Pojďme je poslouchat spolu! Zprávy z tisku, novinky, události a vše podobné.

Tohle je taková česká Apokalypsa

Příspěvekod Gloch » pon 05. bře 2012 14:25:43

Takže až se někde postaví osada - aby se nezalíbila někomu z "mocných" http://www.lidovky.cz/ziskat-podvodem-c ... _domov_jkz
Gloch
 
Příspěvky: 332
Registrován: čtv 29. pro 2011 22:53:23

Re: Tohle je taková česká Apokalypsa

Příspěvekod Nasgol » pon 05. bře 2012 15:28:13

Proto to stavět "pod pokličkou", rozdávat plané popisky a zatloukat, zatloukat a zatloukat

http://www.youtube.com/watch?v=PNGpWrqjptM
:-D :-D
Nasgol
 
Příspěvky: 107
Registrován: úte 24. led 2012 21:22:53

Re: Tohle je taková česká Apokalypsa

Příspěvekod Tenktery » pon 05. bře 2012 15:51:53

Můj subjektivní názor je, že za tyto věci můžou vládnoucí vrstvy, které nechávají věci zajít do takovéto míry a ještě větší chybu máme mi voliči, kteří je neustále do kolečka volíme, když to hold nevyjde s jednou stranou, tak si ji vyškrtnu ze seznamu a dám šanci někomu jinému. Korupce v naší zemi čím dál větší, ale pro jistotu budeme radši zavírat do chládku chlapa, co přelepuje panáčky na semaforech, udělá se kolem toho mediální masáž, lidi se mají čím bavit a to důležité si v tichosti jede dál bez povšimnutí.
A pak někomu rupne v bedně a udělá to co v Arménii v parlamentu roku 1999 - na youtube jsou videa, kdo chce si vyhledá - nijak to nehodnotím, jen dávám příklad, jak se někdy věci vyvinou.
Tenktery
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 22
Registrován: čtv 26. led 2012 0:31:40

Re: Tohle je taková česká Apokalypsa

Příspěvekod Nasgol » pon 05. bře 2012 18:42:57

Tenktery píše:Můj subjektivní názor je, že za tyto věci můžou vládnoucí vrstvy, které nechávají věci zajít do takovéto míry a ještě větší chybu máme mi voliči, kteří je neustále do kolečka volíme, když to hold nevyjde s jednou stranou, tak si ji vyškrtnu ze seznamu a dám šanci někomu jinému. Korupce v naší zemi čím dál větší, ale pro jistotu budeme radši zavírat do chládku chlapa, co přelepuje panáčky na semaforech, udělá se kolem toho mediální masáž, lidi se mají čím bavit a to důležité si v tichosti jede dál bez povšimnutí.
A pak někomu rupne v bedně a udělá to co v Arménii v parlamentu roku 1999 - na youtube jsou videa, kdo chce si vyhledá - nijak to nehodnotím, jen dávám příklad, jak se někdy věci vyvinou.


No vem to tak, já nevolil ani jedny a ani druhé.... Nechápu ty dementní lidi, co volí pořád stejný zmrdy a pak nadávaj, proč pořád vydávají ty hovadský reformy atd. atd.. Mno blbýho sejmi a chytrýmu poraď :)
Nasgol
 
Příspěvky: 107
Registrován: úte 24. led 2012 21:22:53

Fórum Statistiky

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

Možnosti

Zpět na Rolničky Apokalypsy

cron