Survival návody, pořady Discovery, dokumentární a dobrodružné filmy... Pohyblivé obrázky o Velkém Průseru patří sem.

The Carriers (2009)

Příspěvekod Lucius » stř 09. kvě 2012 10:53:15

Nikde jsem si tohoto filmu mezi topiky nevšiml a podle mě je to obrovská škoda. Dovolte mi představit film Carriers...

Zde odkaz na oficiální trailer - http://www.youtube.com/watch?v=IwH4bxNK8Os
a na csfd.cz - http://www.csfd.cz/film/254873-prenaseci/ (kde to má jen 61% - ale nenechte se odradit ;) )
Osobně si myslím, že tento film vůbec není špatný a opět si tam my, postapáci, najdeme docela dost zajímavých momentů, které běžným ovčanům uniknou (scénaristi měli postup "co dělat když" docela slušně promyšlený)... zpracování, prokreslení světa po katastrofě, herecké výkony - vše na velice slušné úrovni :)
Lucius
 
Příspěvky: 130
Registrován: čtv 29. bře 2012 23:17:52
Bydliště: Děčín

Re: The Carriers (2009)

Příspěvekod Vladius » stř 09. kvě 2012 10:59:53

Film je dobrý, ale dost mi vadili hlavní "hrdinové", a to všichni :).
http://PostApo.cz/ - Jednou se to stane! Připrav se, čti PostApo.cz!
Vladius
Uživatelský avatar
Administrátor
 
Příspěvky: 884
Registrován: stř 02. zář 2009 12:18:12

Re: The Carriers (2009)

Příspěvekod Lucius » stř 09. kvě 2012 11:06:00

Pravda - každý měl hromadu chyb (asi až moc) a povětšinu času se chovali dost iracionálně, ale ono to k tomu asi patří. V takové situaci by asi nikdo nezůstal úplně příčetný ;)
Lucius
 
Příspěvky: 130
Registrován: čtv 29. bře 2012 23:17:52
Bydliště: Děčín

Re: The Carriers (2009)

Příspěvekod dracekvo » čtv 10. kvě 2012 14:57:54

To sem viděl. Postrádám tam jakoukoli špetku logického chování
dracekvo
 
Příspěvky: 137
Registrován: pon 18. črc 2011 20:24:08

Re: The Carriers (2009)

Příspěvekod Vladius » čtv 10. kvě 2012 15:03:00

Vítej v realitě, pokud budeš dobře pozorovat lidi kolem sebe, zjistíš, že to je naprosto běžné chování dnešní populace :) Stačí pár hodin v MHD. Mě spíše zarazila jakákoli absence "lidskosti" nejen vůči tou chlápkovi s dítětem, ale spíše vůči svým příbuzným/snoubenkám/známým.
http://PostApo.cz/ - Jednou se to stane! Připrav se, čti PostApo.cz!
Vladius
Uživatelský avatar
Administrátor
 
Příspěvky: 884
Registrován: stř 02. zář 2009 12:18:12

Re: The Carriers (2009)

Příspěvekod Lucius » čtv 10. kvě 2012 15:52:07

Ber to takhle - pokud už v dnešní klidné době (berme to z pohledu západního světa...) většina populace postrádá aspoň elementární hladinu empatie a s tím se můžeš setkat prakticky kdekoli, co teprve po VP...
Když už jsi nakousnul MHD, můj vlastní zážitek z minulého týdne = stejnou linkou busu jako já občas jezdí i takový starší pán, očividně sociální případ, ale bezďák to není, sotva šoupe nohama a jakmile se autobus trochu zhoupne má co dělat, aby sebou nešvihnul na zem, přesto jezdí pravidelně do města si nakoupit - nutno podotknout, že chlast jsem z něj necítil ani jednou - a očividně nemá nikoho, kdo by se o něj staral nebo se o něj rodina starat nechce...no a prostě takhle nastoupil do autobusu a sednul si k prostředním dveřím, odkud to má blízko ven, aby nezdržoval při výstupu...a vzadu seděla partička grázlíků - černobílý mix s kšiltovkama na šikmo a rozkrokem mezi kotníkama - a až dopředu autobusu je slyším, jak halekaj "Ty vole to je ten smraďoch, ty vole to zas bude trvat, ty vole to nemůže jít pěšky, ty vole to nemůže zalízt do křoví a tam pojít, ty vole já snad radši vystoupím..." fajn parta mladých debilů, sice je to neomlouvá, ale potom začali to samý i normální lidi, důchodci sedící přes uličku začali remcat, že u něj teda sedět nebudou a nekecám celá čtveřice se jich zvedla, i přesto že seděli přes uličku o dvě řady vzadu, a šli si stoupnout úplně k zadním dveřím...a celou tu dobu mluvili tak nahlas, že to ten chudák nemohl neslyšet...normálně se mi z toho zvedal kufr, schladil jsem si aspoň žáhu tím, že jsem pánovi pomohl vystoupit, ale takhle stydno, že jsem člověk, mi snad ještě nebylo...
Druhý příklad - přečti si jakoukoliv diskuzi pod jakýmkoliv tématem na téma zranění, nehody nebo smrti (nehledě na zaměření a nehledě na server - novinky, idnes, deník,...) - všude najdeš dost solidní množství lidí, který jsou bez byť i jen náznaku nějaké empatie vůči druhým...
Takhle funguje naše dnešní společnost...a po VP? To bude teprve průser! (ano ano, nejsem zrovna sociální optimista ;) ) A logika? Nejvíc logicky se chovali ti typové v golfovým klubu, kdyby se jim tam ta čtveřice kretýnos nenacpala, měli šanci fungovat v klidu dál ;)
Lucius
 
Příspěvky: 130
Registrován: čtv 29. bře 2012 23:17:52
Bydliště: Děčín

Fórum Statistiky

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

Možnosti

Zpět na Video materiály

cron