Pojďme je poslouchat spolu! Zprávy z tisku, novinky, události a vše podobné.

Re: Stojíme na prahu kolapsu globální civilizace, varuje studie

Příspěvekod stepan-hawk » pát 18. led 2013 20:57:12

Omlouvám se za to co řeknu, ale já se tomu nezasmál. :-(
Myslet dopředu neznamená si koupit basu piv místo dvou lahví, ale přemýšlet občas co by kdyby a sem tam si něco připravit na dlouhodobé hledisko.
Věc, kterou budete znát vám někdo možná mučením vezme, ale i poté ji budete mít.
stepan-hawk
 
Příspěvky: 307
Registrován: čtv 08. lis 2012 20:29:01
Bydliště: královská část prahy

Re: Stojíme na prahu kolapsu globální civilizace, varuje studie

Příspěvekod Annele » pát 18. led 2013 21:04:39

No, tak ne. Pocitala jsem s tim, ze se par lidi mym mezeram v zakladnim vzdelani zasmeje.
Annele
 
Příspěvky: 142
Registrován: ned 14. říj 2012 15:24:27

Re: Stojíme na prahu kolapsu globální civilizace, varuje studie

Příspěvekod stepan-hawk » pát 18. led 2013 21:05:53

kdyžtak si to přečti. určitě to stojí az to a je to poměrně tenký. A tipoval bych že usínat u toho nebudeš.
Myslet dopředu neznamená si koupit basu piv místo dvou lahví, ale přemýšlet občas co by kdyby a sem tam si něco připravit na dlouhodobé hledisko.
Věc, kterou budete znát vám někdo možná mučením vezme, ale i poté ji budete mít.
stepan-hawk
 
Příspěvky: 307
Registrován: čtv 08. lis 2012 20:29:01
Bydliště: královská část prahy

Re: Stojíme na prahu kolapsu globální civilizace, varuje studie

Příspěvekod Ulrik » pát 18. led 2013 22:44:57

Annele píše:Mozna splnitelny. Nevim. Ja nechci mit nic do cineni s nikym z tajnych sluzeb, protoze by me potom automaticky proklepli a me staci sledovani od manzela a "jeho lidi". Ale verim, ze jsou zde jedinci, ktery nejaky takovy kontakt maji.
Ad den trifidu.... no, tak jste se aspon zasmali.



Nemyslím si, že by tajná služba měla dostatek času k proklepávání kdekoho :)
Ulrik
 
Příspěvky: 19
Registrován: ned 12. úno 2012 11:08:33

Re: Stojíme na prahu kolapsu globální civilizace, varuje studie

Příspěvekod stepan-hawk » sob 19. led 2013 9:01:33

Annele: Víš přijde mi hodně zvláštní mít tak rozporuplné požadavky. chceš mít kntakt se dvěma tajnýma službama a dostávat od nich poměrně úzkoprofilové informace a na druhou stranu nechceš aby si tě proklepávali. Což pro tenhle druh informací nejspíše dělají u člověka i s jeho okolím. Myslím, že by pro tebe bylo nejlepší si rozmyslet co od života vlastně chceš. Aby jsi se neutápěla v přípavách na vše s tím, že je to nejlepší a při tom nezapoměla žít.
Myslet dopředu neznamená si koupit basu piv místo dvou lahví, ale přemýšlet občas co by kdyby a sem tam si něco připravit na dlouhodobé hledisko.
Věc, kterou budete znát vám někdo možná mučením vezme, ale i poté ji budete mít.
stepan-hawk
 
Příspěvky: 307
Registrován: čtv 08. lis 2012 20:29:01
Bydliště: královská část prahy

Re: Stojíme na prahu kolapsu globální civilizace, varuje studie

Příspěvekod Annele » sob 19. led 2013 10:17:45

Asi jsem to spatne formulovala. Mela jsem na mysli survivalovou skupinu, jejiz ca. 2 clenove budou mit kontakt na nekoho z tajne sluzby (kazdy z jine). Nebyly by to zadne konkretni informace, jen varovani, ze se neco chysta a jak zhruba se ochranit. Survivalova skupina by se informovala a v dane dobe kuprikladu opustila stredni Cechy.
Je mi jasne, ze prislusny pracovnik tajne sluzby by si takoveho kamarada i jeho okoli proklepl.
Ja jsem psala, ze mne osobne by zadne informace za to proklepnuti nestaly. Ale verim, ze by se mezi survivalisty nasli lide, kterym by to nevadilo. Pro takove by to mohla byt moznost, jak zvysit sve sance na preziti VP a verim, ze uz to nekoho z nich napadlo. Nakolik je to opravdu proveditelne, nevim.
Ulriku, pokud se nekdo bude s nekym od tajne sluzby kamaradit a chtit po nem nejake informace, potom si ten cas urcite udelaji.
Annele
 
Příspěvky: 142
Registrován: ned 14. říj 2012 15:24:27

Re: Stojíme na prahu kolapsu globální civilizace, varuje studie

Příspěvekod stepan-hawk » sob 19. led 2013 11:26:45

Anele: Jenže si tě můžou prověřit i jen kůli tomu,ž e kamarádíš s někým kdo chtěl od tajné služby nějaké info. Řekl bych že většinou po proklepnutí následuje neposílání informací. Informace jsou komodita a bez protihodnoty se nedává.
Myslet dopředu neznamená si koupit basu piv místo dvou lahví, ale přemýšlet občas co by kdyby a sem tam si něco připravit na dlouhodobé hledisko.
Věc, kterou budete znát vám někdo možná mučením vezme, ale i poté ji budete mít.
stepan-hawk
 
Příspěvky: 307
Registrován: čtv 08. lis 2012 20:29:01
Bydliště: královská část prahy

Re: Stojíme na prahu kolapsu globální civilizace, varuje studie

Příspěvekod Ulrik » sob 19. led 2013 19:54:37

stepan-hawk píše:Anele: Jenže si tě můžou prověřit i jen kůli tomu,ž e kamarádíš s někým kdo chtěl od tajné služby nějaké info. Řekl bych že většinou po proklepnutí následuje neposílání informací. Informace jsou komodita a bez protihodnoty se nedává.



Tak tak, prověřují si okolí svých lidí, to musí být jasné každému. Ale neřekl bych, že to budou nějak hrotit. Hypoteticky: máš známého u tajné služby, jakože kamaráda. Nic ti nebrání se s ním domluvit ve stylu: "Kdyby něco, napiš mi sms." Pokud se o tom nebude rozkecávat v "práci", nikdo si tě kvůli tomu proklepávat nejspíš nebude.

Navíc, pokud nebudou mít podezření o Tvém zapojení do určitých aktivit (pašování zbraní, hospodářská kriminalita, terrorismus) tak se na tebe vykašlou. Vzhledem k počtu lidí v zemi určitě nemají čas se zabývat každým :)


EDIT: a navíc, pokud se nezabýváš trestnou činností, tak Ti v případě případného proklepnutí stejně nic nehrozí, tak čeho se bojíš?
Ulrik
 
Příspěvky: 19
Registrován: ned 12. úno 2012 11:08:33

Re: Stojíme na prahu kolapsu globální civilizace, varuje studie

Příspěvekod Annele » ned 20. led 2013 16:27:42

To je mi jasne, ze by tam musela byt nejaka protisluzba. A taky by slo o to, zda je podavana pravdiva informace.
Jak rikam, ja sama bych s nicim takovym nechtela mit nic do cineni, to ty informace radeji ozelim. Nestojim o to, prezit za kazdou cenu a jsou i scenare, ktere, popravde receno, ani radeji nechci prezit.
Ulriku, ja proste nemam rada, aby me nekdo spicloval. Rozvadim se a manzel me nechava sledovat a je mi to velmi neprijemne. Vadi mi naruseni soukromi a nehodlam si jej nechat narusovat kvuli potencialnim informacim, ktere stejne nemuseji byt spolehlive.
Tohle tema zminuji jen pro uplnost, pro nekoho to motnost byt muze.
Annele
 
Příspěvky: 142
Registrován: ned 14. říj 2012 15:24:27

Předchozí
Fórum Statistiky

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

Možnosti

Zpět na Rolničky Apokalypsy

cron