Fallout, Left 4 Dead, Resident Evil a mnoho dalších her se dá zařadit do PostApo kategorie. Diskutujte o nich tady.

State of Decay

Příspěvekod __sXe__ » pon 10. srp 2015 15:17:04

Ďalšia hra, tento krát zasadená do zombie apokalypsy. Ide i singleplayerový zombie survival štýl.

Začínate sám, postupom času však nájdete pár ďalších preživších a pokúšate sa nájsť si úkryt. Tento úkryt môžete vylepšovať ( ošetrovňa, záhradky, výroba zbraní, stanovištia, prípadne predsunuté stanovištia ).Na toto všetko budete potrebovať suroviny ( stavebniny ) ktoré musíte v rôznych budovách hľadať. Ak sa Vám bude dariť a vy získate ďalších a ďalších preživších, budete si musieť hľadať nové útočište ( v hre môžete obsadiť jeden z niekoľkých desiatok domov, skladov, obchodov ). Ak bude Váš hl. hrdina unavený alebo zranený, môžete sa prepnúť na iného preživšieho ktorého budete ovládať. Prípadne si k sebe môžete privolať ďalšieho preživšieho, čiže na zombie nájazdy nemusíte byť sám, ale dvaja. Musíte si však dávať pozor, pretože čím viac Vás bude v úkryte, tým viac jedla, liekov či zbraní budete potrebovať. Pokiaľ nebudete spĺňať to čo požadujú, jednoducho od Vás odídu a môže sa stať, že na dotyčného natrafíte už ako na zombíka.

Hra má samozrejme aj príbeh, ktorý je na tom asi najhoršie z celej hry ( grafika nie je tiež extra, ale postačujúca ). Ide asi o najhorší herný príbeh, aký som kedy zažil, predovšetkým konec nasvedčuje tomu, že by mohla vyjsť State of Decay 2 ale nikde som o tom nenašiel ani slovo. Mimochodom, ak by ste postupovali podľa príbehu, hru prejdete za jedno dopoludnie. Ak ale budete stavať prístršky, stanovištia, získavať preživších, tak to máte na minimálne mesiac hrania ( len aby sa Vám nestalo to čo mne, že som hral, staval, získaval a popritom hral aj príbeh a zrazu sa príbeh skončil a s ním aj celá hra, potom tá hra prestane baviť ).

Plusy :
+ Vynikajúci námet
+ Rôzne možnosti úprav
+ Rôzne informácie o preživších ( pocity, nálada, bio príbeh ... )
+ Dva datadisky ( v Breakdown hráte za preživších vojakov, snažiac sa prežiť. V Lifeline máte pridané rôzne úpravy, vylepšenia do hry ( či už stavby, menej bugov a podobne ).

Mínusy :
- Grafika
- Príbeh
- Dosť rôznych bugov
- Pripadá mi to skôr ako Beta verzia danej hry

Takže kto sa nudí, prípadne nemá čo hrať, skúste stiahnuť, vyskúšať a v prípade zberatelských kolekcií POSTAPO aj kúpiť.
__sXe__
 
Příspěvky: 18
Registrován: čtv 06. srp 2015 15:02:17

Fórum Statistiky

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

Možnosti

Zpět na Hry

cron