Může člověk umřít hlady v ČR?

Příspěvekod sahaw » stř 28. pro 2011 8:05:23

Když někdy čtu komentáře na jich forech, tak mi připadá, ze si lidi mysli, ze člověk v ČR může umřít hlady.Většinou to jsou narážky, ze stát pomáhá vše zdrazovat a tak lidi umřou hlady. Většina asi vi, ze člověk nemůže u nás umřít hlady, ale už jsem se setkal s člověkem, který tvrdil, ze jo. Tak mne zajímá jestli si někdo mysli tady, ze v ČR může člověk umřít hlady. Pochopitelně myslím člověka zdravého psychicky a fyzicky.

Člověku stačí jen asi 400kč na jídlo. A 1000kč pokud si bude dopravat.

Kde člověk může sehnat peníze?
Každý občan má právo na existecni minimum 2020kč.
Sběr lesních plodu jako houby, zaludy, bylinky,ovoce u silnice, atd a pak je prodat ve vykupnach.
Chodit po baracich a prosit o papír a železo.
Vybírat popelnice a oblečení prodávat do secandu a věci do bazaru.
Žebrat.
Prodat svou plazmu z krve. Je to cca400kč za odběr.

A to jsem nemluvil o brigadach. Podle mne není šance, aby člověk umřel v CR hlady. Máme na každém rohu možnosti jak si legálně vydělat.
Esu tinginys.
sahaw
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 816
Registrován: ned 04. pro 2011 19:33:00
Bydliště: Praha/Kolin

Re: Může člověk umřít hlady v ČR?

Příspěvekod martinozz » stř 28. pro 2011 10:47:47

No tak to výjde pokud žiješ sám a pod mostem (nebo kdekoli). Ale když máš nebo chceš rodinu tak musíš bydlet, páč byť to je proti mezinárodním pravidlům tak ti děti sociálka odebere. Jakmile vlastníš aspoň chatičku tak se ti sociálka na něco vymluví, aby ti to pokrátila(pokud nepatříš k národnostním nepracujícím menšinám), že na tom nejsi tak zle.
martinozz
 
Příspěvky: 11
Registrován: čtv 18. srp 2011 12:59:37

Re: Může člověk umřít hlady v ČR?

Příspěvekod sahaw » úte 03. led 2012 18:49:56

9 let bez jidla.Ten nemusi resit zasoby jidla.:)
http://www.novinky.cz/zena/zdravi/25480 ... ejedl.html
Esu tinginys.
sahaw
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 816
Registrován: ned 04. pro 2011 19:33:00
Bydliště: Praha/Kolin

Re: Může člověk umřít hlady v ČR?

Příspěvekod Tommy-K » úte 03. led 2012 21:03:45

To jsou ti breathariáni. Zajímalo by mě co je na tom pravdy, jestli jim stačí dlabat energii vesmíru, nebo se doma narvou svíčkovou s osmi a pak šířej bludy po světě. Těžko říct, o tom Indovy jsem četl a prý ho opravdu nějakou dobu zkoumali bez toho aby přišli na to jak to dělá. Ale jinak jsem k tomuhle spíš skeptický,v kocourkově taky odnaučovali kozu žrát a když už to skoro uměla tak chcípla :-)
Tommy-K
 
Příspěvky: 242
Registrován: stř 20. črc 2011 15:47:23
Bydliště: Kutnohorsko-Kolínsko

Re: Může člověk umřít hlady v ČR?

Příspěvekod Vladius » úte 03. led 2012 21:36:19

Pokud vím, ten všem známý Ind je jediným oficiálně potvrzeným (a stále napadaným) případem takového způsobu života. Což je na jednu stranu hrozná škoda, ale na druhou docela dobře.
Ano, byla by to cesta k utopické budoucnosti, osvojení vesmíru a rozkvětu civilizace...
Nebo také cesta do pekel, když lidstvo najednou přestane hladovět a pustí se vesele do rozmnožování.
http://PostApo.cz/ - Jednou se to stane! Připrav se, čti PostApo.cz!
Vladius
Uživatelský avatar
Administrátor
 
Příspěvky: 884
Registrován: stř 02. zář 2009 12:18:12

Re: Může člověk umřít hlady v ČR?

Příspěvekod Tommy-K » úte 03. led 2012 22:19:12

U toho inda myslím stále poukazovali na to,že má v patře nějakou díru, zda jí nevyužívá k podvádění. Bylo zajímavé,že údajně i bez příjmu tekutin(jen si myslím vyplachoval ústa a to hlídali) jeho tělo vytvářelo moč,ale ta se zase ztrácela bez toho aby ji vyloučil.
Teď na to admin docela kápnul, přemýšleli jste někdy jaké by to bylo kdyby nebyl ve světě hlad, věc kvůli které se vedou války a umírají tisíce nevinných? Jistě je to pěkná představa, ale jak by to potom bylo dál, s tím že by se lidé začali rychleji rozmnožovat souhlasím, docházelo by k dalšímu drancování zdrojů kterých nemáme nekonečné zásoby a došlo by nevyhnutělně k dalším konfliktům.
A když to dotáhneme do té extrémní představy, že jídlo nepotřebuje celé lidstvo, tak to by byl myslím opět začátek konce. Kdo nepotřebuje jíst a živit rodinu, nemá potřebu ani tolik pracovat, potravinářský průmysl by padnul první,to je asi jasné, a dolehlo by to jistě do všech sfér.
Je to jen takový zjednodušený scifi scénář samozřejmě, počítá se v něm,že by tu schopnost dostali všichni najednou a předpokládá se,že by nebyli mentálně připraveni na to jak s tím "darem" naložit s rozumem. A jistě by to také mohlo být uplně,ale uplně jinak, třeba i překvapivě :-D
Tommy-K
 
Příspěvky: 242
Registrován: stř 20. črc 2011 15:47:23
Bydliště: Kutnohorsko-Kolínsko

Re: Může člověk umřít hlady v ČR?

Příspěvekod Gloch » úte 03. led 2012 23:25:51

Nevím - fyzika a chemie hovoří jasně - oni se odvolávají na "pránu" - ale kde je výdej, musí být i příjem. Už jen dýchání spotřebovává látky obsahující uhlík a vodík - jinak by nevydechoval CO2. Ale třeba nevydechuje. Kdo ví - jsou věci mezi nebem a zemí - jak říká Shakespeare. Pokus o zavedení tohoto způsobu života již probíhal opakovaně a v masovém měřítku vícekrát. Namátkou - Kambodža, Severní Korea, Somálsko. Bohužel místní obyvatelé asi nebyli na dostatečném levelu a sabotovali tuto snahu svou nezodpovědnou smrtí. R.I.P.
To je taky jeden z důvodů proč se připravit - co když si zase někdo vzpomene to zkusit?
P.S. Na otázku - Může člověk umřít hlady v ČR? - musím odpovědět - může. Opakovaně jsem toho svědkem. Ale nemusí - ti mrtví si tento způsob života většinou zvolili, a nebo jsou na takové mentáln úrovni, že tomu nedokáží vzdorovat.
Gloch
 
Příspěvky: 332
Registrován: čtv 29. pro 2011 22:53:23

Re: Může člověk umřít hlady v ČR?

Příspěvekod sahaw » sob 07. led 2012 15:25:18

Dalsi moznost jak neumrit hlady. Zavrit se.:)

http://hradec.idnes.cz/a-dostanu-najist ... zpravy_klu
Esu tinginys.
sahaw
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 816
Registrován: ned 04. pro 2011 19:33:00
Bydliště: Praha/Kolin

Re: Může člověk umřít hlady v ČR?

Příspěvekod Hrobař » pon 06. led 2014 14:34:42

Může. Nejsou jen náklady na jídlo. Někdo potřebuje teplé, suché místo ke spánku, nedej bože léky. Když se dostanete do situace kde si budete muset vybrat jestli raději umrznete nebo umřete hladem tak je to už stejně jedno.
Jen někdo opravdu naivní si může myslet že u nás není možná smrtící úroveň chudoby. Ta je všude, v každém státě na celém světě. Je to bohužel součást lidské civilizace.
Hrobař
 
Příspěvky: 31
Registrován: čtv 02. led 2014 19:36:29
Bydliště: Brno

Fórum Statistiky

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

Možnosti

Zpět na Základy soběstačnosti