O všem, co vás napadne!

Česká politika

Příspěvekod Nobody » úte 16. dub 2013 23:33:32

Omlouvám se že sem tahám politiku ale to co se děje dle mého nebude mít dobrou dohru... obvzlášť mě ze židle nadzvedl nejoblíbenější komentář k jednomu článku.

Státní penze budou razantně klesat, obhajoval Nečas reformu
Premiér Petr Nečas (ODS) se v úterý zapojil do informační kampaně vlády k důchodové reformě. Připomněl, že státní penze budou v nejbližších letech s největší pravděpodobností klesat až na polovinu, a lidé by proto neměli spoléhat pouze na ně. Samotný premiér se do druhého pilíře zapojí v květnu a zvolí konzervativnější strategii dluhopisných fondů.

« Zpět na článek
Názor s nejvíce souhlasnými hlasy (653)


Michal Vojáček, Radomyšl
Úterý, 16.dubna 2013, 16:05:24 | Souhlasím | Nesouhlasím | +653

Já se těším, až bude vládnout ČSSD s podporou KSČM...
Daně klesnou, peněz bude tím pádem víc pro všechny, důchody vzrostou a možná jich bude i 13 ( však to slibovali ), odboráři nebudou muset vyhlašovat pohotovosti a budou v klidu hrát golf ( tedy bossové )...penze a platy vzrostou, jelikož zdaníme bohaté, kteří berou nespravedlivě víc, než my, obyčejní lidé...
To bude oranžovorudý ráj :-)


Nechápu jak ty lidi mohou být tak naivní ... jo ODS a pod. nejsou dobří ani náhodou ale ČSSD a KSČ nejsou taky o nic lepší ...ano mohou zdanit bohatší , brát víc firmám ale to vydrží tak 4-6 let , pak ty firmy začnou propouštět , čím dál tím více nezaměstnaných , budou chtít soc. dávky = zase daně nahoru a olala máme tu řecko...

Je to můj osobní názor, chápu že dost vás z tím nebude souhlasit ale prostě si trvám na tom že to tu půjde hodně do háje a naivita některých lidí mě udivuje.

Btw. " jelikož zdaníme bohaté, kteří berou nespravedlivě víc" ... si dělá srandu ? Vždyť i ty bohatí na to dřou aby měli ty prahy tak co je ku**a na tom nespravedlivého...
Nobody
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 56
Registrován: úte 08. kvě 2012 16:13:43

Re: Česká politika

Příspěvekod Vladius » úte 16. dub 2013 23:36:41

Promiň, ale politika se na PostApo.cz neřeší. Téma zamykám a přesouvám do Volného Pokecu.
http://PostApo.cz/ - Jednou se to stane! Připrav se, čti PostApo.cz!
Vladius
Uživatelský avatar
Administrátor
 
Příspěvky: 884
Registrován: stř 02. zář 2009 12:18:12

Re: Česká politika

Příspěvekod Vladius » stř 17. dub 2013 16:39:19

Na žádost několika uživatelů znovu odemykám téma a zároveň nastavuji stejné hranice jako v případě NWO. Cokoli k politice patří jen a pouze do toho tématu. Jakékoli další šíření napříč diskuzním fórem bude omezováno.
http://PostApo.cz/ - Jednou se to stane! Připrav se, čti PostApo.cz!
Vladius
Uživatelský avatar
Administrátor
 
Příspěvky: 884
Registrován: stř 02. zář 2009 12:18:12

Re: Česká politika

Příspěvekod Zantur » stř 17. dub 2013 17:02:41

A hned se přidám. Co si myslíte o tohle článku? Pravda X Lež ? :-) Očekávám bouřlivou debatu.

http://www.reformy.cz/zpravy/budoucnost ... ni-prezit/
co už...
Zantur
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 130
Registrován: čtv 05. črc 2012 15:08:31
Bydliště: Vsetínsko

Re: Česká politika

Příspěvekod stepan-hawk » stř 17. dub 2013 18:17:49

Provádět reformu tím, že se lidem odeberou penze a dál se vesele korupční.... mi jako objev roku opravdu nepřijde. Srandovní mi přišlo kdzž jsem před nějakou dobou četl, že nějaké ministerstvo nemělo asi 4 miliony na platy, tak si nechalo udělat za půl milionu audit kde mají ušetřit. Zvláštní, že na takovéhle audity od spřátelených firem jsou prachy vždy.
Myslet dopředu neznamená si koupit basu piv místo dvou lahví, ale přemýšlet občas co by kdyby a sem tam si něco připravit na dlouhodobé hledisko.
Věc, kterou budete znát vám někdo možná mučením vezme, ale i poté ji budete mít.
stepan-hawk
 
Příspěvky: 307
Registrován: čtv 08. lis 2012 20:29:01
Bydliště: královská část prahy

Fórum Statistiky

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

Možnosti

Zpět na VOLNÝ POKEC

cron