O všem, co vás napadne!

Re: New World Order

Příspěvekod Vladius » pát 05. dub 2013 23:02:25

eldedkus píše:Tedy je můj život ovlivněn tím, že jsem nucen žít ve světě po krk v exkrementech. A gro této diskuze budiž, že tvrdím, že svět se "nesprasil" náhodně.


No a jak z toho tedy ven? Kde je morpheová červená pilulka? V diskuzích na fórech?
http://PostApo.cz/ - Jednou se to stane! Připrav se, čti PostApo.cz!
Vladius
Uživatelský avatar
Administrátor
 
Příspěvky: 884
Registrován: stř 02. zář 2009 12:18:12

Re: New World Order

Příspěvekod Vladius » pát 05. dub 2013 23:03:44

tupyakolata píše:to si so mna robis srandu? na 8 prudovej dialnici mas 8 kamier. kazda na kazdy pruh. toto sa opakuje cca kazdych 10 mil. na ochranu coho?? koho??


Teď mě tak napadá... Na Aljašce a na Sibiři moc kamer není. A ONI jistojistě tam ještě nějaký pátek nepřijdou. Jak to, že nejste tam?
http://PostApo.cz/ - Jednou se to stane! Připrav se, čti PostApo.cz!
Vladius
Uživatelský avatar
Administrátor
 
Příspěvky: 884
Registrován: stř 02. zář 2009 12:18:12

Re: New World Order

Příspěvekod eldedkus » pát 05. dub 2013 23:03:50

tupyakolata píše:
bzuco píše:
Uz ti napadlo, ze v tak preludnenom a kriminalitou nabitom meste ako je NY (predpokladam) je to o.i. Aj na ochranu jedinca a jeho zaujmov proti zlodejom, podvodnikom a klamarom?


to si so mna robis srandu? na 8 prudovej dialnici mas 8 kamier. kazda na kazdy pruh. toto sa opakuje cca kazdych 10 mil. na ochranu coho?? koho??
to fakt veris, ze 10milionov kamier v anglickom Londyne sluzia na ochranu?? a pritom sa tam za 24 hodin stane cez 6000 neobjasnenych kradezi?? ha. sranda...


Tak hlavně i kdyby bylo, celý ten systém se dá kdykoliv použít proti a ke kontrole společnosti. A to je příliš velké riziko i pokud by to nebylo primárním účelem, což ale podle mne je.
eldedkus
 
Příspěvky: 14
Registrován: ned 04. lis 2012 20:08:23

Re: New World Order

Příspěvekod Artifex » pát 05. dub 2013 23:04:41

Kurňa, to jsem si udělal pekelně dobrou pikantní omáčku z vepřovky Viva, omáčkového základu Mikado a papriček pěstovanch za oknem. Tak moc mne ovlivnily reklamy, že jsem si ty výrobky hned musel koupit a zkombinovat je do nezdravého mixu, který nyní pozřu a zkrátím si tím život o desítky hodin či let.
http://PostApo.cz/ - Jednou se to stane! Připrav se, čti PostApo.cz!
Obrázek
Artifex
Uživatelský avatar
Hlavní moderátor
 
Příspěvky: 863
Registrován: stř 04. kvě 2011 11:50:25
Bydliště: Brno

Re: New World Order

Příspěvekod tupyakolata » pát 05. dub 2013 23:08:44

ELDEDKUS:

1. organizacie?? Co statne parlamenty?? najdivokejsia a najucinejsia forma deformovania.... moci...
2. ukamenovali? to uz je ale dost davno ze? "sralo" sa v krikoch ale uz sa nesmie.... moralne je to vraj hnus a keby to prislo na kohokolvek, tak sa proste "vyserie" aj na "namesti" :)
3.aj tej jednotlivec, ktory to vytvara ma pri sebe "team" a "pravidla" vytvarania reklamy. Lenze MS nepokladam za reklamny program na predaj vsetkeho, co ludstvo dokaze na seba navliect. MS je mimo tychto reklam obrovska dezinformacna zbran. to, ze clovek dostava cez M lzi sa da nejak prehltnut, ale oni dokazu lzou zakryt loz, aby ututlali lzi, ktore uz nestihli prekryt :(
tupyakolata
 
Příspěvky: 11
Registrován: pát 05. dub 2013 22:31:36

Re: New World Order

Příspěvekod babybliss » pát 05. dub 2013 23:09:49

WOW, clovek odbehne na hodinku prec a hen ake cudo :), len ziram :) :) :)
To sme tusim do riadneho osieho hiezda posturali :),

No poviem to takto pracujem pre jednu s tych nadnarodnych spolocnosti (300 000 zamestnancov) co maju drzat cely svet v tahu, pre krizou hodnota nasich akcii bola $60 pocas krizy koncom 2008 bola 90centov a dnes je tusim $4 tak to sme potom riadne pohnojili celu tu svetovu nadvladu, kurnik.
A neskuste mi hovorit ze to len ty na vrchu, pretoze za ten cas co som tu sa na vrchole vystriedali 4 ludia.

vsetkym co tu hovoria o NWO mali by ste si uvedomit ake zdroje pozerate ale aj skadial tie vase zdoje beru podlakdy, podla toho co od vas citam mate presne take iste vymyte mozgy ako my co sa pozerame denne na reklamu, a kupujeme elektroniku a miname svoje tazko zarobene peniaze.
babybliss
 
Příspěvky: 240
Registrován: úte 24. dub 2012 15:31:34
Bydliště: Belfast

Re: New World Order

Příspěvekod tupyakolata » pát 05. dub 2013 23:10:48

Sibir, aliaska. to uz si mohol spomenut extrem ako sahara, alebo dno oceanu.

co by som tam asi robil??
tupyakolata
 
Příspěvky: 11
Registrován: pát 05. dub 2013 22:31:36

Re: New World Order

Příspěvekod eldedkus » pát 05. dub 2013 23:11:41

Vladius píše:
eldedkus píše:Tedy je můj život ovlivněn tím, že jsem nucen žít ve světě po krk v exkrementech. A gro této diskuze budiž, že tvrdím, že svět se "nesprasil" náhodně.


No a jak z toho tedy ven? Kde je morpheová červená pilulka? V diskuzích na fórech?


Tak to záleží chce-li být jeden optimistou nebo pesimistou. Optimista doufá ve všeobecné probuzení a proto využívá všech prostředků k tomu šířit informace a své závěry, protože doufá, že se to dá zastavit/zpomalit.
A pesimista čte "postapo" a připravuje se na opravdu velký "velký průser", případně na jejich sérii. A snaží se najít cestu mimo společnost. Já jsem někde uprostřed. Chtěl bych doufat v break, ale tak nějak racionálně spíš přemýšlím, jak to přežít a co nejklidněji pozorovat s úšklebkem "já vám to říkal". A obojí je docela podobně pravděpodobné.
eldedkus
 
Příspěvky: 14
Registrován: ned 04. lis 2012 20:08:23

Re: New World Order

Příspěvekod tupyakolata » pát 05. dub 2013 23:12:49

babybliss píše:WOW, clovek odbehne na hodinku prec a hen ake cudo :), len ziram :) :) :)
.



nieco podobne napadne kazdeho, ci aj ten "overeny" "konspiracny" zdroj nie je dielom RR.

no na druhej strane mas rozum, ktory ti vravi, ze by to potom mohli luxusne vysielat vsade a bez nejakeho strachu.

dedo hovoril: "clovek sa nikdy nedozvie pravdu"
tupyakolata
 
Příspěvky: 11
Registrován: pát 05. dub 2013 22:31:36

Re: New World Order

Příspěvekod Vladius » pát 05. dub 2013 23:14:05

tupyakolata píše:Sibir, aliaska. to uz si mohol spomenut extrem ako sahara, alebo dno oceanu.

co by som tam asi robil??


No přece žil svůj svobodný život bez kamer a NWO! Absolutní, totální svoboda! Zdravé jídlo, křišťálově čisté řeky, nejčistější vzduch bez jakýchkoli Chemtrails! ! ! To zní jako pohádka, nebo jako splněný sen, že?!
http://PostApo.cz/ - Jednou se to stane! Připrav se, čti PostApo.cz!
Vladius
Uživatelský avatar
Administrátor
 
Příspěvky: 884
Registrován: stř 02. zář 2009 12:18:12

Re: New World Order

Příspěvekod eldedkus » pát 05. dub 2013 23:15:20

tupyakolata píše:ELDEDKUS:

1. organizacie?? Co statne parlamenty?? najdivokejsia a najucinejsia forma deformovania.... moci...
2. ukamenovali? to uz je ale dost davno ze? "sralo" sa v krikoch ale uz sa nesmie.... moralne je to vraj hnus a keby to prislo na kohokolvek, tak sa proste "vyserie" aj na "namesti" :)
3.aj tej jednotlivec, ktory to vytvara ma pri sebe "team" a "pravidla" vytvarania reklamy. Lenze MS nepokladam za reklamny program na predaj vsetkeho, co ludstvo dokaze na seba navliect. MS je mimo tychto reklam obrovska dezinformacna zbran. to, ze clovek dostava cez M lzi sa da nejak prehltnut, ale oni dokazu lzou zakryt loz, aby ututlali lzi, ktore uz nestihli prekryt :(


Seš si jistý, že reaguješ na mě.
1. Státní vláda je jen prach, když se kola roztočí. O svrchovanosti vyprávěj Háchovi, nebo třeba Kadáfímu...
eldedkus
 
Příspěvky: 14
Registrován: ned 04. lis 2012 20:08:23

Re: New World Order

Příspěvekod bzuco » pát 05. dub 2013 23:16:35

tupyakolata píše:Sibir, aliaska. to uz si mohol spomenut extrem ako sahara, alebo dno oceanu.

co by som tam asi robil??


Na aliaske a sibiri su pre zivot IMHO najlepsie podmienky - v lete pestujes, chytas ryby, lovis zver, v zime zijes zo zasob - tak ako ludia v minulosti...na sahare sa toho moc vypestovat neda

K tym kameram - na 8prudovej dialnici je 8 kamier kvoli dokazom pri dopravnych nehodach. To je moj nazor, kedze problematiku studujem na vysokej skole ;) neviem co by nejakym iluminatom pomohla fotka mojho vozidla kazdych desat mil. Im moze byt desat kade jazdim.
6000 neobjasnenych kradezi denne. U nas je ich niekolko desiatok a to mame tolko obyvatelov co londyn a rozlohu niekolkokrat vacsiu. A poviem ti preco - aj u nas su vsade kamery a su krasnym dokazom proti zlodejom ;)
bzuco
 
Příspěvky: 18
Registrován: čtv 19. črc 2012 17:30:46

Re: New World Order

Příspěvekod Vladius » pát 05. dub 2013 23:17:01

eldedkus píše:Já jsem někde uprostřed.


Ok, ale jaké kroky děláš k vlastní svobodě, nebo svržení nadvlády, nebo k čemu vlastně... Nechci znít sarkasticky, ale třeba čepička z alobalu, schovávání obličeje před kamerou v metru... Co mám vlastně dělat každý den, abych se z toho všeho dostal?
http://PostApo.cz/ - Jednou se to stane! Připrav se, čti PostApo.cz!
Vladius
Uživatelský avatar
Administrátor
 
Příspěvky: 884
Registrován: stř 02. zář 2009 12:18:12

Re: New World Order

Příspěvekod tupyakolata » pát 05. dub 2013 23:17:21

eldedkus píše:Seš si jistý, že reaguješ na mě.
1. Státní vláda je jen prach, když se kola roztočí. O svrchovanosti vyprávěj Háchovi, nebo třeba Kadáfímu...



ja ti ale nepisem o STatnej vlade SR, CR, MR, PR.... pisem ti o tych, co mutia vodu :(
tupyakolata
 
Příspěvky: 11
Registrován: pát 05. dub 2013 22:31:36

Re: New World Order

Příspěvekod Radim » pát 05. dub 2013 23:17:41

Vladius píše:
eldedkus píše:
No on si vydělal akorát státem potištěný papír bez jakékoliv skutečné hodnoty. Co za svůj papír dostane, o tom rozhodují ONI. A co se týče jeho podnikání, to se dá pořád ještě přizdanit a pořádně zaregulovat.


A nyní opustíme modelové příklady a jdeme na konkrétní věci. Jak konkrétně tebe/Vás ovlivňují ONI? Jak to pociťujete? V čem? Jak často? Co proti tomu děláte? Jak proti tomu lze ochránit své blízké? Svého psa? Sebe?


EDIT: eldekus mi v SZ napsal, že nás na okamžik opustí a brzy se vrátí zpět k debatě.


Jak nás ovlivňují? Fluktuace a bubliny bankovního sektoru ovlivní i Vaše ranní sraní. Přesněji cenu Vašeho záchodového papíru. Jednoduše, kdo ovládá světové finanční toky, ovláda planetu. Když bankéř z Goldman a Sachs udělá špatné rozhodnutí (přesněji řečeno plánované), tak to končí rozprodejem veškerého státního majetku (majetku lidí žijících v daném státě) Stačí si vzpomenout na Řecko a špinavé hry Goldman a Sachse. http://tv.globalresearch.ca/2012/06/how ... -implosion

Jak to ovlinilo jejich životy se můžete podívat na Youtube, nebo si tam zajet v létě zase na dovču :) Jenom to chce sledovat i info z jiný zdrojů než tuzemských a nejlépe mít v daných zemích pár přátel, aby člověk mohl na věc nahlížet objektivně a né stylem Řekové jsou netáhla apod...
A řešení? Kdo používá hlavu k němu dojde snad i sám, bez nějaké nápovědy. Je tak jednoduché
Naposledy upravil Radim dne pát 05. dub 2013 23:22:34, celkově upraveno 1
Radim
 
Příspěvky: 19
Registrován: pát 05. dub 2013 21:44:36

Re: New World Order

Příspěvekod tupyakolata » pát 05. dub 2013 23:18:56

Vladius píše:
No přece žil svůj svobodný život bez kamer a NWO! Absolutní, totální svoboda! Zdravé jídlo, křišťálově čisté řeky, nejčistější vzduch bez jakýchkoli Chemtrails! ! ! To zní jako pohádka, nebo jako splněný sen, že?!



v priemernej rocnej teplote -5 stupnov?? vdaka.
tupyakolata
 
Příspěvky: 11
Registrován: pát 05. dub 2013 22:31:36

Re: New World Order

Příspěvekod Lilithian » pát 05. dub 2013 23:19:29

Artifex píše:To je zajímavé, já si neuvědomuju, že bych posledních pár let koupil cokoli z reklam, co potkávám. TV nesleduju, tam se dá najít reklama i na prd v prášku.
Elektroniku rozhodně ne. potraviny kupuju to, co mi chutná, knihy takové, jaké potřebuju, nástroje také. Zbytek si sestavím nebo vyrobím. Takže jak, že mne reklamy ovlivnily?


ah, myslel jsem, ze pujdeme vic do hloubky. reklama te ovlivnila tak, ze se ti v mozku nasilim vytvorilo nekolik neuronovych spojeni, ktere jsou uplne zbytecne. navic si uvedom, ze ne kazdy je tak intelektualne na vysi. bohuzel vetsina populace je "hloupa" a na ne to pusobi. a to, ze pusobi na vetsinu, udava tzv. verejne mineni. a pokud je verejne mineni zalozene na nemoralnich a zbytecnych hodnotach....

vladius- Teď mě tak napadá... Na Aljašce a na Sibiři moc kamer není. A ONI jistojistě tam ještě nějaký pátek nepřijdou. Jak to, že nejste tam?

to jsem popsal na prikladu s chatrci v lese.
Lilithian
 
Příspěvky: 9
Registrován: pát 05. dub 2013 21:56:41

Re: New World Order

Příspěvekod adams » pát 05. dub 2013 23:19:42

Omlouvám se , že se sem tak v kradu , ale jak vlastně může někdo sledovat ty jež ho sledují a řidí cca 8 let , tak aby mu nic neudělali ? A nebo ho snad řidí takto záměřně , aby když šíří informace o nich dál , tak vlastně rozséval zdravou pochybnost a tím je místo velkého odhalení , ještě víc kryl ? A nebo mu snad stačí , že když tomu někdo uvěří , tak přjde onen člověk do "blázince" , jelikož bude považován za "blázna" a tim pádem bude opět skryt před vším .. to by ale pak znamenalo , že není cesty zpět , jejich odhalení totiž vede jen k tomu , že "svědci" jsou kaput , a oni jsou zas skryti a tedy jim stačí neustále šířit , že existují ... asi to dělají nějak takle po forech , kde se snaží přemluvit pár lidí k tomu , že existuje BIG THING alias jedna velká hlava co řidí neříditelné
adams
 
Příspěvky: 1
Registrován: pát 05. dub 2013 22:48:42

Re: New World Order

Příspěvekod eldedkus » pát 05. dub 2013 23:20:06

tupyakolata píše:
babybliss píše:WOW, clovek odbehne na hodinku prec a hen ake cudo :), len ziram :) :) :)
.



nieco podobne napadne kazdeho, ci aj ten "overeny" "konspiracny" zdroj nie je dielom RR.

no na druhej strane mas rozum, ktory ti vravi, ze by to potom mohli luxusne vysielat vsade a bez nejakeho strachu.

dedo hovoril: "clovek sa nikdy nedozvie pravdu"


Tak určitě!
Akorát ti, kteří se snažili "dohlédnout dál" a "byli ochotní k šíleným závěrům z kusých informací" se například místo přišívaní hvězdiček na kabátek v jisté době v jisté zemi včas spakovali a VP jménem II.WW se jich zas tak moc netýkal. Zato ti co se tehdy smířili s "člověk se nikdy nedozví pravdu" si užili atrakce jako Birkenau. A proto raději budu paranoidním bláznem - stejně nikdy nebudu paranoidním dost. :-)
eldedkus
 
Příspěvky: 14
Registrován: ned 04. lis 2012 20:08:23

Re: New World Order

Příspěvekod bzuco » pát 05. dub 2013 23:20:52

tupyakolata píše:v priemernej rocnej teplote -5 stupnov?? vdaka.


Tak potom si obycajny mainstreamovy pohodlny pouzivatel :))
bzuco
 
Příspěvky: 18
Registrován: čtv 19. črc 2012 17:30:46

Re: New World Order

Příspěvekod Vladius » pát 05. dub 2013 23:20:56

tupyakolata píše:

v priemernej rocnej teplote -5 stupnov?? vdaka.


Takže se vědomě vzdáváš vlastní svobody, veškerých lidských práv a finančních jistot jen aby ti bylo teplo?
http://PostApo.cz/ - Jednou se to stane! Připrav se, čti PostApo.cz!
Vladius
Uživatelský avatar
Administrátor
 
Příspěvky: 884
Registrován: stř 02. zář 2009 12:18:12

Re: New World Order

Příspěvekod babybliss » pát 05. dub 2013 23:22:08

Pre vsetkych ktori sa citia ovplivnovani "ONI" by si mali pozbierat svoje saky paky a trosku precestovat svet, trosku by sa vam otvorili oci. Myslim si ze taky inuit, alebo aboriginec z Papuy nema pocit ze je ovplivnovany. Mali by ste skusit ich zivot a mozno by ste pri nom zostali.
No a pre tych co by chceli len tak odist do lesa postavit si chalupku a mat zahradku (ktori si musia kupit podu, WTF) :), tak pre tym mam noviku, osobne vlastnictvo tu je od doby paeolitckeho cloveka, ked jeden vlastnil palicu ktorou si chranil svoje uzemie od druheho ktory tu palicu nemal, a nehovorte mi ze Rothschildovci uz boli vtedy :)
babybliss
 
Příspěvky: 240
Registrován: úte 24. dub 2012 15:31:34
Bydliště: Belfast

Re: New World Order

Příspěvekod tupyakolata » pát 05. dub 2013 23:22:56

to bzuco!!!

bol tu raz tusim niekde dokument o nejakom chlapcovi, co to chcel skusit :) chytat rybicky, papaj kraliky niekde v prdeli v omnoho lepsich podmienkach, ako je sibir, aljaska a ine snehove miestecka.

vzdal to. prislo mu asi troska zle. dovod je prosty. nehostinne podmienky, slaba "spolocnost" a asi ho uz ani nebavilo zit svoj sen ;)
tupyakolata
 
Příspěvky: 11
Registrován: pát 05. dub 2013 22:31:36

Re: New World Order

Příspěvekod Lilithian » pát 05. dub 2013 23:24:49

Vladius píše:
tupyakolata píše:

v priemernej rocnej teplote -5 stupnov?? vdaka.


Takže se vědomě vzdáváš vlastní svobody, veškerých lidských práv a finančních jistot jen aby ti bylo teplo?


ale tady je ten problem, ze se musim pro to "teplo" toho vseho vzdat...
Lilithian
 
Příspěvky: 9
Registrován: pát 05. dub 2013 21:56:41

Re: New World Order

Příspěvekod bzuco » pát 05. dub 2013 23:26:22

tupyakolata píše:to bzuco!!!

bol tu raz tusim niekde dokument o nejakom chlapcovi, co to chcel skusit :) chytat rybicky, papaj kraliky niekde v prdeli v omnoho lepsich podmienkach, ako je sibir, aljaska a ine snehove miestecka.

vzdal to. prislo mu asi troska zle. dovod je prosty. nehostinne podmienky, slaba "spolocnost" a asi ho uz ani nebavilo zit svoj sen ;)


Tak asi bol malo presvedceny, alebo len velmi pohodlny :) ak nedokazete prijat svoju slobodu, tak je zbytocne nam tu kazat o niecom, proti comu mame bojovat. Ja sa citim slobodne vdaka tomu ze si nekladiem servitku pred usta, nemusim mat zivot bez kamier a mainstreamovych medii.
bzuco
 
Příspěvky: 18
Registrován: čtv 19. črc 2012 17:30:46

PředchozíDalší
Fórum Statistiky

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

Možnosti

Zpět na VOLNÝ POKEC

cron