Survival návody, pořady Discovery, dokumentární a dobrodružné filmy... Pohyblivé obrázky o Velkém Průseru patří sem.

Dead Set - TV seriál

Příspěvekod Vladius » stř 23. kvě 2012 23:02:54

"Soutěž Big Brother je v plném proudu, zbývá posledních pár soutěžících. Tam venku, za zdmi studia, se ale začíná cosi dít...něco podivného, krvavého, nezvratného. Televizní štáb ani soutěžící ještě netuší, že už zanedlouho budou mít jiné starosti než jak si vzájemně nelézt na nervy. Zombie epidemie je tady, a je potřeba se jí postavit tváří v tvář. Nic jiného totiž ani nezbývá."

Dle ohlasů postapo komunity tento seriál má být lepší, než the Walking Dead. Viděl ho někdo tady? Stojí za stažení?

http://movie-library.cz/film/247408-dead-set-tv-serial/
http://PostApo.cz/ - Jednou se to stane! Připrav se, čti PostApo.cz!
Vladius
Uživatelský avatar
Administrátor
 
Příspěvky: 884
Registrován: stř 02. zář 2009 12:18:12

Re: Dead Set - TV seriál

Příspěvekod babybliss » čtv 24. kvě 2012 9:41:09

Vladius píše:
Dle ohlasů postapo komunity tento seriál má být lepší, než the Walking Dead. Viděl ho někdo tady? Stojí za stažení?


no podla ohlasov na IMDB to bude celkom dobry miniserial (iba 5 epizod) ale ziskat 8/10 od vyse 7000 ludi nie je az take lahke. takze by som sa asi nebal toho stahovania :D
babybliss
 
Příspěvky: 240
Registrován: úte 24. dub 2012 15:31:34
Bydliště: Belfast

Re: Dead Set - TV seriál

Příspěvekod Roy » pát 01. čer 2012 0:11:06

Viděl jsem to a můžu říct, že mezi Zombie počiny (které mám v oblibě a nasledováno kdeco) je to jedna z těch lepších záležitostí. Samozřejmě je tam pár kiksů a občas se tam lidé chovají hloupě, ale tohle snad už k takovémuto žánru patří.
Roy
 
Příspěvky: 1
Registrován: pát 27. dub 2012 22:43:12
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Dead Set - TV seriál

Příspěvekod Vladius » pát 01. čer 2012 0:16:42

Tudíž je opravdu lepší než The Walking Dead?
http://PostApo.cz/ - Jednou se to stane! Připrav se, čti PostApo.cz!
Vladius
Uživatelský avatar
Administrátor
 
Příspěvky: 884
Registrován: stř 02. zář 2009 12:18:12

Re: Dead Set - TV seriál

Příspěvekod Lucius » pát 01. čer 2012 7:55:09

Objektivně to posoudit, je těžký, ale z mého pohledu ano a hned napíšu proč...
Předně miluju britskou tvorbu - narozdíl od amerických výtvorů je civilnější, přízemnější (nic megalomanského a když, tak je to podáno inteligentně), prostě taková příjemně evropská...a vztáhnout to můžu na cokoli, co jsem viděl (Survivors, Jekyll, Dr. Who, Torchwood, The Fades, Misfits, Dead Set, Outcasts, Merlin a řada dalších seriálů, na které si momentálně nevzpomenu...)
Navíc, jak bylo řešeno ve vlákně Walking Dead - zatímco první série je velice slušná, druhá je zbytečně rozvleklá a často nudná x u Dead Set jsem se nenudil (velkou roli v tom samozřejmě hraje délka seriálu)
Lucius
 
Příspěvky: 130
Registrován: čtv 29. bře 2012 23:17:52
Bydliště: Děčín

Fórum Statistiky

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

Možnosti

Zpět na Video materiály

cron