Někdo si vystačí s nožem a provázkem v kapse, nic dalšího nepotřebuje... Pro ostatní tu máme batohy, tašky, krosny, bágly, igelitky a mnoho dalšího.

Vybavení

Příspěvekod Scar » pon 18. bře 2013 12:42:53

Zdravím

Čím jsem starší tím víc jsem paranoidnější a proto jsem začal si dávat dohromady takovou menší výbavu.

Co se týče různé batožiny rozhodl jsem se nakupovat vše od stejného výrobce. Tím výrobcem je Maxpedition.

batoh jsem si vybral podle rencenze na postapo stránkách : http://postapo.cz/nutne-k-preziti/batoh ... a-recenze/

Takže batoh je jasný Pygmy Fallcon II

Zbytek jsem si vybíral na jejich stránkách a pak si na to vyhledával recenze.

Jedná se o:

Rollypolly => tři velikosti, každá velikost ve více kusech
Thermite => Dva kusy
Sabercat => Jeden kus
TacTile => Jeden kus ( co jsem pochopil mělo by to jít připevnit na jako modul třeba na Sabercat)

Všechno v černý barvě. Co vy na to?? někdo nějaký zkušenosti?

Díky za odpovědi
:-) ;)
Není důležité vyhrát ale přežít.
Scar
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 33
Registrován: pát 15. úno 2013 9:14:27

Re: Kompletní sada do výbavy

Příspěvekod Vladius » pon 18. bře 2013 20:24:11

S několika jejích výrobky mám více než dobré zkušenosti (viz třeba výše uvedená recenze), takže nemohu než doporučit, ta značka mě svojí kvalitou neustále fascinuje. A libí se mi i ten přístup, nakombinovat několik úzce specializovaných zavazadel. Rozhodně nadšeně schvaluji, jen ta černá barva se bude strašně snadno špinit, ale v případě VP je to skutečně jedno :).
Já osobně od nich ještě nutně potřebuji minimálně FLIEGERDUFFEL ADVENTURE BAG, protože turistický batoh jako nouzové zavazadlo neobstál. Musel bych pak obětovat Pygmyho a to v žádném případě neudělám.
http://PostApo.cz/ - Jednou se to stane! Připrav se, čti PostApo.cz!
Vladius
Uživatelský avatar
Administrátor
 
Příspěvky: 884
Registrován: stř 02. zář 2009 12:18:12

Re: Vybavení

Příspěvekod Scar » úte 19. bře 2013 0:39:57

Ten se mi též líbil ale pak mě na jejich stránkách zaujal přímo tento:
http://www.maxpedition.com/store/pc/DOP ... 12p556.htm

Tobych preferoval já jako hlavní unikové zavazadlo. Pygmy by se dal určitě nějak dočasně připnout či přivázat.

Spíše jsem teďka začal dávat dohromady seznam věcí na nakup. Typu chem světla. Sidewinder,IR LED, ruční drátova pila. zásobu padákoví šnury atd atd atd.
Horší to bude s léky. U jídel mám již též jasno. Dále jsem přemýšlel s pár přáteli že by nebylo špatný kout nějakou pevnost z bejvalého pohraničního opevnění Čr. upravit jí do jistě míry. Zakoupit i pozemek kolem do kola a zbudovat kolem serii skladišť a míst kde by se dalo přežít, skrytě vařit skladovat různě věci od vypěstovaného jídla počítanej až po palivo, munici věci na víměnu konče. Myslím si že skupina o jistém počtu lidí má šanci na přežití ale otázka je jaký počet to je a kolik by stálo za zásobit a vybavit skupinu jako mě. Koukám že jsem zaběhl každopádně kdyby nějaké nápady či cokoliv tak PM a můžeme dohodnout sraz třeba v TimeCafé. Svou základní neboli batožinovou část která čítá i s hlavní eva. zavazadlem cca 15 kusů (zapomněl jsem na 1x TRIAD ADMIN POUCH) mám v plánu dát dohromady do léta spíš do konce roku. Už teď jsem jenom s batožinou na 21 tisících. A to promě jako pro študáka neni žádná sranda. Ale aspoň to tiší paranoiu :D
Není důležité vyhrát ale přežít.
Scar
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 33
Registrován: pát 15. úno 2013 9:14:27

Re: Vybavení

Příspěvekod Vladius » úte 19. bře 2013 2:09:46

Teď už se musím vypínat, ale zítra ráno se ti rozepíšu víc k tématu a také pár věcí doporučím. A pokud máš čas, stav se zítra večer (19.30 a dál) v Tajmu a leccos probereme osobně.
http://PostApo.cz/ - Jednou se to stane! Připrav se, čti PostApo.cz!
Vladius
Uživatelský avatar
Administrátor
 
Příspěvky: 884
Registrován: stř 02. zář 2009 12:18:12

Re: Vybavení

Příspěvekod Scar » úte 19. bře 2013 13:50:32

nejsem z prahy ale určitě se dohodneme někdy na nějakým termínu a stavím jsem ze serverních čech totiž =)
Není důležité vyhrát ale přežít.
Scar
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 33
Registrován: pát 15. úno 2013 9:14:27

Fórum Statistiky

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

Možnosti

Zpět na Batohy a jiná zavazadla

cron