Survival návody, pořady Discovery, dokumentární a dobrodružné filmy... Pohyblivé obrázky o Velkém Průseru patří sem.

The Walking Dead

Příspěvekod zombie hunter » stř 25. dub 2012 18:46:49

Ahoj, chci vám doporučit relativně nový seriál The Walking Dead. Má dvě série, prví má šest dílů a druhá dvanáct. Vše ostatní najdete na internetu, ale pozor konec je otevřený a na další díly si budeme muset počkat někdy do srpna
zombie hunter
 
Příspěvky: 38
Registrován: úte 06. bře 2012 17:29:01

Re: The Walking Dead

Příspěvekod babybliss » stř 25. dub 2012 20:35:59

celkom dobry serial zalozeny na komixe ,
dost sa ho drzi takze ak sa niekto nevie dockat pokracovania ...
babybliss
 
Příspěvky: 240
Registrován: úte 24. dub 2012 15:31:34
Bydliště: Belfast

Re: The Walking Dead

Příspěvekod Artifex » stř 25. dub 2012 20:36:54

První série je poměrně dynamická, druhá je otrava.
http://PostApo.cz/ - Jednou se to stane! Připrav se, čti PostApo.cz!
Obrázek
Artifex
Uživatelský avatar
Hlavní moderátor
 
Příspěvky: 863
Registrován: stř 04. kvě 2011 11:50:25
Bydliště: Brno

Re: The Walking Dead

Příspěvekod Lucius » stř 25. dub 2012 21:42:01

A komixu se nijak zvlášť nedrží (mám přečtené všechny dosud vyhozené díly), což ale není na škodu... vznikly tak dvě odlišné dějové linie, které mají společné jen nějaké dějové uzlíky a většinu postav...
Jinak souhlas s Artifexem - zatímco první sérii jsem dokoukal jedním dechem a klepal jsem se na každý nový díl, u druhé už ta akčnost trochu odpadla a i když se pár zvratů a zajímavých situací sem tam objeví, vesměs se omýlá dokola pořád to samé a působí to ve výsledku strašně ulíněně...ale v současnosti to patří k tomu lepšímu, co Amerika chrlí, takže na to mrkněte...

BTW mohu doporučit oficiální pětidílný Walking Dead Webizode - věnuje se zombici z prvního dílu (ta půl mrtvola plazící se v parku)...povedené kraťasy...
Lucius
 
Příspěvky: 130
Registrován: čtv 29. bře 2012 23:17:52
Bydliště: Děčín

Re: The Walking Dead

Příspěvekod babybliss » stř 25. dub 2012 21:46:26

ta pomalost sa da vysvetlit tym ze zatialco v prvej serii bol konzultant tvorca komixu, druhu uz robili bez neho
babybliss
 
Příspěvky: 240
Registrován: úte 24. dub 2012 15:31:34
Bydliště: Belfast

Re: The Walking Dead

Příspěvekod Lucius » stř 25. dub 2012 21:50:41

právě...myslím, že tím to trochu tratí...je to ale poznat i podle toho, že zatímco první série se od komiksu až tak moc neodlišovala (sami tvůrci tvrdili, že chtějí ponechat jen koncept a pár styčných bodů a vést "vycpávačky" podle sebe, aby si komiks i seriál žily vlastními životy), druhá série se liší setskramentsky hodně...
Lucius
 
Příspěvky: 130
Registrován: čtv 29. bře 2012 23:17:52
Bydliště: Děčín

Re: The Walking Dead

Příspěvekod Tommy-K » čtv 26. dub 2012 15:50:02

Já to tedy jako komix bohužel neznám,ale právě sem dokoukal poslední díl druhé série.Mimochodem komix se dá někde na netu splašit? Rozhodně první série byla víc akční, do té jsem se opravdu zažral a shlédl jí za jeden den. Pořád to bylo něco nového, zvratům se ještě dalo říkat nečekané, skupina byla velká a tak každou chvilku mohl někoho zakousnout chodec ke svačině. Teď umírají hlavně vedlejší postavy nabalené během děje, ono by také ze základní skupiny za chvilku nezbyl nikdo a nebylo by točit o čem. Na další sérii se rozhodně těším. No ať už to bude pokračovat jak chce,musím uznat,že je to ten nejlepší zombie počin co jsem poslední dobou měl možnost shlédnout.
Tommy-K
 
Příspěvky: 242
Registrován: stř 20. črc 2011 15:47:23
Bydliště: Kutnohorsko-Kolínsko

Re: The Walking Dead

Příspěvekod Vladius » čtv 26. dub 2012 15:54:38

Tak jo, překecali jste mě, jdu stáhnout :)
http://PostApo.cz/ - Jednou se to stane! Připrav se, čti PostApo.cz!
Vladius
Uživatelský avatar
Administrátor
 
Příspěvky: 884
Registrován: stř 02. zář 2009 12:18:12

Re: The Walking Dead

Příspěvekod babybliss » čtv 26. dub 2012 16:21:44

Tommy-K píše:Mimochodem komix se dá někde na netu splašit? Rozhodně první série byla víc akční, do té jsem se opravdu zažral a shlédl jí za jeden den.


Da, len treba hladat :)
babybliss
 
Příspěvky: 240
Registrován: úte 24. dub 2012 15:31:34
Bydliště: Belfast

Re: The Walking Dead

Příspěvekod Tommy-K » čtv 26. dub 2012 16:38:48

babybliss: Nebýt toho, že jsi mi napsal tuto vyčerpávající odpověď, která pro mě má absolutně nulovou informační hodnotu bych na to nikdy nepřišel... :-D Už něco tahám abych to okoukl, tak sem zvědavý.

To Vladius: Určitě to za shlédnutí stojí, poslední dobou ses ptal na inspiraci na co kouknout, to by mě nenapadlo, že jsi tohle zatím neviděl. A já myslel, že jsem poslední na světě kdo to ještě neviděl :-) Jinak k ději se dá říct už jen jediné Enjoy :-)
Tommy-K
 
Příspěvky: 242
Registrován: stř 20. črc 2011 15:47:23
Bydliště: Kutnohorsko-Kolínsko

Re: The Walking Dead

Příspěvekod Vladius » čtv 26. dub 2012 16:48:44

Slyšel jsem hrozné recenze na druhou sezónu, tak mě to dost odradilo. Ale udělám si názor sám, třeba skončím po té první.
http://PostApo.cz/ - Jednou se to stane! Připrav se, čti PostApo.cz!
Vladius
Uživatelský avatar
Administrátor
 
Příspěvky: 884
Registrován: stř 02. zář 2009 12:18:12

Re: The Walking Dead

Příspěvekod Tommy-K » čtv 26. dub 2012 16:57:55

Myslím,že zas tak hrozné to není, není sice zrovna úplně strhující oproti první a chvílemi je kapku utahaná, ale zajímavé mi to přišlo pořád, jen člověku pořád hučí v hlavě co by udělal jinak, kde dělají fatální chyby,chvílema že je to až zoufale k smíchu a tak, nebudu nic prozrazovat ať si uděláš obrázek sám. Ale vzhledem k tomu, že v tomto žánru si zrovna moc vybírat nemůžeme jsem za tenhle seriál rád a pobavil mě.
Tommy-K
 
Příspěvky: 242
Registrován: stř 20. črc 2011 15:47:23
Bydliště: Kutnohorsko-Kolínsko

Re: The Walking Dead

Příspěvekod babybliss » čtv 26. dub 2012 18:17:21

Tommy-K píše:babybliss: Nebýt toho, že jsi mi napsal tuto vyčerpávající odpověď, která pro mě má absolutně nulovou informační hodnotu bych na to nikdy nepřišel... :-D


Nebol som si isty ci tu mozem dat link :(
babybliss
 
Příspěvky: 240
Registrován: úte 24. dub 2012 15:31:34
Bydliště: Belfast

Re: The Walking Dead

Příspěvekod Tommy-K » čtv 26. dub 2012 19:29:10

V pořádku, nemyslel sem to zle, hledání je základ :-) Ale máme tu SZ kde můžeš případně link poslat, nebo stačilo obecně název serveru kde víš že to je. Já už něco našel, je to slovensky,ale to mi ani nevadí, česky sem stejně ještě nenašel a nevadila by ani angličtina.Teda ten děj je se seriálem opravdu jen lehce podobný,některé věci se stávají v jiný čas apod. ale já měl jako malý komixy rád, tak se mě to docela líbí :-)
Tommy-K
 
Příspěvky: 242
Registrován: stř 20. črc 2011 15:47:23
Bydliště: Kutnohorsko-Kolínsko

Re: The Walking Dead

Příspěvekod babybliss » čtv 26. dub 2012 19:46:45

Tommy-K
Tak som ti poslal PM :)
babybliss
 
Příspěvky: 240
Registrován: úte 24. dub 2012 15:31:34
Bydliště: Belfast

Re: The Walking Dead

Příspěvekod Vladius » pát 27. dub 2012 1:21:46

Tak jsem u třetí epizody a musím říct, že jsem nadšen! Dnes asi vynechám spánek, jak to tak vidím.
http://PostApo.cz/ - Jednou se to stane! Připrav se, čti PostApo.cz!
Vladius
Uživatelský avatar
Administrátor
 
Příspěvky: 884
Registrován: stř 02. zář 2009 12:18:12

Re: The Walking Dead

Příspěvekod Reiser » pát 27. dub 2012 10:54:26

Já jen doufám, že 3. série vyjde před VP.. :D Je to silně návykový. Naposledy jsem takhle sledoval snad jen Prison Break.
Reiser
 
Příspěvky: 114
Registrován: sob 29. led 2011 18:02:18

Re: The Walking Dead

Příspěvekod Tommy-K » pát 27. dub 2012 11:12:55

Vladius: Rozhodně minimálně tu první sérii sjedeš v celku tak jako já, však také nemá tolik dílů. A jestli tě to chytlo,bude se ti líbit i druhá i když třeba tě nebude nutit tolik ponocovat, zase tam už je hodně vidět jak se ti lidé mění po psychické stránce :-)Zombie tématiku já měl vždycky rád, už proto že v reálu je to velmi nepravděpodobný scénář a je lehčí si představovat jak ustřelíš kedlubnu nemrtvé věci vedené jen základními pudy, než živému člověku. Já teď louskám ten komix, je to dost jiné, děj se shoduje jen v některých bodech a ty se dějí v jiný čas než v seriálu, vztahy mezi osobami jsou také kapku jiné. Jsem u 25 dílu a v podstatě už 12.díl je konec druhé řady v seriálu, takže vzheledem k tomu že komixů je nějak přes 90 máme se myslím ještě na co těšit plánovaná třetí série seriálu bude mít 16.dílů :-) Jo a stojí zato zkouknout videa kde je ukázáno jak jsou tvořeny vizuální efekty, najdeš bez problémů na youtube.
Reiser: Točit začnou někdy září/říjen myslím, tak něco snad shlédneme i kdyby to vyšlo Mayum :-D
Tommy-K
 
Příspěvky: 242
Registrován: stř 20. črc 2011 15:47:23
Bydliště: Kutnohorsko-Kolínsko

Re: The Walking Dead

Příspěvekod Vladius » pát 27. dub 2012 19:16:36

Teď už tak nadšen nejsem, jsou tam i v jedničce příklady docela nelogického, až zcestného chování, ale i tak je to skvělý zabiják času.
Pár naprosto marasmatických příkladů:

Šest chlapů na střídačku mlátí zombíka do hlavy, jeden z nich k tomu používá brokovnici, kterých je u nich šílený nedostatek.

Jdou na bitku s únosci a nechají klíče v autě. Ať ho ukradne někdo další. Když se vrátí - auto nikde. Hned za to může omdlévající bolestí jednoruký nácek, který jim teď určitě vymlátí tábor, kde je 5 ozbrojených chlapů.

Velká komunita žije X týdnů za městem a jediným jejích bezpečnostním opatřením jsou plechovky na provázku. Navíc ani ne po celém obvodu.
http://PostApo.cz/ - Jednou se to stane! Připrav se, čti PostApo.cz!
Vladius
Uživatelský avatar
Administrátor
 
Příspěvky: 884
Registrován: stř 02. zář 2009 12:18:12

Re: The Walking Dead

Příspěvekod Tommy-K » sob 28. dub 2012 13:52:36

Přesně tak, opravdu se nedá chtít od toho o moc víc jak pobavení,protože takových nelogických konin dělají v každém díle minimálně tucet, občas víc řeší pitomosti,než věci důležité a lidi umíraji zbytečně. Vidíš sem si ani nevšiml, že tam mají někde provázky a plechovky,z jedné strany je teda lom,ale jinak jim to hlídá akorát většinou jeden na střeše karavanu s puškou, což je v noci prd platné jak se přesvědčí :-) Ovšem seriálu to neubírá na koukatelnosti, mě krásně vyplnil těch pár dnů volna,kdy bylo venku ošklivo a nic se mi nechtělo. No a s komixem,jsem asi u 60. dílu a dějou se tam věci :-) Ve 3. sérii seriálu by měla být postava Guvernéra z tohohle komixu a jestli to bude takovej masakr jako v něm, tak bude na co se těšit :-)
Tommy-K
 
Příspěvky: 242
Registrován: stř 20. črc 2011 15:47:23
Bydliště: Kutnohorsko-Kolínsko

Re: The Walking Dead

Příspěvekod End » sob 28. dub 2012 19:04:53

Vladius píše:Teď už tak nadšen nejsem, jsou tam i v jedničce příklady docela nelogického, až zcestného chování, ale i tak je to skvělý zabiják času.
Pár naprosto marasmatických příkladů:

Šest chlapů na střídačku mlátí zombíka do hlavy, jeden z nich k tomu používá brokovnici, kterých je u nich šílený nedostatek.

Jdou na bitku s únosci a nechají klíče v autě. Ať ho ukradne někdo další. Když se vrátí - auto nikde. Hned za to může omdlévající bolestí jednoruký nácek, který jim teď určitě vymlátí tábor, kde je 5 ozbrojených chlapů.

Velká komunita žije X týdnů za městem a jediným jejích bezpečnostním opatřením jsou plechovky na provázku. Navíc ani ne po celém obvodu.


prvni serii uz nevim v jakem dilu se prochazi mestem a tam zakop ve kterem je tezkej kulomet kalibr 50 a oni si ho ani nevsimnou a strili tam do zombiku kapslikovkou
End
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 131
Registrován: pon 20. úno 2012 16:47:04

Fórum Statistiky

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

Možnosti

Zpět na Video materiály

cron