Na něco jsme zapomněli? Pro váš problém neexistuje kategorie? Směle ho hoďte sem!

Jaky typ ucesu budete mit po VP?

Příspěvekod sahaw » čtv 02. úno 2012 16:57:46

Podle mne to bude na plne care vyhravat jezek (kratke vlasy).:)
Esu tinginys.
sahaw
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 816
Registrován: ned 04. pro 2011 19:33:00
Bydliště: Praha/Kolin

Re: Jaky typ ucesu budete mit po VP?

Příspěvekod Tommy-K » čtv 02. úno 2012 17:06:56

Krátké,nebo dokonce vyholené vlasy budou asi nejpraktičtější, zvlášť když při zhoršených hygienických podmínkách které můžeme očekávat asi nebude problém chytnout nějaké ty vešky a podobnou žoužel.
Tommy-K
 
Příspěvky: 242
Registrován: stř 20. črc 2011 15:47:23
Bydliště: Kutnohorsko-Kolínsko

Re: Jaky typ ucesu budete mit po VP?

Příspěvekod Artifex » čtv 02. úno 2012 17:13:16

Krátké/žádné vlasy.
http://PostApo.cz/ - Jednou se to stane! Připrav se, čti PostApo.cz!
Obrázek
Artifex
Uživatelský avatar
Hlavní moderátor
 
Příspěvky: 863
Registrován: stř 04. kvě 2011 11:50:25
Bydliště: Brno

Re: Jaky typ ucesu budete mit po VP?

Příspěvekod fiky » čtv 02. úno 2012 18:09:21

hrůzou šedívé, radonem vypadané, nožem ořezané
fiky
 
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 02. úno 2012 18:01:57

Re: Jaky typ ucesu budete mit po VP?

Příspěvekod hnupek » čtv 02. úno 2012 19:04:26

ako na vojne, kratke - nutna minimalna hygiena, nemastia sa tolko, nemoze sa zachytit tolko parazitov ako do dlhsiech, v bojovych podmienkach nemozno zdrapnut za vlasy

na plesinu nie - hlavou unika najviac tepla, vhodna aspon minimalna pokryvka; takisto pri udere/pade vlasy aspon minimalne zmiernia dopad

cize ako teraz, max 1,5 - 2cm
hnupek
 
Příspěvky: 25
Registrován: ned 29. led 2012 14:23:41

Re: Jaky typ ucesu budete mit po VP?

Příspěvekod Apaji a Hugo z hor » čtv 09. úno 2012 12:14:46

Nějáký typ pro ženy by nebyl? :-) Pořád se budu chtít líbit manželovi, takže to chce účes slušivý a praktický. Podle hrnce radši ne :-))) Ach jo. Kadeřníci tady asi nepřispívají....Asi budu chodit mimo obydlí v hijabu - bude mi teplo, nebudu přitahovat pozornost (stejně bude mít většina lidí kolem hlavy uvázaný nějáký hadr nebo šátek), nebudu mít ve vlasech hned kdejaký bordel, líp se udržují vlasy nezacuchané větrem - jen budou mastnější a zpocenější. V tu dobu ale asi nikdo nebude vonět jasmínem a fialkami. Breberky jsou problém, z přírodních věcí na ně platí tyto:

http://klasternizahrada.blog.cz/1009/pr ... proti-vsim

Ale nemám vyzkoušené, vešky jsem chvála Bohu, nikdy neměla. Ale lepší něco než nic.

Apaji
Apaji a Hugo z hor
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 73
Registrován: ned 05. úno 2012 16:40:35

Re: Jaky typ ucesu budete mit po VP?

Příspěvekod Solomon » čtv 09. úno 2012 13:01:54

myslím, že pokud už budete těmi vešmi nakaženi a budete mít dlouhý vlasy, tak vás to už před ostříháním neochrání. Z vlastní zkušenosti vím, že jsou to pěkně odolný mršky, na který platila jen agresivní chemie a i potom se v hodně případech stříhalo. Takže spíše prevence, prát ložní prádlo a pokrývky hlavy, umývat si vlasy třeba jen mýdlovou vodou a ten olejíček použít jednou začas pro pročištění (určitě bude i pěkně vonět).
A pokud už budete schopny vyrobit si olejíček (např. levandulový), tak prý po přidání třeba šípků dostanete růž na tváře a rty. Borůvka je prý co se barvivosti týče nejlepší, ale nevím jestli pak nebudete spíš vypadat jako, že vám manžel nabančil :-(. Ale tohle odskoušené nemám, tak nějak jsem to nikdy nepotřeboval :-).
Musím říct, že v tomhle dámám opravdu nezávidím. Jsou od přírody čistotnější než muži a v tomhle směru pro ně bude VP mnohem tvrdší než pro nás "smradlavý" chlapi.
P.S. a pro pány (a vlastně i dámy. i když pak už nejsou dámy ;-)) až se dostanu do práce zkusím zjistit, jak se dřív v kasárnách zbavovali filcek. Jeden kolega mi vyprávěl docela peprnou historku o jedné "dámě" a takto následně postižené celé rotě :-), takže se ho zeptám co na to použily.
Solomon
 
Příspěvky: 81
Registrován: úte 05. črc 2011 18:17:42

Re: Jaky typ ucesu budete mit po VP?

Příspěvekod sahaw » čtv 09. úno 2012 13:12:02

Myslel jsem,ze bezne vsi clovek dostane jen od jineho cloveka. Ves detska a satni.

Vim,ze o vsich a hlavne o filckach(taky ves) nemluvi,ale neslysel jsem,ze by lidi,kteri presli treba na tradicni zemedelstvi(chov dobytka atd.) meli problemy se vsi.
Esu tinginys.
sahaw
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 816
Registrován: ned 04. pro 2011 19:33:00
Bydliště: Praha/Kolin

Re: Jaky typ ucesu budete mit po VP?

Příspěvekod Solomon » čtv 09. úno 2012 13:36:13

tak jsem si o tom něco četl, a vši se prý nešíří kvůli špíně (tato spojitost vzešla z toho, že kdo se nemije, tak se ani nezbavuje vší a pokud je chytne, tak je šíří dál), ale dotykem nakažených vlasů. Takže pokud budete uzavřená komunita, kde nikdo vši nemá, tak byste je neměli ani od nikoho chytnout.
Jako příklad odolnosti bych uvedl, že spousta pisatelů uváděla, že jim standartní prostředky nepomáhají, a že museli použít např. Orthosan na psy, a až ten pomohl. Mńo a pokud po ruce nic nemáte (jen ty vši :-)), tak ve vlasech pod 1cm nedokáže veš přežít a hyne do 24 hodin od opuštění vlasového porostu, takže by mělo stačit infikované prádlo jen párkrát převařit a nechat dobře proschnout a infikované vlasy prostě ostříhat a spálit. Pro dámy to není moc příjemná informace, ale zase je to řešení definitivní a vlasy časem dorostu.
Solomon
 
Příspěvky: 81
Registrován: úte 05. črc 2011 18:17:42

Re: Jaky typ ucesu budete mit po VP?

Příspěvekod Apaji a Hugo z hor » čtv 09. úno 2012 14:04:57

Solomon píše:myslím, že pokud už budete těmi vešmi nakaženi a budete mít dlouhý vlasy, tak vás to už před ostříháním neochrání. Z vlastní zkušenosti vím, že jsou to pěkně odolný mršky, na který platila jen agresivní chemie a i potom se v hodně případech stříhalo. Takže spíše prevence, prát ložní prádlo a pokrývky hlavy, umývat si vlasy třeba jen mýdlovou vodou a ten olejíček použít jednou začas pro pročištění (určitě bude i pěkně vonět).
A pokud už budete schopny vyrobit si olejíček (např. levandulový), tak prý po přidání třeba šípků dostanete růž na tváře a rty. Borůvka je prý co se barvivosti týče nejlepší, ale nevím jestli pak nebudete spíš vypadat jako, že vám manžel nabančil :-(. Ale tohle odskoušené nemám, tak nějak jsem to nikdy nepotřeboval :-).
Musím říct, že v tomhle dámám opravdu nezávidím. Jsou od přírody čistotnější než muži a v tomhle směru pro ně bude VP mnohem tvrdší než pro nás "smradlavý" chlapi.
P.S. a pro pány (a vlastně i dámy. i když pak už nejsou dámy ;-)) až se dostanu do práce zkusím zjistit, jak se dřív v kasárnách zbavovali filcek. Jeden kolega mi vyprávěl docela peprnou historku o jedné "dámě" a takto následně postižené celé rotě :-), takže se ho zeptám co na to použily.


Ono bude dobré mít v lékárničce tea tree olej. Vlasy po zadek mít asi nebudu, zkrátím je někde pod uši. Pokud budem svítit petrolejkami, tak za časů mého dědy byl petrolej taky dobrá pomůcka proti vším. Nicméně palivo bude asi tak vzácné, že by byla škoda plácat na hlavu. S filckama: ono intimní hygiena bude důležitější než veš ve vlasech. Prostě se dole budou holit i chlapi a hotovo, no :-) Základ bude oholené podpaží a rozkrok, s tím hoši asi nic neuděláte. Myslím, že sedací koupel s tea tree by mohla filcky zlikvidovat. Jinak 7 roků jsem šermovala a jezdila po hradech, ne vždy byly k dispozici sprchy jen nějáká ta říčka. A ono to muselo stačit. Chlapi byli vždycky více zpocení a umaštění než my ženské (ono mýdlo v ledové říční vodě nepění, že?) a samozřejmě, že se v naší skupině utvořily páry. Takže chlapi vymysleli proti filckám zaklínadlo, prostě k večeru prohlásili: "muňky, go home!" a šlo se "na věc". Nu, tak zaříkávat, zaříkávat.:-)
Ženy to budou mít těžší, že jsme skutečně háklivější na čistotu (myslím to zdravotně, anatomicky máme třeba kratší močovou trubici a na zánět je zaděláno), budeme muset vymyslet hygienické pomůcky pro periodu, maminky se budou muset vrátit k látkovým plenám pro děti - ale to se všechno dá zvládnout. Nebude to procházka, ale zvládly to naše prababičky, holt se budeme muset poučit z moudrosti předků. Ve všem od zemědělství až po bylinky a léčivky. Horší to budou mít staří, nemocní, mimina a malé děti. Takové batole, které už není kojené, ale všechno jíst taky nemůže, mimino má imunitní a termoregulační systém nezralý...to bude pro rodiče takových malých dětí "lahůdka". Spousta z nás má staré rodiče a prarodiče, nechat je někde "zdechnout" s prominutím, to nejde. Jak to však zvládnou, pokud bychom byli nuceni utíkat? To jsou situace, které bych nerada řešila, ale je dobré už mít určitou vizi, plány, aby v nastalém chaosu a zmatku jsme nemuseli řešit základní věci.
Apaji
Apaji a Hugo z hor
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 73
Registrován: ned 05. úno 2012 16:40:35

Re: Jaky typ ucesu budete mit po VP?

Příspěvekod Solomon » čtv 09. úno 2012 14:28:52

holení aplikuji už teď, mít v létě plnovous nestojí za nic ;-). Ale doby, kdy nebudou holící čepelky a budu muset tuto činnost provádět např. břitvou, se opravdu děsím :-). Stačí kýchnout a zpíváš fistulí :-) :-).
Jinak musím ti přiznat, že jsi na ženu dost praktická. Víc než spousta chlapů, který znám. Kdyby měla moje polovička alespoň půlku tvého přístupu, jsem za vodou. Takhle jsem doma za postapo-magora a všechno tak nějak plánuji za oba sám. Takže vzkaž doma, že ten tvůj je opravdu šťastlivec.
Solomon
 
Příspěvky: 81
Registrován: úte 05. črc 2011 18:17:42

Re: Jaky typ ucesu budete mit po VP?

Příspěvekod sahaw » čtv 09. úno 2012 14:48:52

Ja si nechavam cca 1mm strniste. Mam pocit,ze to min poskodi kuzi nez holit zcela.
Esu tinginys.
sahaw
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 816
Registrován: ned 04. pro 2011 19:33:00
Bydliště: Praha/Kolin

Re: Jaky typ ucesu budete mit po VP?

Příspěvekod Solomon » čtv 09. úno 2012 14:54:27

já myslel tu prevenci proti filckám ;-). Ale jinak máš pravdu, že strniště je nejlepší, já se sice holím do čista, ale jen jednou za 14 dní, takže se ta pleť, tak nedráždí. Patřím k těm typům, kdy se dokonale neoholíte a už po hodině jsem jak struhadlo, tudíž to častěji nemá cenu. A taky mi třeba nepomáhají gely, musím se vždycky vypálit pořádně silnou vodou po holení, párkrát jsem použil i slivovici, ale nerad jí plýtvám na zbytečnosti a smrdíte po ní jako lihotéka.
Solomon
 
Příspěvky: 81
Registrován: úte 05. črc 2011 18:17:42

Re: Jaky typ ucesu budete mit po VP?

Příspěvekod sahaw » čtv 09. úno 2012 15:00:00

Pouzivam strihaci strojek na vlasy i na fousy. Tak strniste mam vzdy 1 mm a jednou tydne se holim.
Esu tinginys.
sahaw
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 816
Registrován: ned 04. pro 2011 19:33:00
Bydliště: Praha/Kolin

Re: Jaky typ ucesu budete mit po VP?

Příspěvekod dracekvo » čtv 09. úno 2012 15:13:28

Taťka dřív používal pěnu na holení se štětkou. Přišlo mi to mnohem kompaktnější balení, než dnešní pěny ve speji. Hlavně myslím taky vydržela dost dlouho.
Nevíte, jeslti se dá ještě koupit? Byla to taková bílá hmota v krabičce, párkrát se tam projelo mokrou stětkou a tím se napatlala huba.

Imho, ruční strojek na vlasy a břitva to asi budou jistit. Po holení mám taky podrážděnou hubu, ale když mi to přeroste, tak to kouše stejně. Musím to mít tak akorát. Holit se co 2-3 dni :(
dracekvo
 
Příspěvky: 137
Registrován: pon 18. črc 2011 20:24:08

Re: Jaky typ ucesu budete mit po VP?

Příspěvekod sahaw » čtv 09. úno 2012 15:28:41

Pokud vezmu extrem,tak ke strihani vlasu a fousu staci jen ostry nuz. Tak to vlastne neni strihani,ale rezani.:)

Ja jsem si poridil normalni male nuzky,tak pokud mi muj elektricky strihaci stojek nebude fungovat,tak si vousy budu zastrihavat nuzkami. Zkousel jsem to a jde to,ale je to fakt pomale.:(
Esu tinginys.
sahaw
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 816
Registrován: ned 04. pro 2011 19:33:00
Bydliště: Praha/Kolin

Re: Jaky typ ucesu budete mit po VP?

Příspěvekod Solomon » čtv 09. úno 2012 15:31:32

dracekvo píše:Taťka dřív používal pěnu na holení se štětkou. Přišlo mi to mnohem kompaktnější balení, než dnešní pěny ve speji. Hlavně myslím taky vydržela dost dlouho.
Nevíte, jeslti se dá ještě koupit? Byla to taková bílá hmota v krabičce, párkrát se tam projelo mokrou stětkou a tím se napatlala huba.

Imho, ruční strojek na vlasy a břitva to asi budou jistit. Po holení mám taky podrážděnou hubu, ale když mi to přeroste, tak to kouše stejně. Musím to mít tak akorát. Holit se co 2-3 dni :(


podle mě tohle bude správná cesta. Ruční střihač vlasů a břitva s pěnou.

ještě k té hygieně, já mám třeba v KPZ přibalený stříhač na hehty. Je to zbytečnost, se kterou nic neulovím, ale při představě, že bych si měl po zbytek života kousat nehty, mě omývají. A zatímco vousy a vlasy se dají celkem vklidu řezat nožem, tak nehty si můžete zatrhnout, není to žádná tragédie, ale když každým pohybem pak zavadíte třeba o rukavice, tak to na náladě taky nepřidá.
Solomon
 
Příspěvky: 81
Registrován: úte 05. črc 2011 18:17:42

Re: Jaky typ ucesu budete mit po VP?

Příspěvekod sahaw » čtv 09. úno 2012 15:35:53

Vzpomnel jsem si na jedne pekne video o tom o kolik narostou vousy za rok.:

http://www.stream.cz/vtipky-srandicky/5 ... za-365-dni
Esu tinginys.
sahaw
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 816
Registrován: ned 04. pro 2011 19:33:00
Bydliště: Praha/Kolin

Re: Jaky typ ucesu budete mit po VP?

Příspěvekod Apaji a Hugo z hor » čtv 09. úno 2012 15:43:36

Solomon píše:holení aplikuji už teď, mít v létě plnovous nestojí za nic ;-). Ale doby, kdy nebudou holící čepelky a budu muset tuto činnost provádět např. břitvou, se opravdu děsím :-). Stačí kýchnout a zpíváš fistulí :-) :-).
Jinak musím ti přiznat, že jsi na ženu dost praktická. Víc než spousta chlapů, který znám. Kdyby měla moje polovička alespoň půlku tvého přístupu, jsem za vodou. Takhle jsem doma za postapo-magora a všechno tak nějak plánuji za oba sám. Takže vzkaž doma, že ten tvůj je opravdu šťastlivec.


O děkuji, děkuji. Se skoro červenám chlape :-) Ne, ale vážně, tady jednáme pořád v teoretické rovině, nikdo z nás VP nezažil. Jsou různé scénáře VP, každý z nás má jiné názory, jiné možnosti, jiné vybavení. My s manželem pracujeme na 2 scénářích: 1) zůstáváme na baráku (takže opevnění, zbraně, zásoby, zemědělství, chov zvířat) a 2) musíme utíkat, vybudovat nové obydlí, komunitu, co vzít s sebou. Máme takový sešitek, kde si píšeme nápady, co ještě sehnat, doplnit do zásob, co udělat a postupně odškrtáváme. Přiznávám, že nejlépe se nám plánuje po večerech s lahvinkou vínka :-) Jinak věřím, že žena a muž se doplňují. Můj muž je zámečník, co vyrostl na vesnici a bývalý šermíř jako já. On vidí celek, řeší způsoby obrany, také opevnění (v tom nám pomáhá naše šermířská minulost), zbraně, pasti, lov, jak zajistit topení a vodu, jak postavit nové obydlí, vyrobit stroje a nářadí. Já zas více vnímám detaily. Dala jsem si za úkol zpracovat letos veškeré ovoce a zeleninu (marmelády, džemy, sirupy, kompoty, lečo, naložit zelí apod.). Víš, pamatuju si, jak jsem se vysmívala manželově babičce, která pěstovala brambory a zuřila jsem, že nechce zlikvidovat chov slepic. teď je mi to líto. Její zkušenosti a um nám bude chybět, protože už zemřela. Pohrdala jsem domácíma jablíčkama, které byly šťavnaté, chutné, jen nebyly tak dokonale červené a občas strupaté, takže jsem kupovala ty krásné jablka ze supermarketu, ano ty bez chuti, zápachu a vitamínů. Byla jsem pyšná a blbá. Takže lidi můžou změnit názor, lidi se vyvíjejí, mění je zkušenosti i okolí. Takže to se svou polovičkou nevzdávej. I my s mužem jsme pro část kamarádů bluznivci, jsme prdlí a blázni. Kdo necítí, že se něco blíží, nad námi zakroutí hlavou. Oni si myslí, že věřím na 21.12. a konec. Nevím kdy to bude a co to bude, ale bude a brzo. Něco nedobrého je ve vzduchu a to mě nikdo nevymluví. Mám strach, že bude v létě špatná úroda a lidi, když nemají jídlo - pak je k VP jen krůček. Bylo by dobré, kdyby tady občas přispívaly i ženské. Vy chlapi jste praktici ve způsobech přežití, budeme se na vás spoléhat, že nám ženám a dětem zajistíte základní podmínky k přežití (teplo, jídlo, vodu, bezpečí). A naopak vy se musíte spolehnout na nás, že ulovené a jinak zajištěné jídlo dokážeme co nejlépe a beze zbytku zpracovat, uchovat, že se postaráme o oheň, o ovoce a zeleninu, o oblečení, o zdraví....nám je dán přirozený instinkt pro péči o rodinu a o zdraví. Stačí to využít. Vím o čem mluvím. Kamarádka porodila dítě do mých rukou, nikdy jsem porod neviděla, nikdy jsem to nestudovala. Do teď nevím co mě vedlo ke všem úkonům, které jí pomohly přivést na svět dítě. Snad to máme hluboko v sobě, v genech. jako vy máte ty správné instinkty k obraně a lovu. Je třeba, aby i ženy byly na tohle připravené, aby uměly zpracovávat co se dá a viděly zásoby jídla, kde to jen jde. A hlavně (to jsem viděla i v šermu), aby si část žen nezačala hrát na Xenu skříženou s Vasqezovou z Vetřelců. Tady bude potřeba praxe a zkušenosti starých lidí, kteří zažili válku a vědí jak přežít a kde vzít jídlo. Takže už teď doporučuju začít tahat ze svých babiček a dědečků vzpomínky jak to tenkrát bylo, co se pěstovalo, jak se vařilo, jak se udilo a třeba i jak se pálil chlast. Apaji
Apaji a Hugo z hor
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 73
Registrován: ned 05. úno 2012 16:40:35

Re: Jaky typ ucesu budete mit po VP?

Příspěvekod Apaji a Hugo z hor » čtv 09. úno 2012 15:50:20

dracekvo píše:Taťka dřív používal pěnu na holení se štětkou. Přišlo mi to mnohem kompaktnější balení, než dnešní pěny ve speji. Hlavně myslím taky vydržela dost dlouho.
Nevíte, jeslti se dá ještě koupit? Byla to taková bílá hmota v krabičce, párkrát se tam projelo mokrou stětkou a tím se napatlala huba.

Imho, ruční strojek na vlasy a břitva to asi budou jistit. Po holení mám taky podrážděnou hubu, ale když mi to přeroste, tak to kouše stejně. Musím to mít tak akorát. Holit se co 2-3 dni :(


Mňo, já bych hledala na netu. Vím, co myslíš. Ale třeba já, když dojde gel na holení, tak použiju i klasické tuhé mýdlo. Nic to není. Ale já nemám citlivou kůži. A taky nevím, co by na to řekla pokožka na obličeji. :-)
Apaji a Hugo z hor
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 73
Registrován: ned 05. úno 2012 16:40:35

Re: Jaky typ ucesu budete mit po VP?

Příspěvekod Apaji a Hugo z hor » čtv 09. úno 2012 16:30:56

Apaji a Hugo z hor píše:
dracekvo píše:Taťka dřív používal pěnu na holení se štětkou. Přišlo mi to mnohem kompaktnější balení, než dnešní pěny ve speji. Hlavně myslím taky vydržela dost dlouho.
Nevíte, jeslti se dá ještě koupit? Byla to taková bílá hmota v krabičce, párkrát se tam projelo mokrou stětkou a tím se napatlala huba.

Imho, ruční strojek na vlasy a břitva to asi budou jistit. Po holení mám taky podrážděnou hubu, ale když mi to přeroste, tak to kouše stejně. Musím to mít tak akorát. Holit se co 2-3 dni :(


Mňo, já bych hledala na netu. Vím, co myslíš. Ale třeba já, když dojde gel na holení, tak použiju i klasické tuhé mýdlo. Nic to není. Ale já nemám citlivou kůži. A taky nevím, co by na to řekla pokožka na obličeji. :-)


Jmenuje se to , Mýdlo na holení Barbus v kelímku . Najdeš to třeba na
http://officesystem.inshop.cz/zbozi/myd ... 150-g.html
A chce to dobrou štětku s přírodníma štětinama , plastové jsou na ......
Apaji a Hugo z hor
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 73
Registrován: ned 05. úno 2012 16:40:35

Re: Jaky typ ucesu budete mit po VP?

Příspěvekod Artifex » čtv 09. úno 2012 17:18:17

Však já barbus a jezevčí štětku používám v kombinaci s břitvou stále ;)
http://PostApo.cz/ - Jednou se to stane! Připrav se, čti PostApo.cz!
Obrázek
Artifex
Uživatelský avatar
Hlavní moderátor
 
Příspěvky: 863
Registrován: stř 04. kvě 2011 11:50:25
Bydliště: Brno

Re: Jaky typ ucesu budete mit po VP?

Příspěvekod Apaji a Hugo z hor » čtv 09. úno 2012 18:23:03

Artifex píše:Však já barbus a jezevčí štětku používám v kombinaci s břitvou stále ;)


Pro mě to bude horší Gilette je můj kamarád . HUGO
Apaji a Hugo z hor
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 73
Registrován: ned 05. úno 2012 16:40:35

Re: Jaky typ ucesu budete mit po VP?

Příspěvekod Artifex » čtv 09. úno 2012 18:59:48

Njn, tahle vymoženost s mými vousy tvrdosti měděného drátu není pro mne. :D
http://PostApo.cz/ - Jednou se to stane! Připrav se, čti PostApo.cz!
Obrázek
Artifex
Uživatelský avatar
Hlavní moderátor
 
Příspěvky: 863
Registrován: stř 04. kvě 2011 11:50:25
Bydliště: Brno

Re: Jaky typ ucesu budete mit po VP?

Příspěvekod sahaw » čtv 09. úno 2012 19:01:23

Artifex píše:Však já barbus a jezevčí štětku používám v kombinaci s břitvou stále ;)


S britvou jsem nikdy nedelal. Nerizl jsi se nekdy?
Esu tinginys.
sahaw
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 816
Registrován: ned 04. pro 2011 19:33:00
Bydliště: Praha/Kolin

Další
Fórum Statistiky

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

Možnosti

Zpět na Vše ostatní o PostApo

cron