Revoluce, občanské války a mnoho dalšího. Člověk vždy vymyslí něco, aby se zabavil i v klidné rodné vlasti.

Nepokoje v ČR 2013

Příspěvekod Sd-idzi » úte 09. črc 2013 13:27:36

Určitě každý zaregistroval vlnu nepokojů, kterou rozpoutala podle mého hlavně "Duchcovská aféra" zajímalo by mě co si o tom myslíte..
Sd-idzi
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 13
Registrován: ned 31. bře 2013 16:10:41
Bydliště: Mikulášovice

Re: Nepokoje v ČR 2013

Příspěvekod Sd-idzi » úte 09. črc 2013 13:30:04

Sd-idzi
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 13
Registrován: ned 31. bře 2013 16:10:41
Bydliště: Mikulášovice

Re: Nepokoje v ČR 2013

Příspěvekod Tugar747 » úte 09. črc 2013 15:00:39

Mylim že lidem leze krkem dvojí metr a že moc nechybí aby to tu bouchlo. Naštěstí si myslím že jsme dost pohodlní aby to nebylo tak moc v pytli jako v Turecku nebo v Brazílii, ale na druhou stranu , frustrace ve společnosti dlouhodobě narůstá a pak bude stašit jedno šťouchnutí a bude z toho mela.
Novináři píšou, ažse jim od huby práší, o demonstracích radikálů a popisují vylepané nácky ale když vidím nějaké videa tak jsou tam spíš běžní lidé co jim jenom došla trpělivost. Nějaký ten Chuligám co přišel za adrenalinovou zábavou tam určitě taky bude, ti jsou tam vždycky, ale nedávné demonstrace vypadaly přeci jenom jinak. Osobně si to u mě Policie podělala bijci v civilu midlícími lidi v davu. Podle mě by s tím měli přestat než jim někdo, komu rupnou nervy, tyhle rádoby eliťáky postřílí protože se bude domnívat že jde o někoho kdo přišel rabovat. Zakříčet "JMÉNEM ZÁKONA, POLICIE!" dovede každý a na žádném videu jsem si nevšiml že by se páni policisté jakkoliv prokazovali.
Myslím si že u nás se nějaké velká revoluce očekávat nadá. Jak říká kolega, na to jsme moc tlustí. Máme příliš mnoho co ztratit. Ale pořád doufám, i když asi marně, že se lidé postpně proberou a dojde u nás k politické změně podobně jako na Islandu. Bez většího násilí a hlavě bez krveprolití.
Lepší .357 za pasem než 158 na drátě.
Tugar747
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 78
Registrován: úte 02. dub 2013 13:23:57
Bydliště: Praha

Re: Nepokoje v ČR 2013

Příspěvekod stepan-hawk » úte 09. črc 2013 18:39:02

Myslím, že to chce spousta lidí využít pro vlastní propagaci. Ultrapravičáci, rasisti, romové, politici, novináři, zpravodajci, představitelé různých iniciativ a spousta dalších. Dvojí metr je hloupý oběma směry. Myslím, že by to snad nemuselo už moc dlouho trvat. Je to přece jen minoritně problémová zóna. jsou horší místa. (Aspoň myslím)
Myslet dopředu neznamená si koupit basu piv místo dvou lahví, ale přemýšlet občas co by kdyby a sem tam si něco připravit na dlouhodobé hledisko.
Věc, kterou budete znát vám někdo možná mučením vezme, ale i poté ji budete mít.
stepan-hawk
 
Příspěvky: 307
Registrován: čtv 08. lis 2012 20:29:01
Bydliště: královská část prahy

Fórum Statistiky

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

Možnosti

Zpět na Války a lokální bojové konflikty

cron