Survival návody, pořady Discovery, dokumentární a dobrodružné filmy... Pohyblivé obrázky o Velkém Průseru patří sem.

Revolution (TV seriál)

Příspěvekod kublaj-chan » pát 07. zář 2012 1:18:06

Áááááá máme tu novinku na dlhé zimné večery o tom ako by to bolo bez elektriny a udelátok fungujúcich na elektrinu, som zvedavý na tento nový seriál. Prvá časť je už na webe :D

Ľudský život závisí od elektriny. Čo by sa stalo, keby prestala fungovať?
Seriál rozpráva o svete, ktorý sa vrátil do doby temna, potom čo jedného dňa elektrinu niekto vypol. Lietadlá sa zrútili z oblohy, nemocnice boli zatvorené, komunikácia sa prerušila. Bez moderných technológii nikto nedokáže prísť na to, prečo k výpadku došlo.
Pätnásť rokov po výpadku sa svet akoby vrátil do čias priemyselnej revolúcie: rodiny po západe slnka zapaľujú lampáše a sviečky; celý život je pomalší a príjemnejší. Alebo nie?
Život mladej ženy z malej poľnohospodárskej komunity sa dramaticky zmení, keď armáda zabije jej otca. Ten mal mať údajne niečo spoločné s výpadkom. Brutálny čin dievča prinúti opustiť komunitu a vydať sa na cestu za odpoveďami.
kublaj-chan
 
Příspěvky: 79
Registrován: sob 21. črc 2012 12:58:03

Re: Revolution (TV seriál)

Příspěvekod boudiSVK » pát 15. bře 2013 11:21:21

Perfektne vyzehlane a oprane oblecenia a make-up, perfektne hollywoodske postapo :D Celkom sa to ale da, pekne urobily ten svet.
boudiSVK
 
Příspěvky: 1
Registrován: pát 15. bře 2013 11:16:51

Re: Revolution (TV seriál)

Příspěvekod Akenai » pát 05. dub 2013 23:04:50

Bohužel pro mně tento seriál má až moc chyb. Které nechci tu řešit protože spoiler a je toho moc. Takže i když se na to dívám, tak to vše beru s rezervou, to už radši Falling skies.
Akenai
 
Příspěvky: 71
Registrován: stř 14. lis 2012 23:37:46

Re: Revolution (TV seriál)

Příspěvekod Luscinia » sob 06. dub 2013 21:01:22

Přijde mi to takový nemastný neslaný. Na zabití večera.
"Demokracie je, když 2 vlci a jehně hlasují o tom, co bude k večeři. Svoboda je, když dobře vyzbrojené jehně může výsledek hlasování zpochybnit."
Luscinia
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 63
Registrován: úte 26. čer 2012 10:41:10
Bydliště: Budějce

Re: Revolution (TV seriál)

Příspěvekod Akenai » sob 06. dub 2013 22:38:19

to Luscinia: přesně. Nic moc, ale večer když není nic jiného co dělat, a jentak vypnout. Ale stejně, se člověk diví. Hlavní postavy nic moc. Holka se tváří stejně jako Bella z Twilight. Silná holka, chudák brácha. Vůbec neřeší jídlo, vodu. I když se rád podívám na holku v nátělníku, tak zas to nechápu realisticky, když všichni mají bundy a ona tílko, a to i vnoci. A pak, že i po deseti letech je všude elektrika, jenom je nějak blokovaná, to fakt neberu. A nejvíc mě štve ta "matka", hrála v Lostu, a uplně stejně. Bez emoce, bez tváře, bez usměvu. Prostě ta ženská nezvládá hrát. Nejoblíbenější postava je ten Generál, protože ho znám z australského seriálu, a pak strejda Google.

uff :)
Akenai
 
Příspěvky: 71
Registrován: stř 14. lis 2012 23:37:46

Re: Revolution (TV seriál)

Příspěvekod Luscinia » ned 07. dub 2013 12:08:12

Koukla jsem včera na poslední dva díly a opravdu strašně se mi chtělo brečet. Přitom ze začátku to vypadalo na slušnej rozjezd. Kde sebrali ty vypucovaný helikoptéry? 10 let jim ležely ladem a najednou lítaj semtam?
Achjo, takovej potenciál a udělaj z toho sterilní černobílej holivůd.
"Demokracie je, když 2 vlci a jehně hlasují o tom, co bude k večeři. Svoboda je, když dobře vyzbrojené jehně může výsledek hlasování zpochybnit."
Luscinia
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 63
Registrován: úte 26. čer 2012 10:41:10
Bydliště: Budějce

Fórum Statistiky

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

Možnosti

Zpět na Video materiály

cron