Zavarovani

Příspěvekod sahaw » úte 24. led 2012 19:07:18

Myslim,ze hned po pestovani/farmareni a suseni je nejdulezitejsi zavarovani. Da se zavarit skoro vse. Je s tim mensi prace nez suseni.Zavareniny maji velice douhou trvanlivost.

V roce 2011 jsem zavaril jablka,tresne,rebarboru,hrusky,broskve,rybiz a tatka udelal leco. A jsou k jidlu a krome 2 sklenic(asi spatne zavrene) se nezkazili. Do kompotu jsem nedal cukr.

Ted uz schanim sklenice na tento rok.:)
Esu tinginys.
sahaw
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 816
Registrován: ned 04. pro 2011 19:33:00
Bydliště: Praha/Kolin

Re: Zavarovani

Příspěvekod Gloch » úte 24. led 2012 19:10:09

sahaw píše:Myslim,ze hned po pestovani/farmareni a suseni je nejdulezitejsi zavarovani. Da se zavarit skoro vse. Je s tim mensi prace nez suseni.Zavareniny maji velice douhou trvanlivost.

V roce 2011 jsem zavaril jablka,tresne,rebarboru,hrusky,broskve,rybiz a tatka udelal leco. A jsou k jidlu a krome 2 sklenic(asi spatne zavrene) se nezkazili. Do kompotu jsem nedal cukr.

Ted uz schanim sklenice na tento rok.:)

Můžeš zavařit i maso - my měli jednou doma ve sklinkách celýho jelena - teda parohy ne - a naporcovanýho :-D
Gloch
 
Příspěvky: 332
Registrován: čtv 29. pro 2011 22:53:23

Re: Zavarovani

Příspěvekod sahaw » úte 24. led 2012 19:19:44

Chci si zkusit zavarit kureci maso. Nekdy jsou v akci,tak jedno stehno vyjde treba na 8kc(myslim). Nemam lednicku a tak mi zbyva jen zavarovani.

Pujcil jsem si knizku,tak o vikendu se na to vrhnu. Snad nebuud potrebovat specialni cervenou gumicku na vicku.
Esu tinginys.
sahaw
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 816
Registrován: ned 04. pro 2011 19:33:00
Bydliště: Praha/Kolin

Fórum Statistiky

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

Možnosti

Zpět na Základy soběstačnosti