Jste v tísni? Jde do tuhého? Potřebujete rady pro přežití? Popište své trápení zde! Jinak tu budeme kreslit černé scénáře, vymýšlet problémy a způsoby řešení a vůbec všelijak chytračit.

Tenisky ako obuv počas VP

Příspěvekod Tajler » čtv 26. kvě 2016 16:04:58

Trochu som si prechádzal fora zaoberajúce sa výstrojou do post apo alebo počas rozpadu spoločnosti ako ju poznáme a nikde som to nenašiel tak založím sám. Pokial sa to tu už náhodou preberalo tak sa ospravedlňujem a poprosím nasmerovať do príbuzného alebo pôvodného topicu.

Pri prechádzaní iných fór boli preferovanou obuvou buď vojenské kanady alebo iné drahé trekkové značky.
Mňa ale zaujíma aký je tu názor na dnešnú každodenne asi najviac používanú obuv: tennisky.
Otázka znie aký je váš názor na Tenisky ako obuv počas VP?
Osobne zastávam názor že je to minimálne pre veľkú časť scenárov hlavne počas začiatočných fáz VP pomerne šikovná obuv.
Dôvody sú:
1.Keďže sú určené primárne na šport, tak sú robené z ľahkých materiálov, nezadržujú teplo a nemala by z nich bolieť noha, nerobia otlaky.
2. Veľmi rýchlo dajú vyzuť a aj obuť. - vhodné keď sa musím z nejakého dôvodu rýchlo spakovať a presunúť sa.
3.Sú cenovo dostupné.
4. Väčšina z nich nevydáva pri chôdzi prakticky žiadny zvuk - skvelé na prípadné zakrádanie
Nevýhodu vidím v premokavosti, no na druhú stranu vďaka tomu že sú z veľkej časti plátenné aj veľmi rýchlo vyschnú.
Taktiež že to je je vhodná obuv do chladného počasia.

No aj napriek dvom vyššie zmieneným nedostatokm, tam stále prevažujú plusy.
Aký je váš názor?
Přílohy
f0831d9a7e_boty-trek-shimano-mt54-cerne_1.jpg
Obrázok dávam kvôli tvaru a farbe predsa len nebudem sa pred marodérmi skrývať v tých veľkých bielych teniskách čo dnes nosí mládež :D
f0831d9a7e_boty-trek-shimano-mt54-cerne_1.jpg (163.27 KiB) Zobrazeno 11775 krát
Tajler
 
Příspěvky: 7
Registrován: sob 07. kvě 2016 13:34:44

Re: Tenisky ako obuv počas VP

Příspěvekod Pavli » ned 29. kvě 2016 19:22:43

Tenisky jsou super jako ´´druhé´´ boty do batohu... Do města je to určitě super výhoda je určitě ta nehlučnost při chůzi a lehkost=> mohu tedy mít klidně 2 páry za váhu 1kg :) a vydrží klidně rok, takže na 3 roky vystaráno s botami ;) Já mám 2 páry v batohu spolu se vším na přežití ;)
Pavli
 
Příspěvky: 1
Registrován: ned 29. kvě 2016 19:15:36

Fórum Statistiky

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

Možnosti

Zpět na Rady pro přežití

cron