Fallout, Left 4 Dead, Resident Evil a mnoho dalších her se dá zařadit do PostApo kategorie. Diskutujte o nich tady.

Pro běžce - hra do sluchátek

Příspěvekod Lucius » pát 15. čer 2012 7:55:06

Myslím, že je toto perfektní nápad a hned kupuju, jak se mi vrátí mobil ze servisu...
Mrkněte na video, je tam docela slušně vysvětlen princip hry. Pro postapáky běžce a joggery je to velice zajímavá možnost, jak se zabavit (při nějakých audio scénách z pár videí na youtube mi běhal i mráz po zádech a fakt bych v tu chvíli sprintoval :D )
http://www.zombiesrungame.com/
Podle jejich blogu je vyhozena v1.2 a je pro i android, takže si vlezte do marketu a kupujte, cena není vůbec špatná ;)
Lucius
 
Příspěvky: 130
Registrován: čtv 29. bře 2012 23:17:52
Bydliště: Děčín

Re: Pro běžce - hra do sluchátek

Příspěvekod End » pát 15. čer 2012 9:06:03

neni to spatny napad ale myslislim ze si na to clovek za chvili zvykne a bude tu hru ignorovat
End
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 131
Registrován: pon 20. úno 2012 16:47:04

Re: Pro běžce - hra do sluchátek

Příspěvekod Lucius » pát 15. čer 2012 10:15:30

Tam jde o to, že je to opravdu hra, ne pouze mručení zombíků či nesutále se opakující smyčka/skladba. Odvíjí se příběh, který se navíc ještě vyvíjí podle toho kolik "itemů" sebereš a jak je doma po běhání využiješ pro stavbu svého tábora. Když třeba podpoříš svojí polní nemocnici, otevře ti to nové a jiné questy a linie příběhu, než když podpoříš třeba elektrárnu...
Lucius
 
Příspěvky: 130
Registrován: čtv 29. bře 2012 23:17:52
Bydliště: Děčín

Re: Pro běžce - hra do sluchátek

Příspěvekod senjineer » úte 19. úno 2013 5:51:47

Koupil jsem si to a vyzkoušel a přišlo mi, že jsem úplně ztracen v celém příběhu hned ze začátku. Anglicky rozumím dobře, ale nějak to moc nedávalo smysl, pořád se tam něco odehrávalo s spadlým vrtulníkem a i když jsem běžel, tak to jakoby vůbec nějak nenavazovalo... Nevím, zkusím tomu dát ještě šanci.
I survived the Mayan Apocalypse 12/21/12
Obrázek
senjineer
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 28
Registrován: pon 04. čer 2012 10:16:01
Bydliště: Sydney / Ausrálie

Re: Pro běžce - hra do sluchátek

Příspěvekod curiousman » úte 19. úno 2013 19:54:25

Ja to mam od poloviny ledna, nabehano okolo 50km a parada. Anglictina pekna, srozumitelna. Pribehove povedene, obcas i vtipne a utikani zombie hordam super, cloveka to celkem namotivuje, kdyz za sebou slysi mruceni :) . Budovani zakladny je spis jen doplnek na oko, jinak zadny zasadni vyuziti nema. Zapinam to s RunKeeprem, ten je schopen brat vic aktivit - kolo, lyze, atd. - mereni vzdalenosti jim obcas hapruje.
curiousman
 
Příspěvky: 56
Registrován: úte 24. led 2012 18:59:00

Fórum Statistiky

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

Možnosti

Zpět na Hry

cron