Na něco jsme zapomněli? Pro váš problém neexistuje kategorie? Směle ho hoďte sem!

Outdoor vychytávky / dobré nápady

Příspěvekod Lomien » úte 30. srp 2011 15:33:46

Předpokládám, že každý kdo jezdí často do přírody si časem koupí nebo vyrobí různé vychytávky. Já dostal kdysi darem ručně vyráběné "noční hodiny". Díky nim vím dost přesně datum a čas kdykoliv při pohledu na hvězdy. Dále mám např. provaz, který když přeložím na poloviny, měří přesně 1 metr... tzn. dobré měřidlo... Do KPZ jsem si přidal aj kondomy... nikdy nevíte, kdy je můžete na cestách potřebovat :))) V batůžku nosím i takový ten mini energetický nápoj(lahvička cca 8cm vysoká) - může se hodit při nedostatku energie. V kapsičce mám vždy píšťálku - ideální signalizační zařízení, můžete i vyplašit nepřítele/divokou zvěř... A armyshopu jsem si zakoupil zápalky, které mají více síry - nemohou zvlhnout a nejdou ani sfouknout. Je fajn umět rozdělat oheň jednou sirkou za deště, ale někdy není čas na hrdinství :) Klasický dalekohled jsem rozpůlil a nosím jen jednu čočku, abych ušetřil trochu váhy. A co máte nebo děláte vy?
Lomien
 
Příspěvky: 25
Registrován: ned 14. srp 2011 16:58:05
Bydliště: BRNO

Re: Outdoor vychytávky / dobré nápady

Příspěvekod Lomien » úte 30. srp 2011 15:43:55

Dnešní technologie nabízejí obrovské možnosti a tím zvyšují šanci na přežití ve ztížených podmínkách. Vodotěsné superpevné pásky, velmi kvalitní lepidla, funkční oblečení, protiskluzové podrážky, chemické přípravky na čištění vody, tablety na ohřátí jídla, účinné léky, super výkonné vodotěsné svítilny... takovéto vybavení doporučuji každému, kdo bude mít občas pár tisícovek navíc. I kdyby nepřišla žádná velká katastrofa, hodí se mít takové věci vždy po ruce. Od té doby co nosím u sebe lékárničku, už jsem ošetřil mnoho přátel :) vč. sebe...
Lomien
 
Příspěvky: 25
Registrován: ned 14. srp 2011 16:58:05
Bydliště: BRNO

Re: Outdoor vychytávky / dobré nápady

Příspěvekod alive » stř 25. led 2012 10:26:00

Hlavne premyslejte hlavou lidi...90 procent prodavanych veci ja uplne na ho..no. Tezi se z toho, ze "survival" je popularni a tudiz za nej lidi utraceji penize...

Vsem vrele doporucuju stahnout a precist si toto dilko:

http://www.scribd.com/doc/55087042/M%C3 ... neu%C4%8Di



Nic lepsiho s touto tematikou nikdo nevytvoril.
alive
 
Příspěvky: 48
Registrován: stř 25. led 2012 9:20:50

Re: Outdoor vychytávky / dobré nápady

Příspěvekod Vladius » stř 25. led 2012 11:15:48

Nešlo by to hodit na ulozto, nebo czshare? Málokdo má zaplacený účet na scribd.
http://PostApo.cz/ - Jednou se to stane! Připrav se, čti PostApo.cz!
Vladius
Uživatelský avatar
Administrátor
 
Příspěvky: 884
Registrován: stř 02. zář 2009 12:18:12

Re: Outdoor vychytávky / dobré nápady

Příspěvekod alive » stř 25. led 2012 12:16:42

Tam si to muzes asi precist, nevim jak je to se stahovanim...ja jsem to tam nedaval...tahle kniha neni moc rozsirena...


admin píše:Nešlo by to hodit na ulozto, nebo czshare? Málokdo má zaplacený účet na scribd.
alive
 
Příspěvky: 48
Registrován: stř 25. led 2012 9:20:50

Re: Outdoor vychytávky / dobré nápady

Příspěvekod Vladius » stř 25. led 2012 12:56:12

http://PostApo.cz/ - Jednou se to stane! Připrav se, čti PostApo.cz!
Vladius
Uživatelský avatar
Administrátor
 
Příspěvky: 884
Registrován: stř 02. zář 2009 12:18:12

Re: Outdoor vychytávky / dobré nápady

Příspěvekod Tommy-K » stř 25. led 2012 13:11:40

Tuhle publikaci neznám a vypadá zajímavě. Díky za odkaz
Tommy-K
 
Příspěvky: 242
Registrován: stř 20. črc 2011 15:47:23
Bydliště: Kutnohorsko-Kolínsko

Re: Outdoor vychytávky / dobré nápady

Příspěvekod alive » stř 25. led 2012 16:00:07

Jo, teto dnes tak popularni "problematice" se venuju pres 25 let a lepsi souhrn informaci jsem jeste nevidel...Jedine, co bych trochu poopravil, resp. doplnil je zdravoveda, (v nicotnych malickostech, ale to je profesni deformace) jinak 100 bodu pro autora.


Tommy-K píše:Tuhle publikaci neznám a vypadá zajímavě. Díky za odkaz
alive
 
Příspěvky: 48
Registrován: stř 25. led 2012 9:20:50

Re: Outdoor vychytávky / dobré nápady

Příspěvekod Tommy-K » stř 25. led 2012 16:09:34

Rád si to přečtu, třeba si doplním nějaké informace, co se týče zdravovědy spoléhám na sestru když něco nevím,tak se ptám, ta na to má školy. Ty jezdíš u ZZS, pokud máš stejný nick jako na jiném fóru,že? Jestli jezdíš i do Kolína tak jí možná někdy vezeš nějaké ty pacoše, zvlášť teď v zimě, dělá sestru na ortopedii :-)
Tommy-K
 
Příspěvky: 242
Registrován: stř 20. črc 2011 15:47:23
Bydliště: Kutnohorsko-Kolínsko

Re: Outdoor vychytávky / dobré nápady

Příspěvekod alive » stř 25. led 2012 17:29:07

jj. nick mam vesmes vsude stejnej...ale bohuzel, ja jsem uz dojezdil (pracovni uraz)

Tommy-K píše:Rád si to přečtu, třeba si doplním nějaké informace, co se týče zdravovědy spoléhám na sestru když něco nevím,tak se ptám, ta na to má školy. Ty jezdíš u ZZS, pokud máš stejný nick jako na jiném fóru,že? Jestli jezdíš i do Kolína tak jí možná někdy vezeš nějaké ty pacoše, zvlášť teď v zimě, dělá sestru na ortopedii :-)
alive
 
Příspěvky: 48
Registrován: stř 25. led 2012 9:20:50

Fórum Statistiky

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

Možnosti

Zpět na Vše ostatní o PostApo

cron