Na něco jsme zapomněli? Pro váš problém neexistuje kategorie? Směle ho hoďte sem!

Proč se těšíte na rozpad systému?

Příspěvekod Lomien » pát 29. čer 2012 23:59:19

Jsem příslušník protiteroristického oddělení policie ČR

Česká republika

Umím shromažďovat informace o lidech se sklony k militarismu

Proč místo toho, aby jste zuby nehty bojovali za tento (byť nedokonalý) systém, proč jej svojí nevírou-neúčastí rozkládáte?
Proč si tolik přejete, aby přišly ty horší časy? Proč toužíte po krachu systému, který vám umožnil žít v relativním blahobytu?
Místo kupování konzerv by jste měli sázet novou úrodu. Místo zbrojení by jste měli psát knihy. Místo hraní si na nezávislé by jste měli pomáhat celé společnosti. Máte dluh vůči této společnosti, která o vás pečovala a pečuje. Pokud to teď každý odpíská - systém opravdu zkolabuje. Ten kdo nezažil anarchii po ní snad může toužit, ale neví do čeho jde.

Nebýt tohoto nedokonalého systému, neměli by jste čas vést zde tyto nekonečné diskuse.

Buďte připravení a samostatní - ale nezapomínejte, že tu nejste a nebudete sami. Já Vás zachráním ;)
Lomien
 
Příspěvky: 25
Registrován: ned 14. srp 2011 16:58:05
Bydliště: BRNO

Re: Proč se těšíte na rozpad systému?

Příspěvekod Vladius » sob 30. čer 2012 0:19:23

Ahoj, Lomiene. Snad nevadí, že budu tykat, když tak mě oprav.
Dovolím si nesouhlasit s tvým tvrzením, že si přejeme, aby přišly horší časy. Právě naopak. Děláme vše, co se dá, abychom tomu zabránili a v případě takových časů nebyli překážkou pro příslušníky státních složek. Už několikrát jsem na webu psal, že armáda, policie a záchranná služba jsou v ČR na perfektní úrovni, sám jsem zažil i evakuaci i další nepříjemnosti a vždy tyto lidé mě překvapili svoji profesionalitou a slušností.
Jenže občas se stane něco většího, tady tomu říkáme Velký Průser, na který tyto jednotky nestačí. Třeba každoroční povodně a následné odstraňování škod. Pevně věřím, že pokud se to stane letos, zajistí tento web minimálně 20 a více lidí na pozice dobrovolníků a také i nějaké finance na čisticí prostředky a pitnou vodu. Pouze proto, že díky tomuto webu mají na sebe kontakt a umí poskytnout první pomoc. Je to málo, ale každý takový člověk bude velkým přínosem pro profesionály, zahrabané po uši v bahně. I kdybychom měli pouze plnit pískem pytle.
Každého nezachráníte ani vy, ať si to přejete jakkoli, proto se snažíme alespoň nebýt na obtíž.
Nejsem idealista a moc dobře si uvědomuji, že při více než tisícovce fanoušků se tu schází relativně přesný vzorek společnosti, tudíž tu jistě najdeme i militantně zaměřené jedince a také třeba i nějaké extrémisty. Nijak se navenek neprojevují, ale možné to je. Základní kostrou však jsou lidé z vesnic či majitelé chat, kteří tu právě řeší jak se co seje, jak se co pěstuje atd. Podívej se na poměr článků, co píší návštěvníci. Kolik článků je věnováno zbraním a kolik užitečnějším věcem? Najdeš tam dokonce i postup na výrobu knih. :)
Nikdo z nás si nepřeje zánik tohoto systému, ale snažíme se připravit na případné horší časy. Jak vy máte v práci školení krizových situací, tak i my si je snažíme tady alespoň teoreticky nasimulovat a přemýšlet, jak bychom se měli chovat.
Teď samozřejmě mluvím o těch rozumných a na fóru aktivních členech. O nich jsem si stihl udělat přibližný obrázek. Pak je tu také hromada mladších návštěvníků, pro které je postapo tématika pouze vzrušujícím koníčkem a spíše to tu čtou.

P. S. Je skvělé, že jsi otevřeně napsal o svém povolání. Věřím, že to odradí od registrace některé jedince, kteří se nám začínají ve velkém množit na naší FB stránce. Nějak už nestíhám mazat rasistické komentáře.

P. P. S. Navenek tento web působí jako banda magorů, co sedí na krabicích s konzervami a přemýšlí, kam poletí rabovat při první živelné pohromě, ale skutečnost je jiná. Jsou tu i hasiči a záchranáři, učitele a živnostníci. Spojuje je jedna myšlenka - může se stát cokoli a měli bychom se na to připravit.
http://PostApo.cz/ - Jednou se to stane! Připrav se, čti PostApo.cz!
Vladius
Uživatelský avatar
Administrátor
 
Příspěvky: 884
Registrován: stř 02. zář 2009 12:18:12

Re: Proč se těšíte na rozpad systému?

Příspěvekod Nobody » sob 30. čer 2012 0:42:05

To Lomien
Ještě bych si dovolil přidat svůj názor.
Já jednou stranou jsem pro VP ...dříve nebo později stejně příde (možná ne za mého života) ale až nás tu na planetě bude 10mld (rozhodně to dlouho trvat nebude) a víc tak nás naše matička země už ani neuživí.

Na druhou stranu si plně užívám života co mi tento systém dává a také přispívám tím co umím (jakožto programátor vytvářím aplikace co lidem ulechčují a zpříjemňují život )

PostApo mám jako koníček který pro mě je i prakticky využitelný ... například pro mě jakožto aktivního airsofťáka nebo člověk nikdy neví kdy se může dostat do nepříjemné situace kdy tyto zkušenosti využije - dopravní nehody , první pomoc , může se ztratit v přírodě a takhle bych mohl pokračovat až do extrému jako ztroskotání letadla nebo lodi ale vždy se ty zkušenosti a vědomosti budou hodit.
Naposledy upravil Nobody dne sob 30. čer 2012 0:44:20, celkově upraveno 1
Nobody
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 56
Registrován: úte 08. kvě 2012 16:13:43

Re: Proč se těšíte na rozpad systému?

Příspěvekod Vladius » sob 30. čer 2012 0:43:16

To Lomien: (Reakce na kreténským omylem smazaný příspěvek ohledně stop IP atd, co tu návštěvníci zanechávají a jsou tak dohledatelní).

Ačkoli mám ze zákona povinnost poskytnout na vyžádání veškeré informace ohledně diskutérů (IP, maily, časy přístupů apod), nemyslím si, že by byl důvod tyto "stopy" nějak rozvíjet. Každému návštěvníkovi webu musí být naprosto jasné, že sem chodí i příslušníci armády/policie/bis. Bylo by divné, kdyby tomu tak nebylo. Ale dost pochybuji, že tu skutečně hledají příležitost ke kariérnímu růstu. Spíše to dělají ze zvědavosti, nebo z povinnosti. Zvlášť pokud si uvědomím, kolik je v ČR diskuzních fór vyloženě militantního či extrémistického zaměření. A to představování neobsahuje nic, co by vrhalo na jejích autory nějaké špatné světlo, spíše je to berlička pro jednotlivce, co hledají parťáka na pokec u piva či na vandr.
http://PostApo.cz/ - Jednou se to stane! Připrav se, čti PostApo.cz!
Vladius
Uživatelský avatar
Administrátor
 
Příspěvky: 884
Registrován: stř 02. zář 2009 12:18:12

Re: Proč se těšíte na rozpad systému?

Příspěvekod yasam » sob 30. čer 2012 1:45:10

Lomien - 31 let, MC Ponava?

K tomu rabovani, mam to nutkani pokazde, kdyz venku zacne pouha bourka, je to spatne? :))


>> Já jednou stranou jsem pro VP ...dříve nebo později stejně příde (možná ne za mého života) ale až nás tu na planetě bude 10mld (rozhodně to dlouho trvat nebude) a víc tak nás naše matička země už ani neuživí.
<< Kde jsi prisel na to, ze nas nekdy bude 10mld? Kde mas presne napsane kolik je lidi ve skutecnosti? Cislo ktere se obecne udava je ve skutecnosti nepresne v rozsahu az 2mld lidi.

Ačkoli mám ze zákona povinnost poskytnout ... Pokud ti to technicke prostredku dovoluji a pokud sis (whoops) omylem prave pet minut pred dorucenim prikazu nesmazes zalohy.
yasam
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1
Registrován: sob 30. čer 2012 1:22:35

Re: Proč se těšíte na rozpad systému?

Příspěvekod Skarface1 » sob 30. čer 2012 5:11:32

Lomien - Tvůj postoj naprosto chápu, určitě je na něm něco pravdy, ale kdybychom veškerý čas a úsilí věnované "přípravě" zasvětili nějaké "důležitější" činnosti, ale hlavně svým chováním přispívali k rozvoji současného systému, byli bychom za stejné "blázny", akorát z jiného důvodu. Dnes bohužel v naší zemi platí právo silnějšího (rozumněj bohatšího), ano určitě jsou výjimky, jsou tu dobří lidé, ale bohužel je tu většina chamtivých závistivců a kdo si víc urve, ten se líp má! Je mi líto, ale v tomto státě já žít nechci a nenapadá mě žádné rozumné řešení, jak naučit lidi, aby se k sobě chovali jako lidi:-) Všechno záleží jen a pouze na penězích, trávení volného času se přesunulo za obrazovky monitorů, stejně jako většina komunikace mezi mládeží. Na jednu stranu by VP na této planetě a obnovil pravé lidské hodnoty, na druhou stranu může dojít k naprostému rozkladu lidskosti, což bylo svým způsobem znázorněno např. ve filmu The Divide. Já sám nevím jak se mám postavit k tomuto tématu, jestli chci VP, nebo ne. Jasně že se neteším na dobu, až Zemi zdecimuje asteroid, jaderná válka, nebo sama příroda ji vyčistí od tý lidský verbeže, co si jenom bere a nic nedává, ale není dobré být připravený? Jasně že je minimální šance na mé přežití, ale kdyby se něco stalo, já měl to "štěstí" a přežil, tak bych se asi tloukl do hlavy, proč jsem se v životě nevěnoval nečemu, co by mi mohlo pomoct v případě VP, naopak pokud budu připravený alespoň jako teď, věřím že budu mnohem větším přínosem než teď. A nejen to, už to bylo psáno výše, věci kterým se věnujeme jsou potřeba i v běžném životě, nosím u sebe malou KPZ a zároveň lékarničku, a není dne, kdy bych z ní něco nevytáhl a nepomohl sobě/někomu v okolí ať už jde o desinfekci a obvázání zranění, nebo zavírací špendlík na rozrhnuté kalhoty. K zájmu o post-apo mě přivedla paradoxně videohra S.T.A.L.K.E.R. Než jsem začal hrát tuto hru, hrál jsem i stovky jiných, vlastně jsem nic jiného nedělal než hrál na PC a chodil do školy. Stalker mě doslova zvedl od monitoru, jel jsem na svůj první LARP, kde jsem poznal spoustu přátel, ale hlavně jsem si našel zalíbení v posedávání u ohně a trávení času v přírodě, což je podle mě v dnešní době jeden z největším plusů. A jakožto Stalker jsem musel být soběstačný, to mě během krátké doby dovedlo až k survivalu, kde jsem se naučil a stále se učím mnohým technikám, fíglům a drobnostem, které mi mnohokrát pomohly vyřešit kdejaký problém ať už v práci, nebo doma. Hlavně jsem se naučil přemýšlet logicky, odvozovat důsledky a spoléhat se sám na sebe. Zájem o PA mě posunul úplně někam jinam než jsem původně očekával, vlastně se mi to tak nějak vymklo kontrole:-D ale po pravdě můžu říct, že se teď cítím mnohem lépe, užívám si každý den jako by byl ten poslední, protože ať chceme, nebo ne, jednou něco přijde, může to být za 500 let, ale říkám, může to být i zítra a jak praví jedno přísloví: Štěstí přeje připraveným!
Skarface1
 
Příspěvky: 2
Registrován: pon 16. kvě 2011 2:18:30

Re: Proč se těšíte na rozpad systému?

Příspěvekod Matysek » sob 30. čer 2012 8:17:01

Lomiene notak, jakého oddělení že jsi to příslušníkem? Jsi jen smrkáč s počítačem a komplexem, nic jiného. Pro ostatní: pokud vám už samotný Lomienův text nestačí k tomu aby jste se jen tiše smáli, mrkněte třeba na ostatní Lomienovy příspěvky.
Matysek
 
Příspěvky: 86
Registrován: ned 19. čer 2011 16:54:18

Re: Proč se těšíte na rozpad systému?

Příspěvekod Skarface1 » sob 30. čer 2012 8:19:02

To je sice velmi pravděpodobné, každopádně je to zajímavé téma a mohla by se vytvořit ještě zajímavější diskuze:-)
Skarface1
 
Příspěvky: 2
Registrován: pon 16. kvě 2011 2:18:30

Re: Proč se těšíte na rozpad systému?

Příspěvekod Matysek » sob 30. čer 2012 8:23:29

na to spoléhám :-D
jinak k tématu, co mě se týče mám dobrý život, nechci ho měnit, na druhou stranu pokud to příjde přizpůsobím se.
Matysek
 
Příspěvky: 86
Registrován: ned 19. čer 2011 16:54:18

Re: Proč se těšíte na rozpad systému?

Příspěvekod zombie hunter » sob 30. čer 2012 8:31:23

Ahoj. Policie je na tom už zřejmě hodně špatně když do elitních útvarů verbuje osoby které nají potřebu se na internetu prezentovat tímto způsobem.Nebo mě napadá ještě možnost že jsi tak trochu kecka.Jestli policie sleduje všechny osoby se sklony k militarismu, tak vzhledem k poštu klubů vojenské historie a airsoft hrajících partiček asi nedělá nic jiného.
zombie hunter
 
Příspěvky: 38
Registrován: úte 06. bře 2012 17:29:01

Re: Proč se těšíte na rozpad systému?

Příspěvekod zombie hunter » sob 30. čer 2012 8:36:35

Tak jsem si přečetl předchozí příspěvky toho kloučka a je to ...........
zombie hunter
 
Příspěvky: 38
Registrován: úte 06. bře 2012 17:29:01

Re: Proč se těšíte na rozpad systému?

Příspěvekod sahaw » sob 30. čer 2012 8:36:52

Na internetu lidi jen kecaji a remcaji. Tohle zvlada za policii delat googl. Spis policie resi ty tajne spolky, ktere maji vazby na dodavatele zbrani a maji sve black listy.
Esu tinginys.
sahaw
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 816
Registrován: ned 04. pro 2011 19:33:00
Bydliště: Praha/Kolin

Re: Proč se těšíte na rozpad systému?

Příspěvekod Snikch » sob 30. čer 2012 11:29:07

Dovolím si taktéž reagovat.

Těšit se na rozpad systému? Co si budeme nalhávat, podle mého skromného názoru je každý systém, který neumí anebo nedokáže pružně reagovat na změny. Takže již zmíňovaný VP jednoho dne nastane, ať už chceme nebo ne.

Jsem na tomto webu velmi čerstvý, PostApo mám taktéž jako koníčka, ve formě her nebo četby, a občas i LARPu. V každém případě ale nepohrdám vědomostmi, které se mi tady nabízí, a mohou mi být užitečné i kdyby VP nenastal.

Sám jsem zatímměl to štěstí a kryzové situace typu havárií, povodní a podobné, mně minuly. Obdivuji dovednosti a profesionalitu lidí, kteří každý den nasazují své zdraví a životy aby pomohli druhým. Může mně naštvat, když slyším o napadeních záchranářů. Některým individuím se ale člověk nezavděčí ničím. Smutné, ale pravdivé.

Sám nejsem proti tomuto systému, který nás obklopuje, ale mám mnoho výhrad, a nejsem sám, kdo myslí podobně. To bych ale zabředl do teorie politiky, ve které se, ke své smůle, obvykle zamotám. Pokud se jako občané tohoto stádu budeme řídit obyčejnou slušností, budeme používat selský rozum, a pokusíme se nebýt tak závystiví, mohlo by se u nás mnohé napravit. prozatím mám, jako obyčejný pracující člověk, pocit, že jsem nejvíce odíraný živočišný druh v tomto státě.

Za sebe můžu říct jen tohle. Pokud bude systém pokračovat stejným směrem, nebudu sice nejšťastnější, ale dožiju relaativně v klidu. Jestli dojde ne zlepšení, budu šťastný člověk. No a pokud dojde na VP, budu se starat, abych já a mně blízcí přežili, a bez výčitek odstraním každého, kdo nás bude chtít obrat o plody naší práce. (Jo, jsem idealista, ikdyž reálně tuším, jakou bych měl v tomhle případě životnost)
Snikch
 
Příspěvky: 2
Registrován: sob 30. čer 2012 8:32:23
Bydliště: Ostrava

Re: Proč se těšíte na rozpad systému?

Příspěvekod Rase » sob 30. čer 2012 13:48:40

Jsem příslušník pomerančo-měřičského oddělení potravinářské inspekce ČR
Česká republika
Umím shromažďovat informace o pomerančích se sklony k sesychání a hnilobě
Proč místo toho, aby jste zuby nehty loupali rozličné plody pomerančníkovité, raději sedíte za stolem a popíjíte extrudovanou pomerančovou šťávu koupenou v Tescu ?! Proč si tolik přejete aby byla tato šťáva vytvořena z opravdových pomerančů, když si snadno můžete vymačkat vlastní šťávu z pravých pomerančů ?! Je chyba ve vás, nebo v současném systému, jehož jste pouhým konzumentem ?! Proč chcete žít v současném blahobytu a nechcete si ušpinit vaše prsty šťávou a zbytky pomerančové kůry ?!
Buďte připravení k loupání kůry pomerančové a prsty své udržujte v čistotě - ale nezapomínejte, že kdesi na dalekém Jihu rosou pomerančovníky, jež svými plody ovlažují naše prostě životy. Až vyschne vaše hrdlo, věžte že právě Pomerančový Mesiáš Vás zachrání ;)

No teď vážně. Mě současný systém nikterak neinteresuje a nemám v plánu se do něj snažit aktivněji zapojit, nebo se jeje snažit vylepšit. K volbám sice chodím, ale v žádném případě nevolím větší strany, ale jen malé strany co nemají šanci na úspěch. Mám svoje hodnoty, ale ty nejsou příliš závislé na režimu, tak je mi více méně jedno zda nám vládnou socialisti, kapitalisti nebo fašisti.
Rase
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 52
Registrován: sob 31. bře 2012 20:11:58

Re: Proč se těšíte na rozpad systému?

Příspěvekod alive » ned 01. črc 2012 6:57:29

Myslim, ze tim bylo vyrceno vse :-)

...Umím shromažďovat informace o pomerančích se sklony k sesychání a hnilobě
Proč místo toho, aby jste zuby nehty loupali rozličné plody pomerančníkovité, raději sedíte za stolem a popíjíte extrudovanou pomerančovou šťávu koupenou v Tescu ?! Proč si tolik přejete aby byla tato šťáva vytvořena z opravdových pomerančů, když si snadno můžete vymačkat vlastní šťávu z pravých pomerančů ?! Je chyba ve vás, nebo v současném systému, jehož jste pouhým konzumentem ?! Proč chcete žít v současném blahobytu a nechcete si ušpinit vaše prsty šťávou a zbytky pomerančové kůry ?!
alive
 
Příspěvky: 48
Registrován: stř 25. led 2012 9:20:50

Re: Proč se těšíte na rozpad systému?

Příspěvekod Artyom » pon 02. črc 2012 0:32:05

Lepší se na „rozpad systému“ připravim a mít doma sklad zbraní a jídla než potom zhynout.
po „rozpadu systemu“ bych byl radši ten se zbraní než ten s tou knihou.
Dluh společnosti, mohu se zeptat zaco?
Až se přestane všechno zdražovat a lidé se nebudou bát chodit po ulicích, aby je náhodou naši romští spoluobčané(jestli se to tak da nazyvat) nezmlátili, neokradli, neznásilnili či nezabili, ale nejsou to jenom ti romové(co si budeme vykladat 90% to jsou oni) ale také všelijací feťáci, vezni propusteni na podminky z duvodu nizke kapacity českych veznic. a až se začne rovnopravně soudit tak se muzeme o necem jako je Dluh společnosti bavit. zatím to jde ale jenom obracene, coz je skoda kdyby se to zacalo radikalne resit... ale je to jenom dalsi „kdyby“
Artyom
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 9
Registrován: stř 20. čer 2012 10:46:59

Re: Proč se těšíte na rozpad systému?

Příspěvekod SALIX » pon 02. črc 2012 9:38:25

Lomien píše:Jsem příslušník protiteroristického oddělení policie ČR

Česká republika

Umím shromažďovat informace o lidech se sklony k militarismu

.
..
...
....
Buďte připravení a samostatní - ale nezapomínejte, že tu nejste a nebudete sami. Já Vás zachráním ;)


Zdravím Lomiene.
To jak se tady prezentuješ je přinejmenším přidrzlé a neuctivé k lidem o kterých tady píšeš (Policie ČR). Z několika tvých příspěvků
viz:"Re: 10 věcí pro přežití
Nemám zbrojní pas, tak ohledně zbraní to vidím v rámci reálné přípravy spíše na výkonnou menší skládací kuš, pepřový sprej, mačetu... Střelné zbraně dělají moc rámusu... o tom tu nikdo nepíše )) Návíc jakožto fanda do ninjutsu mám u sebe ještě pár srandiček o kterých se nemluví"

Skoro celá moje rodina je u Policie nebo Armády. Někteří z nich u skupin s hodně specifickým zaměřením, ale nikdy by veřejně jako Ty nepřiznali k jakému uskupení patří. Ne proto že by to bylo přísně tajné a zakázané... ale proto že si chrání svoje soukromí a bezpečnost svojí rodiny. Tak tady nedělej ze sebe a HLAVNĚ z nich šašky!
Tím že někde veřejně vypustíš výplod typu: "Umím shromažďovat informace" může vyznít v různých kontextech všelijak... Navíc se zde prezentuješ jako policista ale v jiném topicu píšeš o tom že nemáš zbrojní pas. A do toho všeho přiznáš že vlastníš nějaké "speciální" hračky (skoro to zní jako: "zakázané" doplňky) ;) Nenapadá mě nic jiného než že jsi kecka... Nebo by Policie ČR byla na takové úrovni a mohla si dovolit svoje vyšetřovatele trénovat v zacházení s kuší a mačetou :D

P.S.: Pokud jsi Brňák a jak tady píšeš máš rád Ninjutsu... Tak tě upozorním. Nic takového se tady nevyučuje, je to jen filmový/komerční název. Správně to je Bujinkan a kdyby jsi moc chtěl. Tak se někdy zastav na čumendu (Libušino údolí) a snad tě to chytne ;)
Uti. Non abuti...
SALIX
 
Příspěvky: 19
Registrován: pon 02. črc 2012 9:06:13
Bydliště: Mutěnice okr. Hodonín

Re: Proč se těšíte na rozpad systému?

Příspěvekod Akenai » čtv 22. lis 2012 16:39:46

Nehci nikoho urazit, ale také zvládám používat google a "schromaždovat" iformace. Ono je to dost jednoduchý, stačí se podívat do emailu :) Takže už vím, kde a zakolik zvětšit různá partie na těle, či kde sehat levnou Viagru, a nebo bonus podíl v dolech v Nigerii a také vím jak pomoci bývalému bodyguardovi z Libie který ví o tajných kontech Kadáfího.

A ohledně militarismu? že jsem ve skautu, a tím pádem že mám doma maskáče a, že zvládám rozdělat ohen z mokrého dřeva, či přežít v přírodě ze mně nedělá militatního "magora". A zásoba jídla? to si povíme, co budeš jíst až tě vyhodí z práce.

samozřemě, tohle je jen vtip a jedna velká nadsázka.
Akenai
 
Příspěvky: 71
Registrován: stř 14. lis 2012 23:37:46

Re: Proč se těšíte na rozpad systému?

Příspěvekod stepan-hawk » ned 25. lis 2012 20:28:47

akenai: tak jsem se chechtal tak, že jsem málem spadl ze židle. :-) S tím shromažďováním informací z emailu to sedí.

Já se na rozpad systému netěším. i když mám sem tam dojem, že by si to skoro zasloužil. Myslím, že rozpad jako takový nehrozí. Problém je nečekaná mimořádná událost, která by v něco jako rozpad systému mohla vyústit. A myslím, že by se njad tímto měl každý občas zamyslet aby kdyby k tomu došlo civilizace upadla co nejméně do minulosti / barbarství.
Myslet dopředu neznamená si koupit basu piv místo dvou lahví, ale přemýšlet občas co by kdyby a sem tam si něco připravit na dlouhodobé hledisko.
Věc, kterou budete znát vám někdo možná mučením vezme, ale i poté ji budete mít.
stepan-hawk
 
Příspěvky: 307
Registrován: čtv 08. lis 2012 20:29:01
Bydliště: královská část prahy

Re: Proč se těšíte na rozpad systému?

Příspěvekod Akenai » pon 26. lis 2012 22:15:09

:)

mě přijde docela nepravděpodobné, že by systém (stát) se rozpadl v nějakém krátkém časovém měřítku. I kdyby byla válka, tak přece jenom se to udrží pohromadě. To by opravdu musel být problém něco ve stylu, že 90% populace, vymře. Mě jde spíš, o to se připravit na to, že člověk může ztratit práci. Nebo krátkodobá ztráta energie. Nebydlím, u řeky ale na kopci a daleko od vody. Ale kdybych bydlel u vody tak se budu snažit připravit na potopu. Na horách, zase, že člověk může být zasypán sněhem na několik dní. Proste ne na konec a rozpad systému, ale spíše na náhlé situace.
Akenai
 
Příspěvky: 71
Registrován: stř 14. lis 2012 23:37:46

Fórum Statistiky

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

Možnosti

Zpět na Vše ostatní o PostApo

cron