale prostě se bojím, že by to nedala,ač bych se snažil jak by to šlo.
Nejsou lidi, kteří nemají rádi zbraně, ale jen takoví, kteří ještě nebyli přepadeni a nepotřebovali ji použít.Radši zbraň mít a nepotřebovat ji,než nemít a potřebovat ji.
Eruve0
 
Příspěvky: 57
Registrován: stř 05. zář 2012 10:54:15
Bydliště: České Budějovice/Třeboň

Re: Co budete postrádat po VP?

Příspěvekod Zantur » úte 09. říj 2012 19:40:24

Internet a možnost si rychle "popovídat" s přáteli, elektrika, kvalitní nástroje, stroje a polotovary.

Taky by mi docela vadila ta nejistota, zda se to ještě někdy vrátí do původní podoby a člověk si bude moct zase prakticky bezstarostně žít.
co už...
Zantur
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 130
Registrován: čtv 05. črc 2012 15:08:31
Bydliště: Vsetínsko

Re: Co budete postrádat po VP?

Příspěvekod jack-3d » stř 10. říj 2012 14:10:07

Bezstarostnost...
jack-3d
 
Příspěvky: 53
Registrován: sob 14. led 2012 18:40:34
Bydliště: Brno

Re: Co budete postrádat po VP?

Příspěvekod Guardian » stř 10. říj 2012 16:20:01

Osobně asi nejvíc budu postrádat informace o dění v okolí. Co bude dál než 50km bude jak už tady někdo říkal vzdálená cizina. Bude problém shánět informace o tom, co se děje a jaký je vývoj situace. Dostatek informací bude třeba pro správné rozhodování!!!!
Guardian
 

Re: Co budete postrádat po VP?

Příspěvekod Accept » ned 20. led 2013 18:49:56

Mě bude scházet to, co nebudu znát a umět v momentě VP. Přístup k informacím se rapidně ztenčí a kdyby mě situace vyhnala z mýho útočiště, tak o většinu vybavení, knih a zásob přídu. Tím pádem jediný co mě zůstane bude to co si nesu v hlavě a budu tvrdě doplácet na věci, který jsem opomenul nebo pokládal za nedůležitý.
Accept
 
Příspěvky: 5
Registrován: ned 20. led 2013 17:08:03

Re: Co budete postrádat po VP?

Příspěvekod Artifex » ned 20. led 2013 19:00:18

S tím se ještě něco dá dělat...
http://PostApo.cz/ - Jednou se to stane! Připrav se, čti PostApo.cz!
Obrázek
Artifex
Uživatelský avatar
Hlavní moderátor
 
Příspěvky: 863
Registrován: stř 04. kvě 2011 11:50:25
Bydliště: Brno

Re: Co budete postrádat po VP?

Příspěvekod Annele » ned 20. led 2013 19:48:14

Luscinio, misto hygienickych potreb se da poridit menstruacni kalisek, ktery muzes pouzivat roky, muzes si poridit kvalitni holitko s vymennymi ziletkami, kterych si poridis zasobu a budes je pouzivat tak dlouho, jak jen to pujde. Chlupy v kline a podpazi se daji i zastrihnout nuzkami a je to lepsi nez nic.
Eruve, je to velmi zajimavy prispevek. Ano, jsou lide, kteri VP kvuli svym osobnostnim vlastnostem pravdepodobne nepreziji. Zvlastni je, ze me v u chvili napadlo, ze bude postradat muze, se kterym se prave rozvadim a ktery me tyral a dodnes obtezuje: umel totiz velmi dobre opravovat veci a vselijak upravovat ruzne pristroje. To neumim a pravdepodobne si s tim jen tak neporadim.
Mne budou chybet ti, ktere mam rada, protoze jsou daleko ode me, po VP ta vzdalenost bude prilis velka na cestovani a ani internet fungovat nebude. Mozna mi budou muset chybet i moje deti, pokud v dobe vypuknuti VP zrovna budou u taty.
Dale mi bude chybet internet.
Byl tu skvely clanek o nasilnem preziti ve meste. O tom, ze nasili je ta snadnejsi cast, ze mnohem horsi bude spina a beznadej. A to bude nejspis muj nejvetsi problem.
Annele
 
Příspěvky: 142
Registrován: ned 14. říj 2012 15:24:27

Re: Co budete postrádat po VP?

Příspěvekod Artifex » ned 20. led 2013 20:00:15

Dámy, že mám dobrou náladu, dám vám tip: Existují malé dámské břitvy a dá se s nimi naučit.
Případně klasická Kamisori má podobou délku ostří:
Obrázek
Pak máte o hygienu postaráno, obtahovat se dají donekonečna, dokud je z čeho břit vytahovat= klidně několik generací.

(a na blbé dotazy: Ano, i tam i tam se tím dá holit ;) )
http://PostApo.cz/ - Jednou se to stane! Připrav se, čti PostApo.cz!
Obrázek
Artifex
Uživatelský avatar
Hlavní moderátor
 
Příspěvky: 863
Registrován: stř 04. kvě 2011 11:50:25
Bydliště: Brno

Re: Co budete postrádat po VP?

Příspěvekod Annele » ned 20. led 2013 20:19:42

Kdyz to tak vidim, tak asi radeji zustanu neoholena.
Annele
 
Příspěvky: 142
Registrován: ned 14. říj 2012 15:24:27

Re: Co budete postrádat po VP?

Příspěvekod stepan-hawk » ned 20. led 2013 20:23:47

Já myslím, že mi budou nejspíše scházet informace a mluvení s lidmi. bojím se, že velmi snadno může vznikknout ponorka.
Myslet dopředu neznamená si koupit basu piv místo dvou lahví, ale přemýšlet občas co by kdyby a sem tam si něco připravit na dlouhodobé hledisko.
Věc, kterou budete znát vám někdo možná mučením vezme, ale i poté ji budete mít.
stepan-hawk
 
Příspěvky: 307
Registrován: čtv 08. lis 2012 20:29:01
Bydliště: královská část prahy

Re: Co budete postrádat po VP?

Příspěvekod Artifex » ned 20. led 2013 20:24:43

Vůbec se toho neboj, je to bezpečnější než ty hloupé vícebřity, těmi jsem se vždycky na obličeji zvládl nepěkně dořezat, břitvou nikdy a nikde.
http://PostApo.cz/ - Jednou se to stane! Připrav se, čti PostApo.cz!
Obrázek
Artifex
Uživatelský avatar
Hlavní moderátor
 
Příspěvky: 863
Registrován: stř 04. kvě 2011 11:50:25
Bydliště: Brno

Předchozí
Fórum Statistiky

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

Možnosti

Zpět na Vše ostatní o PostApo