O všem, co vás napadne!

kreditove karty

Příspěvekod alibaba » ned 27. bře 2011 21:40:39

Pozor na predplacene kreditove karty nesou vysoky urok az 600% rocne ....Ja jsem chtel predplacenou normalni kreditovou kartu a tak jsem vesel do Bank of America a vysvetluji jim situaci a tak jsem si podal zadost a oni mne zamitli ,ze pry mam spatny kredit a on jej nekdo ukradl na pocitaci a ja o tom nevedel pet let a udelal si dluh desetitisice dolaru od Virginie az po Floridu a tam kde jsem vubec nebyl-- no pak jsem tam byl jeste nekolikrat a nakonec mne rozcilili a vytahl jsem co jsem tam mel a good bye ,nebot predplacena kredit karta funguje ze poslete penize a pak karta je pouzitelna ... Nabizeni kreditove karty v bankrotu je odrbavani blizsiho vy napr poslete jeden dolar a pak je cele aktivni a neco koupite a je to za 2 dolary a kdyz to nezaplatite do 14 dnu naskakuji uroky na ty 2 dolary az 600% jedna se o to dostat nestastnika do dluhu a ja se divim, ze stale existuji jidi co nabizi tyhle karty a bankeri vas chteji dostat do takoveho dluhu ,ze mate jenom stan a par svrsku pak jsou spokojeni ,ze dobre odvedli svoji praci....
alibaba
 
Příspěvky: 31
Registrován: úte 22. bře 2011 21:12:55

Fórum Statistiky

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

Možnosti

Zpět na VOLNÝ POKEC

cron