Osada -Západní Čechy - Chebsko

Příspěvekod senjineer » stř 19. pro 2012 5:42:21

Zdravím, jsem jedním z představitelů naší osady, která momentálnĕ sčítá 10-12 lidí. Tímto postem bych rád našel zájemce o přidružení se k naší osadĕ. Disponujeme pozemkem o rozloze 877m2 na okraji lesa a vedle úrodného pole.

Zájemci ať píší na email : cskstanice@gmail.com a nebo zde PM
I survived the Mayan Apocalypse 12/21/12
Obrázek
senjineer
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 28
Registrován: pon 04. čer 2012 10:16:01
Bydliště: Sydney / Ausrálie

Re: Osada -Západní Čechy - Chebsko

Příspěvekod Vladius » stř 19. pro 2012 12:18:21

Ahoj. Nechceš o své osadě napsat víc podrobností, třeba i včetně fotek? Zní to zajímavě.
http://PostApo.cz/ - Jednou se to stane! Připrav se, čti PostApo.cz!
Vladius
Uživatelský avatar
Administrátor
 
Příspěvky: 884
Registrován: stř 02. zář 2009 12:18:12

Re: Osada -Západní Čechy - Chebsko

Příspěvekod senjineer » stř 19. pro 2012 13:03:12

Ahoj Vladiusi.. Určitě, podám informací co bude v mých silách :)

Zde je letecký snímek pozemku : Obrázek

Omlouvám se za znázornění tímto nepřehledným stylem, ale neměl jsem na to moc času si s tim vyhrát.
* Nutno dodat, že po levé straně mého pozemku je sousedův pozemek, který pěstuje včely. Jdou tam vidět i úly. Co mě napadá, dát mu nabídku, která se neodmítá :D Přidej se s pozemkem a včelama a my ti obstaráme jídlo a pití :D

Historie naší "osady" je celkem vtipná :D

--- rok 2010 ---
Partička tří lidí se pravidelně scházela na diskuzní večery, kde se řešily otázky na téma zbraní, armád, současného světového dění a také se probíraly různé scénáře jako např.: fiktivní válečný konflikt, zombies, ekonomický kolaps atd.
Ten samý rok, jsme tak dlouho diskutovali až to skončilo založením "Bratrstva Železitého Pramene" nebo-li tzv. "Brotherhood of Iron Spring" - Proč zrovna železitý pramen ? Protože tato skupinka diskutabilních individuí pochází právě z okolí, kde se nachází velké množství léčivých pramenů a pro jejich město je to symbolem. Mnohokrát se omílalo to, že tento název by měl nejspíše zůstat český, ale zkratka BOIS rozhodla a oficiální název zůstal v angličtině.
Založení "Brotherhood of Iron Spring" potvrdilo malý, přesto hezký počet 5 členů.

Dnes sčítáme 10 lidí a proto jsem byl nucen založit tento post, jelikož bychom rádi uvítali nové tváře. Ale mám takový pocit, že právě z Chebska tolik lidí moc není a proto je naším plánem kontaktovat veškwré Airsoft kluby, kteří by mohli mít k tomu blízko.

--- rok 2012 ---
V tomto roce jsem se já sám rozhodl, že můj pozemek by mohl být celkem užitečný pro naše "postapo hrátky"... Do budoucna ( pokud se najde více zájemců ) bychom chtěli na tomto pozemku realizovat různé workshopy zaměřené na řemesla a různé věci věnované survivalu a postapokalypse..
I survived the Mayan Apocalypse 12/21/12
Obrázek
senjineer
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 28
Registrován: pon 04. čer 2012 10:16:01
Bydliště: Sydney / Ausrálie

Re: Osada -Západní Čechy - Chebsko

Příspěvekod martel » úte 11. čer 2013 17:06:30

Dobrej den, nic ve zlým, ale necelých 900m2 ve Fr.L.? To je opravdu jen na hraní. A že by pan Žlutý s chotí dali do tohoto projektu svůj pozemek? Vosyka vás nechá kácet dřevo na jeho pozemku?
Trochu jiná situace by nastala, pokud by se vám podařilo od Tvrdíkovic koupit toho 2a3/4 hektaru pole naproti. Ale to neprodaj, nebo to bude pekelně drahý. V lázních - ti počítaj, že z toho budou jednou stavební pozemky aspoň 1500kč/m2.

Věděl bych o relativně levném pozemku, kousek od Odravy 8Kč/m2. Jsou toho cca 3ha. Pole a kousek lesa. Okolní lesy jsou LČR.
martel
 
Příspěvky: 79
Registrován: pon 03. čer 2013 12:38:01

Fórum Statistiky

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

Možnosti

Zpět na Základy soběstačnosti

cron