Vše, co dělá randál a zabíjí živé tvorečky. Palné zbraně, kuše, luky, bolaso, tomahavky a jiné hračky.

Nové časy

Příspěvekod Macek » sob 02. črc 2016 13:19:51

Zdravím všechny,
donesly se ke mě informace o které se s Vámi musím podělit. O tom, že EU intenzivně jedná o absolutním zákazu legálně držených zbraní jistě víte. Všichni, co máme doma hračky kterých se to týká i jistě velmi bedlivě sledují ministra Chovance, který se prozatím snaží hájit právo legálně držet zbraň. Ve skutečnosti se ale zákonodárci začínají připravovat na alternativu že se mu to nepodaří. Od jistého vysoce postaveného kontaktu jsem se dozvěděl, že je v přípravě zákon, který má zavést pokutu za ztrátu zbraně. Ta by měla být 50 000 Kč. Proč to ? Kolik z nás si řeklo: "nic jim nedám, řeknu že mě vykradli". Odhaduji že na to.... Dále je pak rozpracováno několik variant odzbrojení veřejnosti. Ta nejpřísnější by měla zahrnovat vyvlastnění bez jakékoliv finanční náhrady! Druhá je trvalé uložení v jakémsi policejním depozitu, což si nedovedu moc představit (už vidím ty mega trezory) nebo znehodnocení. Další možnosti mi známy nejsou. Samozřejmostí bude zákaz volně prodejných zbraní abychom nemohli páchat ten terorismus. Tím jsou myšleny všechny zbraně od vzduchovek, přes luky, kuše i perkustní zbraně. Chtěl jsem si v létě koupit vytouženého Glocka, ale děsí mě, že mi ho někdo bez náhrady sebere. Doporučuji tedy zvážit nákup zbraně nepodléhající registraci dokud to jde! Nemusí tomu tak být už dlouho .... Smutným konstatováním na závěr je, že takto umírá demokracie. Ve jménu bezpečnosti a integrace ....
Macek
 
Příspěvky: 5
Registrován: pát 25. bře 2016 22:08:49

Re: Nové časy

Příspěvekod Tajler » ned 03. črc 2016 12:31:54

Niekde som čítal že tento návrh bol do značnej miery osekaný a upravený. Čo viem tak momentálne sa nejako špekuluje o zmene kategórií, čo sa týka zásobníkov a pod.
Panikáriť zatiaľ asi nie je nutné, no rozhodne by som bol hodne ostražitý a v rámci streleckej komunity by som začal pripravovať demonstrace a petice, bo je hodne cítiť že toto je len začiatok tzv. salámovej metody. - regulace začnú pozvolna pribúdať, práva ukrajovať a nakonec nám zakážu i ten airsoft a flusátka.

Btw. Ja som myslel že pokuta za stratu zbrane už dávno je? :D
Tajler
 
Příspěvky: 7
Registrován: sob 07. kvě 2016 13:34:44

Re: Nové časy

Příspěvekod Macek » úte 20. pro 2016 21:39:12

Tajler píše:Niekde som čítal že tento návrh bol do značnej miery osekaný a upravený. Čo viem tak momentálne sa nejako špekuluje o zmene kategórií, čo sa týka zásobníkov a pod.
Panikáriť zatiaľ asi nie je nutné, no rozhodne by som bol hodne ostražitý a v rámci streleckej komunity by som začal pripravovať demonstrace a petice, bo je hodne cítiť že toto je len začiatok tzv. salámovej metody. - regulace začnú pozvolna pribúdať, práva ukrajovať a nakonec nám zakážu i ten airsoft a flusátka.

Btw. Ja som myslel že pokuta za stratu zbrane už dávno je? :D


Máš pravdu, pokuta skutečně je. Panikařit je podle mě nejvyšší čas ... ( http://zpravy.idnes.cz/drzeni-zbrani-eu ... anicni_aha ). Jelikož petice jsem podepisoval již dvě a sdružení LEX (bůh jim žehnej) už jednou tento návrh zablokovalo a přesto se děje toto, je to pro mě jasný signál skoupit co jde .... :(
Macek
 
Příspěvky: 5
Registrován: pát 25. bře 2016 22:08:49

Fórum Statistiky

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

Možnosti

Zpět na Zbraně a pastí