I ve stanu řešíte "co na sebe"? Pak jste tu správně! Bundy, mikiny, kalhoty, boty, ponožky, šátky a také všelijaké Super-Hyper-Mega-Bomba-Texy!

xion - protektive gear

Příspěvekod Nobody » úte 05. bře 2013 0:34:28

Narazil jsem na to náhodou při brouzdání po netu. Velmi zajímavá věc a rád bych na to znal vaše názory...dle ukázek by si to mělo bez problému poradit i s teleskopickým obuškem ale proti noži...nevím nevím. Každopádně je to velice zajímaví materiál.

Video

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... iq2Hxl5zx4

Web

http://www.xionpg.com/

Tady ještě jedno od firmy d3o
http://www.youtube.com/watch?v=jw0Kky6sZCA
Nobody
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 56
Registrován: úte 08. kvě 2012 16:13:43

Re: xion - protektive gear

Příspěvekod Artur » pát 08. bře 2013 13:45:24

Proti chladným zbraniam ako mlat (perlík) by to fungovať mohlo... ale ta vesta skôr použiteľná na freestyle športy keďže sú niektoré miesta nechránené. Ale super príspevok ;)
Artur
 
Příspěvky: 2
Registrován: ned 03. bře 2013 11:36:27
Bydliště: Zvolen - Slovensko

Re: xion - protektive gear

Příspěvekod Matysek » ned 10. bře 2013 13:54:19

uplně stejněj matroš se unás prodává jako inteligentní plastelína (-: takže samodomo výroba by asi vyšla mnohem levněji
http://www.plastelina.cz/index.php?r=59 ... zAodu1IANg
Matysek
 
Příspěvky: 86
Registrován: ned 19. čer 2011 16:54:18

Re: xion - protektive gear

Příspěvekod Zantur » ned 10. bře 2013 14:27:10

Matysek píše:uplně stejněj matroš se unás prodává jako inteligentní plastelína (-: takže samodomo výroba by asi vyšla mnohem levněji
http://www.plastelina.cz/index.php?r=59 ... zAodu1IANg


A zkoušel sis z ní udělat kryt na prst a pak po tom praštit kladívkem? :-)
co už...
Zantur
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 130
Registrován: čtv 05. črc 2012 15:08:31
Bydliště: Vsetínsko

Re: xion - protektive gear

Příspěvekod Matysek » ned 10. bře 2013 14:40:48

ne to máš pravdu tohle sem nezkoušel, jen sem do ní zkoušel mlátit bez prstu a tvářila se stejně (-:
Matysek
 
Příspěvky: 86
Registrován: ned 19. čer 2011 16:54:18

Re: xion - protektive gear

Příspěvekod Zantur » ned 10. bře 2013 17:30:05

Tak to zkus s kladívkem... pak si to možná i koupím :-D
co už...
Zantur
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 130
Registrován: čtv 05. črc 2012 15:08:31
Bydliště: Vsetínsko

Re: xion - protektive gear

Příspěvekod Matysek » ned 10. bře 2013 18:37:51

na druhou stranu jen sem napsal že je to stejnej materiál, firma co to vyrábí mi nepatří, teda netuším proč bych to měl zkoušet, když je mi vlastně docela šumák jestli si to koupíš nebo ne ;-)
Matysek
 
Příspěvky: 86
Registrován: ned 19. čer 2011 16:54:18

Re: xion - protektive gear

Příspěvekod Ulrik » pon 11. bře 2013 9:30:31

Matysek píše:na druhou stranu jen sem napsal že je to stejnej materiál, firma co to vyrábí mi nepatří, teda netuším proč bych to měl zkoušet, když je mi vlastně docela šumák jestli si to koupíš nebo ne ;-)



Když někdo napíše blbost, mohl by to po kritice uznat. Je očividné, že se NEjedná o stejný materiál jako je "inteligentní" plastelína. Mohl bys zkusit své tvrzení obhájit názorným pokusem s kladívkem, ale k tomu asi nedojde, že?
Ulrik
 
Příspěvky: 19
Registrován: ned 12. úno 2012 11:08:33

Re: xion - protektive gear

Příspěvekod Matysek » pon 11. bře 2013 9:45:33

mohl bys dokázat že to co říkám je blbost a pokus provést sám, pak rád uznám chybu, nevidím důvod proč nakupovat věci jen proto že se někomu nezdá to co říkám. Plastelínu sem měl před pár lety ale kde je jí teď konec vážně netuším.
Matysek
 
Příspěvky: 86
Registrován: ned 19. čer 2011 16:54:18

Re: xion - protektive gear

Příspěvekod Ulrik » pon 11. bře 2013 14:19:39

Matysek píše:mohl bys dokázat že to co říkám je blbost a pokus provést sám, pak rád uznám chybu, nevidím důvod proč nakupovat věci jen proto že se někomu nezdá to co říkám. Plastelínu sem měl před pár lety ale kde je jí teď konec vážně netuším.


Matysek píše:ne to máš pravdu tohle sem nezkoušel, jen sem do ní zkoušel mlátit bez prstu a tvářila se stejně (-:


Takže si to shrňme - plastelínu jsi měl před několika lety, a kdysi v té době jsi do ní zkoušel mlátit a vypadalo to stejně, jako když týpek na videu mlátí kladívkem to jakési ochranné hmoty - tvoje dedukce byla - je to to samé, bylo by levnější vyrobit si to samovýrobou. Nejsem debil, abych strkal plasty do plastelíny a mlátil do ní kladivem, nehledě na fakt, že nevidím důvod proč si ji kupovat.

Navíc, nemusím ti dokazovat, že nemáš pravdu, to je očividné. Pokud Ty chceš dokázat, že máš pravdu, je na tobě pokus provést :)
Ulrik
 
Příspěvky: 19
Registrován: ned 12. úno 2012 11:08:33

Re: xion - protektive gear

Příspěvekod Matysek » pon 11. bře 2013 18:56:53

tak ještě naposled, za debila sem tě neoznačil a ani sem ti neříkal abys strkal prsty do něčeho do čeho pak budeš mlátit kladivem, to se tu chtělo po mě, jde to zkusit i jinak se stejným efektem. Plastelínu sem měl, mlátil sem do ní i kladivem i si s ní házel jako s hopíkem, materiál jsem přesvědčen že je stejný..tečka
Matysek
 
Příspěvky: 86
Registrován: ned 19. čer 2011 16:54:18

Fórum Statistiky

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

Možnosti

Zpět na Oblečení a obuv