Hodinky, baterky, mobily, kalkulačky, fotoaparáty, videokamery a další elektronické radostí civilizovaného světa

hodinky - hledám

Příspěvekod matlafous » úte 06. bře 2012 23:45:25

Dávám se do Elektroniky jenom proto, že první v popisu jsou hodinky, elektronický však opravdu nechci. Prolezl jsem snad všechno možné, ale nemůžu najít to co chci. Co vyžaduji: mechanický strojek (tzn. automat, ruční natahování nebo seiko kinetic) a 100M vodotěsnost. Co preferuji: kožený pásek nebo jinak nekovový pásek, matný vzhled, robustní zpracování, datumovku. Takových hodinek pár je, pravda, ale já je potřebuju sehnat do dvou tisíc korun ... a v tom je asi ten háček. Co jsem našel alespoň trochu rozumné značky, tak pod 4 tisíce není ani ťuk. Mimochodem, pokud by někdo věděl o něčem za opravdu rozumnou cenu, třeba i z druhé ruky, a měl jistotu, že je to spolehlivý kousek, možná bych se také nechal zlákat. Dobří lidé, žádám Vás o pomoc, doporučte pokud víte :) .
Klackama a kamením.
matlafous
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 102
Registrován: čtv 01. bře 2012 16:14:03

Re: hodinky - hledám

Příspěvekod Vladius » stř 07. bře 2012 0:39:54

Je mi jasné, že dnes už neusneš, ale udělám to. Jednou větou: Tourbillion za 100 Eur :)
V Čechách nepříliš známá značka: http://graf-von-monte-wehro.de/
Střeva se dělají v Číně, kompletují se v Německu.
http://PostApo.cz/ - Jednou se to stane! Připrav se, čti PostApo.cz!
Vladius
Uživatelský avatar
Administrátor
 
Příspěvky: 884
Registrován: stř 02. zář 2009 12:18:12

Re: hodinky - hledám

Příspěvekod matlafous » stř 07. bře 2012 16:57:37

Nejsou vodotěšné, dodavatel do CR mi napsal, že jsou jen 5ATM - vlhkotěsné, ani sprchu mi s nima nedoporučil pokud nechci přijít o záruku ... to je pro mě naprosto nepoužitelné :( ... jinak vypadaly docela dobře, koukal jsem i na jiné typy od nich a vybral bych si, cena kolem těch 2k, takže v pohodě. Škoda.
Klackama a kamením.
matlafous
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 102
Registrován: čtv 01. bře 2012 16:14:03

Fórum Statistiky

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

Možnosti

Zpět na Elektronika