Fallout, Left 4 Dead, Resident Evil a mnoho dalších her se dá zařadit do PostApo kategorie. Diskutujte o nich tady.

This War Of Mine

Příspěvekod __sXe__ » pon 10. srp 2015 15:02:53

Je tu niekto, kto hrá/hral túto "postapo" hru? Čo na ňu hovoríte?

Ja som si ju stiahol pred pol rokom a bol som z nej unesený. Nie je to doslovné postapo, ale myslím si, že s touto tématikou súvisí dosť. Je len na Vás, koľko ľudí vo "vašom" dome prežije a ako sa im bude dariť. Tvorcovia hry sa inšpirovali príbehmi civilného obyvateľstva z doby vojny v Juhoslávii. Je to o ľuďoch, ktorí nebojujú a pred výstrelmi a výbuchmi sa ukrývajú do rozpadnutých domov.

Plusy :
+ Zaujímavá téma
+ Rôzne možnosti
+ Atmosféra
+ Grafika ( na to, že ide o plošinovku )

Mínusy :
- Krátky priebeh hry ( myslím že som prešiel cca 60 dní a vojna sa skončila )
- Málo charakterov, postáv

Osobne by som túto hru prijal s lepším príbehom, rozšírenejšími možnosťami ale aj s možnosťou sťahovania sa a podobne. Ale hodnotím ju pozitívne.
__sXe__
 
Příspěvky: 18
Registrován: čtv 06. srp 2015 15:02:17

Re: This War Of Mine

Příspěvekod Artifex » úte 11. srp 2015 5:44:40

Jojo, dohrál jsem všechny příběhy, jakmile člověk ví jak na to, je to až primitivně jednoduché. Základ je stavět palírny na moonshine a z toho ještě předestilovat na čistý líh. To jsem pak používal jako platidlo a v pozdních fázích hry, kdy už jsem měl palíren několik a dva redestilátory tak jsem byl při každé návštěvě kupce ho téměř kompletně vykoupit včetně toho, co bylo k ničemu (ale už jen z pricipu) a to samé na trading postu na náměstí a u jiných, kdo měli zájem k obchodu. Většinou hra končila po 40 dnech, když trvala případně déle tak už jsem nevěděl co se surovinami, takže jsem stavěl třetí, čtvrtá kamna, další palírny, pěstírny zeleniny, které pracovaly sakrapomalu... atd, dokud to bylo kam dát.
http://PostApo.cz/ - Jednou se to stane! Připrav se, čti PostApo.cz!
Obrázek
Artifex
Uživatelský avatar
Hlavní moderátor
 
Příspěvky: 863
Registrován: stř 04. kvě 2011 11:50:25
Bydliště: Brno

Re: This War Of Mine

Příspěvekod __sXe__ » úte 11. srp 2015 12:25:45

Jo, bohužiaľ to bolo jednoduché. Síce som ten príbeh skončil asi na 3 pokus, tak si myslím, že keď človek vie základy, tak to prejde ľahko a rýchlo.

Včera som sa práve dočítal, že má vyjsť Fallout 4 - Fallout Shelter , čo bude niečo podobné ako táto hra, myslím si však že prepracovanejšia - https://itunes.apple.com/us/app/fallout ... 53141?mt=8
__sXe__
 
Příspěvky: 18
Registrován: čtv 06. srp 2015 15:02:17

Re: This War Of Mine

Příspěvekod babybliss » úte 11. srp 2015 13:43:13

Fallout shelter je uz na ipade a na androide ma byt tusim 14 augusta/srpna nie je to zla hra ale ... treba skusit :)
babybliss
 
Příspěvky: 240
Registrován: úte 24. dub 2012 15:31:34
Bydliště: Belfast

Re: This War Of Mine

Příspěvekod __sXe__ » úte 11. srp 2015 17:42:51

Mám android, musím si počkať no :D
__sXe__
 
Příspěvky: 18
Registrován: čtv 06. srp 2015 15:02:17

Re: This War Of Mine

Příspěvekod babybliss » pát 14. srp 2015 14:11:00

uz je v playstore :), prajem vesele hranie :)
babybliss
 
Příspěvky: 240
Registrován: úte 24. dub 2012 15:31:34
Bydliště: Belfast

Re: This War Of Mine

Příspěvekod __sXe__ » pát 14. srp 2015 14:41:20

babybliss píše:uz je v playstore :), prajem vesele hranie :)

No práve dnes som si rozmlátil mobil pri nákupe tuniaka v konzerve :D takže si musím počkať ( 3 mesačný mobil, našťastie už vtedy som vedel, že poistka 50 eur na mobil príde vhod :D ) kým mi ho dajú dokopy.
__sXe__
 
Příspěvky: 18
Registrován: čtv 06. srp 2015 15:02:17

Re: This War Of Mine

Příspěvekod Thomas » stř 23. pro 2015 16:31:42

__sXe__ píše:
babybliss píše:uz je v playstore :), prajem vesele hranie :)

No práve dnes som si rozmlátil mobil pri nákupe tuniaka v konzerve :D takže si musím počkať ( 3 mesačný mobil, našťastie už vtedy som vedel, že poistka 50 eur na mobil príde vhod :D ) kým mi ho dajú dokopy.


50 eur za pojistku na mobil? Jestli se to vyplatilo, tak to byla dobrá investice.
Thomas
 
Příspěvky: 19
Registrován: pon 24. srp 2015 9:37:00

Re: This War Of Mine

Příspěvekod __sXe__ » čtv 14. led 2016 16:13:09

Thomas píše:
__sXe__ píše:50 eur za pojistku na mobil? Jestli se to vyplatilo, tak to byla dobrá investice.


Tak vyplatilo sa, síce ten mobil nestál veľa, ale určite ma lepšie vyjde poistka, ako kúpa nového mobilu.


Mimochodom, znovu som nainštaloval túto hru a hrám ju od včerajšku, vieš si tam dokonca po upgrade vytvoriť nejaký vlastný príbeh ( zatiaľ som to neskúšal, ale asi si človek vie zvoliť osoby, obdobie či zima alebo leto )...
__sXe__
 
Příspěvky: 18
Registrován: čtv 06. srp 2015 15:02:17

Fórum Statistiky

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

Možnosti

Zpět na Hry