Jak vyřezat lžíci, postavit kánoe, nebo vyrobit mini jaderný reaktor? Diskutujte o tom tady!

Eurocenty a jiná chamraď

Příspěvekod Al Zheimer » pon 23. zář 2013 16:17:46

Předesílám, že jsem nenašel žádnou vhodnější sekci, kam tohle mikrotéma vsunout, tak snad jsem se trefil.

Nemáte prosím někdo nápad, jak využít malé hnusné mince, kterým říkám souhrnně "chamraď"? Typicky eurocenty, to je hrozný mor, hlavně ty jednocentí. Vždycky je v Němcích zkouším po troškách udat, ale je to opravdu pruda a navíc se ukazuje, že čím víc jich dám do oběhu, tím víc se jich vrátí. Nepřišel jsem na žádný PA způsob, jak je využít, snad vyjma toho, že je dám do pytle a vezmu jím pak loupežníka po čuni. Hrozně mě prostě štvou!
Al Zheimer
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 17
Registrován: pát 15. úno 2013 9:57:27

Re: Eurocenty a jiná chamraď

Příspěvekod Sokolkomunista » úte 24. zář 2013 14:11:52

kuk
raz mi kamarat hovoril, ze to robieva, ale neviem ci si len nerobil srandu :D
Sokolkomunista
 
Příspěvky: 5
Registrován: čtv 29. srp 2013 0:44:53

Re: Eurocenty a jiná chamraď

Příspěvekod 008hnoor » stř 22. dub 2015 8:55:54

Typicky eurocenty, to je hrozný mor, hlavně ty jednocentí. Vždycky je v Němcích zkouším po troškách udat, ale je to opravdu pruda a navíc se ukazuje, že čím víc jich dám do oběhu, tím víc se jich vrátí.
We are the pioneers in providing cert killer C4040-250 dumps and 810-401 with exam pass guarantee. Download our latest testkingccie sckans questions to pass real exam of mcitp training in www.muih.edu
008hnoor
 
Příspěvky: 1
Registrován: stř 22. dub 2015 8:23:58

Fórum Statistiky

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

Možnosti

Zpět na Tipy a triky

cron