Vše, co dělá randál a zabíjí živé tvorečky. Palné zbraně, kuše, luky, bolaso, tomahavky a jiné hračky.

zbraně na střelnici

Příspěvekod ladijego » ned 07. dub 2013 22:40:30

Někdy bych si chtěl zkusit střílet z pistole ale je mi jenom pouho pouhých 15 let, tak sem se chtěl zeptat jestli musím počkat do 18? A jestli musím mít ZP
Dead zombie is good zombie
ladijego
 
Příspěvky: 30
Registrován: sob 19. led 2013 12:02:47
Bydliště: Jindřichův Hradec

Re: zbraně na střelnici

Příspěvekod Al Zheimer » pon 08. dub 2013 8:41:07

Myslím, že by Ti mohlo pomoci toto:

1) Zbrojní průkaz skupiny B lze vydat osobě, která je členem občanského sdružení zabývajícího se sportovní činností podle národních nebo mezinárodních pravidel a řádů a součástí této činnosti je střelba a která je starší 15 let.

2) Osoba mladší 18 let, pokud nemá zbrojní průkaz, smí zbraň nebo střelivo pro sportovní nebo lovecké účely používat pouze za přítomnosti osoby starší 21 let, která je držitelem zbrojního průkazu.
Al Zheimer
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 17
Registrován: pát 15. úno 2013 9:57:27

Re: zbraně na střelnici

Příspěvekod Eruve0 » pon 08. dub 2013 10:52:45

ladijego: Pokud bys měl zájem zajít na střelnici napiš mi do pošty.Klidně se ozvi...dost často chodím na Břeskáč v JH...takže žádný stres... ;)
Nejsou lidi, kteří nemají rádi zbraně, ale jen takoví, kteří ještě nebyli přepadeni a nepotřebovali ji použít.Radši zbraň mít a nepotřebovat ji,než nemít a potřebovat ji.
Eruve0
 
Příspěvky: 57
Registrován: stř 05. zář 2012 10:54:15
Bydliště: České Budějovice/Třeboň

Re: zbraně na střelnici

Příspěvekod Hennawy » čtv 11. dub 2013 23:24:00

Normálně můžeš, buď jdi na střelnici s někým kdo má kvéra a nebo se tam poptej a já myslím, že když někomu přispěješ na náboje, tak tě nechá si střelit a nebo vyloženě přes střelnici ale tam se platí navíc i instruktor +- 150,-/hod půjčovné,terče a náboje samozřejmě.Jinak občas bývá i na slevomatech vouchry na střelnice a ty jsou od 15 a maj tam dobré ceny, sám jsem takhle byl a střílel jsem asi z 10ti zbraní a pecka :)
Hennawy
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 12
Registrován: ned 07. dub 2013 1:14:15

Fórum Statistiky

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

Možnosti

Zpět na Zbraně a pastí

cron