Sedí vám na krku manželka? Tchyně počítá každou korunu? Nemáte peníze na pořádný výlet z hranice? Toulejte se po ČR a popisujte to tady!

Kdo jsem, odkud pocházím a co umím?

Příspěvekod Vladius » úte 14. úno 2012 23:46:55

Napadlo mě založit toto vlákno a myslím si, že bude dost užitečné pro každého návštěvníka PostApo.cz. Návštěvnost webu za poslední měsíce hodně vyrostla a máme mezi sebou mnoho profíků, kteří však raději čtou, než píší. Ale v případě VP bude potřeba držet při sobě a je proto důležité vědět o podobně smýšlejících lidech ve svém okolí. Takže pokud máte zájem o spolupráci s ostatními, napište v tomto vlákně zhruba takto:

Kolik mi je
Odkud pocházím
Hlavní povolání
Další oblasti vzdělání a ostatní dovednosti
Kolik lidí mám v rodině (manžel/ka, děti, další osoby)
V čem mohu být přínosem
V čem naopak potřebuji pomoc

Třeba toto vlákno někomu pomůže dát se dohromady a vybudovat něco společného.
http://PostApo.cz/ - Jednou se to stane! Připrav se, čti PostApo.cz!
Vladius
Uživatelský avatar
Administrátor
 
Příspěvky: 884
Registrován: stř 02. zář 2009 12:18:12

Re: Kdo jsem, odkud pocházím a co umím?

Příspěvekod Ghost » stř 15. úno 2012 0:18:46

Kolik mi je - 20
Odkud pocházím - Táborsko
Hlavní povolání - Často se mění :)
Další oblasti vzdělání a ostatní dovednosti - Strojírenství+všeobecné
Kolik lidí mám v rodině (manžel/ka, děti, další osoby)-sám
V čem mohu být přínosem - //
V čem naopak potřebuji pomoc - //

-Omlouvám se adminovi ale nedokážu posoudit v čem mohu být přínosem...každý umí něco co někdo jiný ne a tím pádem neumí to co člověk předešlý.
-Oblasti vzdělání....vzdělávám se pořád a sám :)
ke každému cíli vede nejen 1 cesta
Ghost
 
Příspěvky: 3
Registrován: stř 15. úno 2012 0:03:05
Bydliště: Táborsko

Re: Kdo jsem, odkud pocházím a co umím?

Příspěvekod Bazmeq » stř 15. úno 2012 0:36:39

Tak to je hodně zajímavé, protože dneska při obědě jsem myslel na to že přesně tohle téma tady chybí.

No tak je mi 19 a pocházím z města Nymburk. Sice jsem se vyučil automechanikem (že jsem šel sem a ne na gympl je vina základní školy kde nás všechny učitelé furt ponižovaly a měly nás všechny za debily který za nic nestojej) a zvládnu základní (možná i pár pokročilejších) opravy ale ze srdce mě to nebaví tak teď nějak střídám zaměstnání dokun nepřijdu na něco co mě bude bavit. Příští rok si budu dělat nástavbu s maturou a dál nevim...

Postapo "vyznání" mám už dlouho ale aktivně to praktikuju teprve tak půl roku takže moc "užitečných" věcí ještě neumím, ale stále se učím a zdokonaluju.

Můj problém s postapo osadou je ten že v rodině nás je 5(2 sestry,rodiče) ale 100 metrů na jih mam babičku, blízkého strejdu s rodinou a 150 metrů na východ druhou babču + ještě o vesnici dál (3km) mám taky pár hodně blízkých přátel i s rodinou. A to už se prostě nedá uhlídat.

V čem mohu být přínosem? Tak to sám nevím, protože s iq 138 moc použitelnej pro normální život nejsem, naopak vynikám v plánování, improvizaci, logice,věcí si všímám dřív a docházejí mi dřív než ostatním.
Co mi nejde? Fyzická práce a spousta jiných věcí které mě teď nenapadají ale jsou.
Naposledy upravil Bazmeq dne stř 15. úno 2012 3:33:06, celkově upraveno 1
Bazmeq
 
Příspěvky: 32
Registrován: stř 08. úno 2012 15:41:31

Re: Kdo jsem, odkud pocházím a co umím?

Příspěvekod marw CL » stř 15. úno 2012 0:57:38

věk: 42let
Česká Lípa
povolání:řidič MKD
vzdělání:hotelová škola
jedna žena, jeden syn a pes
co umím: vařit, jsem řezník, postavil jsem dům, vykopal studnu a sklep
otec je sedlák takže pěstování plodin a chov zvířat
matka zdr.sestra-dokázal bych pomoct,syn je elektrikář
mám traktor a umím ho opravit. ZP -brok,mlorážka,Čz83(doma)
už střílí i žena,kácení mot .pilou,

co neumím:destilace alkoholu,(makám na tom) nějaký bojový sport,přebíjejí nábojů,
komunikace na CB

--jinak se mi podařilo zblbnout celou rodinu a na to jsem pyšnej
marw CL
 
Příspěvky: 63
Registrován: úte 07. úno 2012 14:36:50

Re: Kdo jsem, odkud pocházím a co umím?

Příspěvekod RichardCZ » stř 15. úno 2012 1:08:12

Kolik mi je: 44
Odkud pocházím: od Čáslavi, t.č. nedaleko Prahy
Hlavní povolání: Revizní technik elektro, účetní
Další oblasti vzdělání a ostatní dovednosti: Elektrotechnika, Domovní technologie, telekomunikační technika, zabezpečovací signalizace, vrtání studní, zámečnické práce, stavebnictví, zemědělství, polní práce.. Prostě všestranně nadaný kluk z venkova
Kolik lidí mám v rodině (manžel/ka, děti, další osoby) žena, 3 děti, + širší rodina (dalších 7 lidí)
V čem mohu být přínosem: Energetická soběstačnost obce, její organizace, zahrádkaření, stavba domu.
V čem naopak potřebuji pomoc: s angličtinou (komunikace s dalšími podobnými komunitami v zahraničí), se zdravovědou, medicínou a farmacií, chemií, a biotechnologií, potravinářstvím a zpracováním potravin, dalšími profesemi, které jsou potřebné pro uchování civilizace po VP

Vážně uvažuji o založení energeticky a potravinově soběstačné komunity, schopné účinné obrany v obci okolo Prahy (severozápad od Prahy, levý břeh Vltavy)
RichardCZ
 
Příspěvky: 9
Registrován: stř 09. lis 2011 19:40:38
Bydliště: Praha

Re: Kdo jsem, odkud pocházím a co umím?

Příspěvekod Artifex » stř 15. úno 2012 1:17:12

Kolik mi je 25
Odkud pocházím je fuk, dlouhodobě žiji v Brně
Hlavní povolání Věčný student
Další oblasti vzdělání a ostatní dovednosti: Základy medicíny, technika, elektro, zbraně včetně základních puškařských dovedností, znalosti a opravy většiny vojenského vybavení, přebíjení, výuka střelby, plánování, základy ekonomiky a statistiky, přípravy a syntézy chemických látek včetně destilace, zabezpečení bezdrátových i drátových spojení od LAN po polní ústřednu, opravy mechanických věcí, právo, ochrana a obrana, uchování potravin, výroba mýdla+ opravy a údržby břitev= lazebnictví a cojávím...
Kolik lidí mám v rodině (manžel/ka, děti, další osoby) Jsem nenáročný, záleží mi jen na přítelkyni (zdrav. sestra), zbytek příbuzenstva si pozornost nezaslouží
V čem mohu být přínosem: Viz dovednosti
V čem naopak potřebuji pomoc: Zemědělství, stavba, pomoc se bude hodit určitě i u oprav.
http://PostApo.cz/ - Jednou se to stane! Připrav se, čti PostApo.cz!
Obrázek
Artifex
Uživatelský avatar
Hlavní moderátor
 
Příspěvky: 863
Registrován: stř 04. kvě 2011 11:50:25
Bydliště: Brno

Re: Kdo jsem, odkud pocházím a co umím?

Příspěvekod alive » stř 15. úno 2012 8:31:16

Kolik mi je: 38
Odkud pocházím: z hor
Momentalne: okr. Kolin
Hlavní povolání: zachranka
Další oblasti vzdělání a ostatní dovednosti: prace s mot. pilou a se drevem vseobecne, zbrane, strelivo a vse okolem, elektronicke a dalsi zabezpeceni, zdravotnictvi vseobecne (combat medics), stavby a vse kolem, auta nejen 4x4 a vse kolem, vseobecna nezavislost (zdroje,potraviny...)prace na vode a pod vodou, prace ve vyskach (vse z toho v soucasne dobe mozno i komercne)
Kolik lidí mám v rodině (manžel/ka, děti, další osoby) 4
V čem mohu být přínosem poradenstvi, vybavena dilna(svarecka, soustruh..), zdravotni pece (vc. skoleni, vybaveni), vseobecne opravy typu ferda mravenec.
V čem naopak potřebuji: finance :-) zemedelstvi, pestitelstvi...zacatecnik:-)
Problematice se v ramci moznosti venuje jiz delsi dobu cela rodina. Pokud se najde nekdo podobnych zajmu nebranime se vzajemne spolupaci :-)
alive
 
Příspěvky: 48
Registrován: stř 25. led 2012 9:20:50

Re: Kdo jsem, odkud pocházím a co umím?

Příspěvekod jack-3d » stř 15. úno 2012 16:10:27

Kolik mi je: 29
Odkud pocházím: ze severních čech (úpatí Jizerských hor), ale už 7 let jsem v Brně
Hlavní povolání: projekt manažer v IT
Další oblasti vzdělání a ostatní dovednosti: IT (vzděláním designér strojař a grafik), na střední škole spíš biologie/chemie a základní znalosti medicíny
Kolik lidí mám v rodině: v bytě 3, ale rodinu máme velkou (rodiče/příbuzenstvo, bráchova rodina, ségřina rodina), všichni více méně informovaní o globálních problémech a mnou pravidejně masírovaní
V čem mohu být přínosem: to nevím, pokud se dívám na naši rodinu jako celek, máme tu stavaře, elektrikáře, svářeče/topenáře, zemědělce, zdravotní sestru, ale i bylinkářku
V čem naopak potřebuji pomoc: Klasické vesnické věci jako je chov dobytka a zemědělských zvířat + jejich porážka. Naučit a zdokonalit zálesácké dovednosti, práce s nožem, sekerou, přežití v lese. Chybí mi i delší praxe s manipulací/údržbou mechanických a střelných zbraní.
jack-3d
 
Příspěvky: 53
Registrován: sob 14. led 2012 18:40:34
Bydliště: Brno

Re: Kdo jsem, odkud pocházím a co umím?

Příspěvekod Reiser » čtv 29. bře 2012 13:04:31

Kolik mi je: 28

Odkud pocházím: Brno

Momentálně: Brno

Hlavní povolání: aktuálně quality management, historicky převážně IT - enterprise storage řešení, databáze, webdesign, webdevelopment

Další oblasti vzdělání a ostatní dovednosti: obrana, komunikace (angličtina), manuální práce, základy zemědělství, zámečnické práce, základy práce na soustruhu a frézce, základy kovářské práce, svařování, středoškolské strojní vzdělání, IT znalosti, lockpicking - momentálně úplný začátečník

Kolik lidí mám v rodině (manžel/ka, děti, další osoby): 5 - žena, dítě, bratr, rodiče

V čem mohu být přínosem: Bojový výcvik beze zbraně a s nestřelnými zbraněmi. (thaibox, krav-maga, systema, nůž, krátká hůl, teleskop, improvizované zbraně) Ochrana skupiny, trénink členů skupiny. Pomoc při manuálních pracech. Pomoc při dílenských pracech. Plynulá angličtina na úrovni B2 - C1. V rodině: plynulá němčina na úrovni C1, technologické a strojní znalosti (specializace na zemědělskou techniku), znalosti z oblasti technologií zpracování a uchovávání potravin vč. laboratorních postupů testování kvalitu a nezávadnosti. Lékárenské znalosti.

V čem naopak potřebuji pomoc: Lékařské znalosti, zemědělství, výhody skupiny vyplývající z počtu - vzájemná ochrana, dělba práce, sdílení chybějících znalostí a zkušeností.
Reiser
 
Příspěvky: 114
Registrován: sob 29. led 2011 18:02:18

Re: Kdo jsem, odkud pocházím a co umím?

Příspěvekod Dami » čtv 29. bře 2012 14:27:31

Kolik mi je: 24let (3.4.1988)

Odkud pocházím: České Budějovice

Hlavní povolání: Prodej/výroba - Baterií, akumulátorů, aku sestav atd. + nabíječe a jiné věci.

Další oblasti vzdělání a ostatní dovednosti: jsem vyučen truhlářem pro stavební konstrukce(učili jsem se i základy zednictví, sklářství, tesařství a instalatérství.), nástavbu mám z podnikání (ekonomika, marketing a management). Studoval jsem 2 roky elektrotechnický obor, bohužel jsem studium ukončil.

Kolik lidí mám v rodině (manžel/ka, děti, další osoby): žiji skoro 3 roky s přítelkyní, rodiče bydlí v blízkosti. Většina příbuzenstva je na Moravě.

V čem mohu být přínosem: Umím teorii z velkého spektra oborů, zajímá mě vše a hlavně jak co funguje...a jak by to šlo vyrobit. nebojím se práce, spíše naopak. Brigád jsem při škole vystřídal spoustu: barman, pomocný kuchař, udržbář golfového hřiště, stěhovák, truhlář, zedník.

V čem naopak potřebuji pomoc: jsem neřidič a v autě se bojím, proto ani nemám zájem dělat si řidičský průkaz, bojím se abych svojí opatrností a pomalou jízdou nezpůsobil nehodu. Řídit auto umím. Jinak autům nerozumím.
Dami
 
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 01. bře 2012 11:16:37

Re: Kdo jsem, odkud pocházím a co umím?

Příspěvekod Nasgol » čtv 29. bře 2012 20:48:35

Je mi: 20
Odkud pocházím: Brno

Hlavní povolání: student VŠ, informatika
Další oblasti vzdělání a ostatní dovednosti: elektroniak, programování, daloby se říct, že nejsem guma.. a zvládl bych vše, s menším vysvětlením a návodem ^^

Kolik lidí mám v rodině: žiju s mamkou, bráchou a ségrou

V čem mohu být přínosem: každý může být přínosem. Nebojím se práce, když vím ,že je přínosná většině a nejsou to novodobé krávoviny.. Baví mě práce s člověkem a přírodou.. Mám bohaté zkušenosti s tělovýchovnými prostředky ^^ (posilka, bojové sporty, gymnastika atd..). Dále bohaté zkušenosti, co se týče PC jak SW tak HW. Hlavně se umím přizpůsobit téměř všemu, takže mi nedělá problém jeden týden dělat něco a druhý zase něco jinýho :-)
Nasgol
 
Příspěvky: 107
Registrován: úte 24. led 2012 21:22:53

Re: Kdo jsem, odkud pocházím a co umím?

Příspěvekod Artifex » čtv 29. bře 2012 21:59:19

No vida, Brno má dobrou základnu.
http://PostApo.cz/ - Jednou se to stane! Připrav se, čti PostApo.cz!
Obrázek
Artifex
Uživatelský avatar
Hlavní moderátor
 
Příspěvky: 863
Registrován: stř 04. kvě 2011 11:50:25
Bydliště: Brno

Re: Kdo jsem, odkud pocházím a co umím?

Příspěvekod Vorlajz » sob 07. dub 2012 8:47:31

Kolik mi je - 21let
Odkud pocházím - Rodiště Pardubice, ale pohybuju se i v Chrudimi a Přelouči
Hlavní povolání - Instalatér, avšak momentálně pracuji v jedné fabrice, která vyrábí hliníkové zastřešení bazénů
Další oblasti vzdělání a ostatní dovednosti - tak nějak všeobecné podvědomí o survivoru, výroba různých užitečných a potřebných věcí
Kolik lidí mám v rodině (manžel/ka, děti, další osoby) - Bydlím s přítelkyní
V čem mohu být přínosem - tak nějak to co zvládne každý, zatím jsem neměl velkou možnost se projevit, jakákoliv manuální práce
V čem naopak potřebuji pomoc - všeobecná úprava jídla, od zabití zvířete, po konečnou úpravu ( stažením z kůže, vyvrhnutí, porcování )
Vorlajz
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 21
Registrován: úte 31. led 2012 23:24:20

Re: Kdo jsem, odkud pocházím a co umím?

Příspěvekod Speadyhujer » ned 08. dub 2012 2:57:46

20 let
Odkud pocházím: Morava
Momentálně ale Praha ( k vlastní nelibosti)
Hlavní povolání: Student
Další oblasti vzdělání a ostatní dovednosti: mám nadprůměrné znalosti v oboru medicíny, praktické i teoretické, hygieny, ošetřovatelství. Dále pak nějaká gastronomie( především kultura a mixologie v barmanství), mnoho zkušeností s bojem bezezbraně ( combat musado) , chladné zbraně, nějaký ten šerm, výroba improvizovaných zbraní, sledování a umění neviditelnosti, život v přírodě popř. přežití, anglicky se domluvím ale žádná sláva.
Kolik lidí mám v rodině (manžel/ka, děti, další osoby): 2 + rodina všeobecně zaměřená od všeho něco a po celé republice. Většina rodiny se přiklání néli sympatizuje s mojí paranojou( jak rád říkám přesvědčení o tom že konec je v dohlednu a možná máme čas před brodem stáhnout kalhoty)
V čem mohu být přínosem: Viz oblasti vzdělání+ taktika, vůdcovství- schopnost zaujmout davy, dlouhodobé plánování a prevence, všeobecná připravenost na téměř cokoli. Jsem přispůsobivý, neustále se zdokonalující a spolehlivě jdoucí stroj. Docela manuálně zručný jsem ale žádný umělec. Umím velmi slušně vařit i pro větší počty lidí ( max. 40 víc nemám zkušenosti). Fyzická zdatnost a zkušenosti s protikonfliktním jednáním a aplikovanou psychologií.
V čem naopak potřebuji pomoc: Elektrotechnika, mechanika, aplikovaná fyzika, pěstitelstvý a chov domácího zvířectva. A výroba piva které by se dalo konzumovat ( jeden pokus mám zasebou a vím že tudy to nepujde). A taky gramatika ale to asi nebude po SHTF popř. VP to hlavní.
Lex mortis omnium legum est certissima....aneb....Zákon smrti je ze všech zákonů nejjistější.
Speadyhujer
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 16
Registrován: ned 01. dub 2012 12:01:48

Re: Kdo jsem, odkud pocházím a co umím?

Příspěvekod Rase » ned 29. dub 2012 11:53:08

Kolik mi je - 24
Odkud pocházím - Prostějov, ale momentálně sem v Čechách.
Hlavní povolání - zatím student, jinak grafika
Další oblasti vzdělání a ostatní dovednosti - sem řezbář, grafik, zajímá mě historie, výroba dýmek a celkově všechno možné.
Kolik lidí mám v rodině (manžel/ka, děti, další osoby) - sám
V čem mohu být přínosem - sem kutil, snad i všeuměl. Vyznám se v práci se dřevem a nevadí mi fyzická práce. Dokážu vytvářet ze zbytečných věcí věci užitečné a především velice rychle improvizovat (v případě potřeby). Zajímají mě chladné zbraně.
V čem naopak potřebuji pomoc - nevim, všechno se rychle učím. Palné zbraně nejsou zrovna mým šálkem kávy.
O dění po VP se moc nezajímám, v případě nouze se zařídím až podle potřeby - vyrazím na Bouzov :D
Rád si ale čtu tady ty články (jsou tak paranoidní až jsou zajímavé), navíc mám rád postapo knihy a filmy (Cesta, 1984 atd.)

Obrázek
Tady je poslední práce, steampunková maska (dělaná na koleně a je snad i funkční)
Naposledy upravil Rase dne pon 04. čer 2012 18:58:43, celkově upraveno 1
Rase
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 52
Registrován: sob 31. bře 2012 20:11:58

Re: Kdo jsem, odkud pocházím a co umím?

Příspěvekod Oseransky » úte 15. kvě 2012 19:47:10

Kolik mi je - 26
Odkud pocházím - Čáslav ( blízké okolí ) - momentálně Praha
Hlavní povolání - bezpečnostní odvětví
Další oblasti vzdělání a ostatní dovednosti - mechanik elektronik,zámečník, držitel ZP,zájem a znalosti v oblasti zbraní/pol-voj.taktiky
do budoucna planuju kovařinu, tesařství
Kolik lidí mám v rodině - žena ( dále skupinka 3-5 osob z blízkého okolí )
V čem mohu být přínosem - zbraně,mech.práce.................
V čem naopak potřebuji pomoc - lékařství..................
Oseransky
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 13
Registrován: úte 15. kvě 2012 19:32:05

Re: Kdo jsem, odkud pocházím a co umím?

Příspěvekod senjineer » pon 04. čer 2012 10:54:33

Kolik mi je - 23
Odkud pocházím - Františkovy Lázně ( Západočeský kraj )
Hlavní povolání - Hoteliér
Další oblasti vzdělání a ostatní dovednosti - ŘP sk. B, cizí jazyky ( AJ , NJ ), management
Kolik lidí mám v rodině - Otec , matka
V čem mohu být přínosem - Vedení skupiny, vaření, plánování , topografie + orientace v terénu
V čem naopak potřebuji pomoc - těžko říct, zatím začínám a později určitě přijdu na nedostatky :) Ale chtěl bych se více věnovat lákařství a herbářství.

Skupina : Bratrstvo železitého pramene "Brotherhood of Ironspring"
Naposledy upravil senjineer dne pon 04. čer 2012 11:23:27, celkově upraveno 1
I survived the Mayan Apocalypse 12/21/12
Obrázek
senjineer
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 28
Registrován: pon 04. čer 2012 10:16:01
Bydliště: Sydney / Ausrálie

Re: Kdo jsem, odkud pocházím a co umím?

Příspěvekod Artifex » pon 04. čer 2012 11:01:52

To je tak krásné, že tu všichni zvládají vedení ostatních
(pardon, jen postřeh)
http://PostApo.cz/ - Jednou se to stane! Připrav se, čti PostApo.cz!
Obrázek
Artifex
Uživatelský avatar
Hlavní moderátor
 
Příspěvky: 863
Registrován: stř 04. kvě 2011 11:50:25
Bydliště: Brno

Re: Kdo jsem, odkud pocházím a co umím?

Příspěvekod senjineer » pon 04. čer 2012 11:18:25

Artifex píše:To je tak krásné, že tu všichni zvládají vedení ostatních
(pardon, jen postřeh)

Po VP se úkáže :D
I survived the Mayan Apocalypse 12/21/12
Obrázek
senjineer
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 28
Registrován: pon 04. čer 2012 10:16:01
Bydliště: Sydney / Ausrálie

Re: Kdo jsem, odkud pocházím a co umím?

Příspěvekod apach » pon 04. čer 2012 12:05:25

Ono se spíše pak ukáže, že všichni mají hlavy tvrdé jako mezci, ale nikdo se neumí podřídit. To může být někdy problém větší, než když není vhodný vůdce...
apach
 
Příspěvky: 22
Registrován: stř 21. bře 2012 14:47:30

Re: Kdo jsem, odkud pocházím a co umím?

Příspěvekod senjineer » pon 04. čer 2012 12:24:51

apach píše:Ono se spíše pak ukáže, že všichni mají hlavy tvrdé jako mezci, ale nikdo se neumí podřídit. To může být někdy problém větší, než když není vhodný vůdce...


Není ani tak důležité jak dobré vedoucí schopnosti daný jedinec má, ale jak skupina funguje jako tým a vzájemně se doplňuje. Samozřejmě vše v okruhu určitých pravidel, abychom se neocitli na hranicích anarchismu nebo absolutismu.
I survived the Mayan Apocalypse 12/21/12
Obrázek
senjineer
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 28
Registrován: pon 04. čer 2012 10:16:01
Bydliště: Sydney / Ausrálie

Re: Kdo jsem, odkud pocházím a co umím?

Příspěvekod Vladius » pon 04. čer 2012 12:55:01

Pokračujte prosím v této diskuzi zde: http://forum.postapo.cz/viewtopic.php?p=4703#p4703
http://PostApo.cz/ - Jednou se to stane! Připrav se, čti PostApo.cz!
Vladius
Uživatelský avatar
Administrátor
 
Příspěvky: 884
Registrován: stř 02. zář 2009 12:18:12

Re: Kdo jsem, odkud pocházím a co umím?

Příspěvekod rooney » pon 04. čer 2012 18:11:16

Kolik mi je - 21 let
Odkud pocházím - Praha
Hlavní povolání - Student (Geografie, Kartografie, Regionální rozvoj)
Další oblasti vzdělání a ostatní dovednosti - základní elektrotechnika, radioamatéřina, samozřejmě nějaký survival dovednosti nejen teoretického rázu ;)
Kolik lidí mám v rodině (manžel/ka, děti, další osoby) - sám
V čem mohu být přínosem - skoro ve všem...nic neumim dokonale, v ničem nejsem expert, ale skoro všechno zvládnu nějak zbastlit...
V čem naopak potřebuji pomoc - pomoc v čemkoli se hodí...
rooney
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 19
Registrován: pon 04. čer 2012 17:12:20
Bydliště: Praha

Re: Kdo jsem, odkud pocházím a co umím?

Příspěvekod Luscinia » úte 26. čer 2012 16:43:38

Kolik mi je - 20
Odkud pocházím - České Budějovice/Praha
Hlavní povolání - studentka (ano, ženská) biologie PřFUK
Další oblasti vzdělání a ostatní dovednosti - odmalička jsem skautovala, takže mám znalosti v "archaických" dovednostech (mapy, uzle, oheň) a dokážu pohybovat v přírodě, aniž bych si nekrupla do kalhot, že po mě leze pavouk; medicína (mám první pomoc a dost se o tohle téma zajímám), kytky (dokážu o většině českých kytek říct, k čemu jsou dobrý a kde je najdu), sebeobrana (začala jsem před půlrokem s Krav Magou a dost mě to chytlo); začínám se hodně zajímat o zbraně a v nejbližší době si chci dělat zbroják; jsem bioložka každým coulem, a podle toho to taky vypadá
Kolik lidí mám v rodině (manžel/ka, děti, další osoby) - rodiče; v případě nouze bych se dokázala postarat sama o sebe, ale s nimi to bude docela těžký... Jediná zmínka o "selfsufficience" před maminkou a smála se po celý zbytek večera.
V čem mohu být přínosem - v čemkoliv, co obnáší ošetřovatelství, první pomoc, orientace v přírodě, sehnat potravu (a taky zpracovat), opravovat různé drobnosti (magic hands) - prostě ženská; ale narozdíl od jiných ženských nemám sklony k hysterii a dokážu v krizi zachovat klid a uvažovat "hlavou" (uvidíme).
V čem naopak potřebuji pomoc - v technických věcech - tady to prostě chce chlapa
"Demokracie je, když 2 vlci a jehně hlasují o tom, co bude k večeři. Svoboda je, když dobře vyzbrojené jehně může výsledek hlasování zpochybnit."
Luscinia
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 63
Registrován: úte 26. čer 2012 10:41:10
Bydliště: Budějce

Re: Kdo jsem, odkud pocházím a co umím?

Příspěvekod Vladius » úte 26. čer 2012 16:51:28

Luscinia - zapomněla ses zmínit o svém rodinném stavu... Myslím si, že po takovém představení vlastních schopností a dovedností to bude jediná otázka, která v tuto chvíli zajímá místní komunitu. Pokud teda pominu "technické charakteristiky" typu váhy a mír. :)

P. S. A samozřejmě vítej na PostApo.cz! :)
http://PostApo.cz/ - Jednou se to stane! Připrav se, čti PostApo.cz!
Vladius
Uživatelský avatar
Administrátor
 
Příspěvky: 884
Registrován: stř 02. zář 2009 12:18:12

Další
Fórum Statistiky

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

Možnosti

Zpět na PostApo v České republice