Píšete "do šuplíku"? Už nemusíte! Zveřejněte zde své povídky, básně, romány či jakoukoliv jinou PostApo tvorbu. Ostatní uživatele si to rádi přečtou a třeba doporučí nějaké změny a vylepšení. Ti nejlepší z vás se dostanou na hlavní stranu webu.

Literární soutěž "Velký Průser 2012" - průběh a hodnocení

Příspěvekod Vladius » ned 06. kvě 2012 21:55:47

Přátele, uzávěrka je za námi, zítra zveřejním zbývající povídky a vyhlásím zde začátek a pravidla hodnocení.
http://PostApo.cz/ - Jednou se to stane! Připrav se, čti PostApo.cz!
Vladius
Uživatelský avatar
Administrátor
 
Příspěvky: 884
Registrován: stř 02. zář 2009 12:18:12

Re: Literární soutěž "Velký Průser 2012" - průběh a hodnocení

Příspěvekod Vladius » úte 08. kvě 2012 0:54:56

Povídky jsou zveřejněné. Bohužel, jak jsme byli upozorněni jedním z čtenářů, dle pravidel FB nelze používat Like tlačítka pro hlasování na jiných webech. Proto hlasování bude mít pouze jednu jedinou formu. Formu reálných hlasů od reálných čtenářů.

ZPŮSOB HLASOVÁNÍ:

Každý uživatel, zaregistrovaný PŘED 5. 5. 2012 má jeden hlas. A ten hlas může věnovat jakékoli povídce (své, cizí, opravdu jakékoli).
Přijde mi fér stanovit dvě podmínky:

První podmínkou je ponechat autora v anonymitě až do konce hlasování, aby nedošlo k ovlivnění ostatních. Nelze tedy napsat "Hlasuji pro Peklo nebeské, protože jsem tou patlaninou zabil den." I když je to vaše povídka, zanechte prosím naprosto objektivní názor.

Druhou podmínkou je délka hodnocení. Všichni autoři se snažili ze sebe vydat maximum, zaslouží si proto zpětnou vazbu. Platný hlas/komentář musí mít alespoň dvě nebo více vět. :). Pokud ve svém komentáři budete chtít okomentovat či podrobněji rozebrat více povídek, není problém. Doporučuji to udělat formou:

Vítězná povídka - Peklo nebeské - dle mého názoru tato povídka o tři koňské délky převyšuje ostatní. Naprosto fantastický brak, který by nenapsal ani Kulhánek v nejlepších letech, a to je má dááávno za sebou.

Dále mě zaujala povídka Nebe pekelné - to je zase opačný extrém. Naprostá absence jakéhokoli smyslu a slohu. Chlapče, raději dělej v Mekáči, než se živit psaním. Ale postelové scény ti jdou, to jsem si opravdu užil. Dvakrát.
http://PostApo.cz/ - Jednou se to stane! Připrav se, čti PostApo.cz!
Vladius
Uživatelský avatar
Administrátor
 
Příspěvky: 884
Registrován: stř 02. zář 2009 12:18:12

Re: Literární soutěž "Velký Průser 2012" - průběh a hodnocení

Příspěvekod End » úte 08. kvě 2012 7:46:42

Vítězné dílo - Nádr - bylo to jedno z mala del ktere jsem docetl do konce. podle me jedine dilo ktere bylo napsano survivalistou a ne knihomolem. ostatni dila mi prisla jako kdyby jim to psal strejda spisovatel nebo jsou vytazeny z nejake knihy. autor pojal pribeh rozume a popsal velice dobre a ne moc prehnane jak by to zhruba mohlo dopadnout az to prijde. ponechal si svobodu psani vubec neresil gramatiku a stavbu vety to se mi take libilo. autor si proste rekl "je to jen hra neni dulezite vyhrat ale zucastnit se" zatimco ostatni to brali asi vic jako "neni dulezite se zucastnit ale vyhrat". toto dilo je muj jasny favorit.
End
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 131
Registrován: pon 20. úno 2012 16:47:04

Re: Literární soutěž "Velký Průser 2012" - průběh a hodnocení

Příspěvekod Rase » úte 08. kvě 2012 13:44:16

Vítězná povídka - Nádr - hlavní postava mi není zrovna dvakrát sympatická, ale děj je hodně čtivý a délka je také velice dobrá (i když ne dokončená). paradoxně se mi nejvíc dostal popis okolí a tedy to o čem se jen mluví, ale děje se to přímo netýká. Celkově společnost byla moc dobře popsána , bez příkras.
Rase
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 52
Registrován: sob 31. bře 2012 20:11:58

Re: Literární soutěž "Velký Průser 2012" - průběh a hodnocení

Příspěvekod Exot » úte 08. kvě 2012 19:03:37

Vitezna povidka - naprosto jednoznacne - Krev Dravce. Vtipna, britka a trefna, co vic si prat. Klidne bych precetl i nejaky takovy roman od stejneho autora. A naprosto nechapu obdiv predchozich uzivatelu. Bud jste to psali spolu nebo nebo jsem cetl neco jineho.
Exot
 
Příspěvky: 7
Registrován: pon 12. bře 2012 0:11:44

Re: Literární soutěž "Velký Průser 2012" - průběh a hodnocení

Příspěvekod iviak » stř 09. kvě 2012 7:31:50

Ja hlasujem za "Veršovičná sbírka mouder"
Prečítal som všetky poviedky - príbehy, ale toto... no koniec, veršované, poučné a zábavné zároveň. Viac takých bardov., Myslím že ak ľudstvo prežije bude to presne kvôli humoru. :)
Ten kto obetuje slobodu v mene bezpečnosti si nezaslúži ani slobodu, ani bezpečnosť
B. Franklin
iviak
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 32
Registrován: pát 04. kvě 2012 18:04:44

Re: Literární soutěž "Velký Průser 2012" - průběh a hodnocení

Příspěvekod Vladius » ned 03. čer 2012 23:20:36

Hlasuji pro „Krev Dravce“.
Jedna z mála povídek, která má hlavu a patu. Je tam vše, co bych od krátké povídky do soutěže očekával. Sarkasmus, slušně vykreslená hlavní postava, dějový zvrat. A hlavně "spousta kvalitního vybavení"! :). Musím se přiznat, že mě nadchla a pobavila natolik, že jsem na základě ní začal psát něco vlastního. Kvalita povídky byla vidět i na návštěvnosti, nyní je to jedna z nejčtenějších stránek na PostApo.cz.

Kupodivu jiný výtvor, s největším počtem FB Liků, měl návštěvnost jednu z nejhorších a průměrná délka návštěvy činí tuším 20 vteřin. : ) Evidentně se naháněli přátele na fb, klikali a mizeli pryč.

Druhým mým favoritem jsou Moudra. Dlouho jsem se rozhodoval mezi nimi a Krví a nakonec Krev Dravce mi přišla přece jen kvalitnější. Ale mohu říct, že nic takového jsem nečetl od dob Dne Trifidů a tamějších opileckých písní. Doufám, že autor nás ještě někdy potěší svým nadáním. (Ber to jako podbízivý náznak, autore ;) )
http://PostApo.cz/ - Jednou se to stane! Připrav se, čti PostApo.cz!
Vladius
Uživatelský avatar
Administrátor
 
Příspěvky: 884
Registrován: stř 02. zář 2009 12:18:12

Re: Literární soutěž "Velký Průser 2012" - průběh a hodnocení

Příspěvekod Artifex » ned 03. čer 2012 23:26:03

Taktéž hlasuju pro krev dravce, je ze všeho nejrealističtější a nejpravděpodobnější pro spoustu pseudopostapáků, kteří si myslí, že vybavení je vše. Autor se docela dobře zamýšlí takže má můj hlas.
http://PostApo.cz/ - Jednou se to stane! Připrav se, čti PostApo.cz!
Obrázek
Artifex
Uživatelský avatar
Hlavní moderátor
 
Příspěvky: 863
Registrován: stř 04. kvě 2011 11:50:25
Bydliště: Brno

Re: Literární soutěž "Velký Průser 2012" - průběh a hodnocení

Příspěvekod Vladius » čtv 07. čer 2012 0:53:40

Vítězem se stává "Krev Dravce". Autorovi gratuluji!

Vítěznou povídku si můžete přečíst zde: http://postapo.cz/multimedia/literatura ... o-souteze/
http://PostApo.cz/ - Jednou se to stane! Připrav se, čti PostApo.cz!
Vladius
Uživatelský avatar
Administrátor
 
Příspěvky: 884
Registrován: stř 02. zář 2009 12:18:12

Fórum Statistiky

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

Možnosti

Zpět na Literární tvorba uživatelů

cron