I ve stanu řešíte "co na sebe"? Pak jste tu správně! Bundy, mikiny, kalhoty, boty, ponožky, šátky a také všelijaké Super-Hyper-Mega-Bomba-Texy!

Onuce VS ponožky

Příspěvekod Vladius » čtv 25. dub 2013 12:48:03

Jaké vidíte výhody u jednoho či druhého? V jakém případě budete preferovat onuce a v jakém zase ponožky? Víte, jak se správně onuce namotávají?
http://PostApo.cz/ - Jednou se to stane! Připrav se, čti PostApo.cz!
Vladius
Uživatelský avatar
Administrátor
 
Příspěvky: 884
Registrován: stř 02. zář 2009 12:18:12

Re: Onuce VS ponožky

Příspěvekod Tugar747 » čtv 25. dub 2013 14:01:04

Myslím že základní výhoda bude v jednoduchosti. Tipnul bych si že ponožky se musí stříhat a šít a bude tak při výrobě docházet k větší ztrátě času a materiálu než u onuce. Jeslti jsem to správně pochopil, tak je to jako šátek takže by měla stačit v podstatě jakákoliv tkanina. Praní a sušení bude asi taky rychlejší. Nikdy jsem to nenosil, takže nevím jak je to s pohodlím.
Lepší .357 za pasem než 158 na drátě.
Tugar747
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 78
Registrován: úte 02. dub 2013 13:23:57
Bydliště: Praha

Re: Onuce VS ponožky

Příspěvekod Hanka » čtv 25. dub 2013 20:07:01

Pokud vím, onuce byly pruhy, ale viděla jsem na netu i šátek. Asi záleží na úhlu pohledu, ale já bych volila ponožky. Naše nohy nejsou na zavinutí zvyklé, takže tu může nastat riziko otlaků. Já radši upletu ponožky.
Hanka
 
Příspěvky: 18
Registrován: sob 10. pro 2011 0:14:02
Bydliště: Praha

Re: Onuce VS ponožky

Příspěvekod Annele » čtv 25. dub 2013 21:52:58

Noha omotana onuci je vetsi nez noha v ponozce. S onucemi nam mohou byt boty, ktere nosime nyni s ponozkami, male.
Spravne uvazana onuce pry netlaci a je pry pohodlnejsi nez vetsina ponozek.
Pokud ale nebudeme mit vhodny material na ponozky (tj. lehce elasticky), potom bude dle meho nazoru prijemnejsi se naucit nosit onuce.
Onuce jsou snadnejsi na udrzbu.
Ja s onucemi nemam temer zadne zkusenosti, chybi mi cvik na uvazovani.
Annele
 
Příspěvky: 142
Registrován: ned 14. říj 2012 15:24:27

Fórum Statistiky

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

Možnosti

Zpět na Oblečení a obuv

cron