O všem, co vás napadne!

TLUPOVÁNÍ - než to přijde!

Příspěvekod František » pon 18. črc 2011 13:03:18

Přiznám se, že kdyby to přišlo během několika týdnů, nejsem vůbec připraven a asi potupně zhynu! Zatraceně mizerná představa. Teoretická příprava je fajn ale zásobi jsou zásobi a to nemluvím ( spíš nepíšu) o bezpečném místě. A to město ve kterém žiju určitě nebude.
Jsem z Mostu, to je u Chánova, kdo neví. Takže jestli jste někdo poblíž nebo dokance z Mostu bylo by dobré se poznat a pomalu (nebo rychle?) se připravovat. Jeden nikdy neví, stačí sledovat cvrkot. Ekonomika jde k šípku a další krize už asi nebude jen o propouštění.
František
 
Příspěvky: 1
Registrován: pon 18. črc 2011 12:40:00

Re: TLUPOVÁNÍ - než to přijde!

Příspěvekod Lomien » úte 13. zář 2011 17:24:11

No, rád bych občas zajel na čundr s novými lidmi, kteří si valí na survival :). Jezdíme pár kámošů z turistického oddílu, ale postupně to nějak odpadá.... Civilizace je ukolébala.
Lomien
 
Příspěvky: 25
Registrován: ned 14. srp 2011 16:58:05
Bydliště: BRNO

Re: TLUPOVÁNÍ - než to přijde!

Příspěvekod Artifex » čtv 29. zář 2011 9:58:11

Tak, z Brna je nás třeba víc, můžeme udělat nějaký minisraz.
http://PostApo.cz/ - Jednou se to stane! Připrav se, čti PostApo.cz!
Obrázek
Artifex
Uživatelský avatar
Hlavní moderátor
 
Příspěvky: 863
Registrován: stř 04. kvě 2011 11:50:25
Bydliště: Brno

Re: TLUPOVÁNÍ - než to přijde!

Příspěvekod martinozz » pát 30. zář 2011 10:14:45

Dneska to stojí za ho.no, člověk něco domluví, připraví vyjedná a tři dny před akcí většina zavolá, napíše sms, email, že se jim to nehodí. Takže nakonec chodím sám nebo s družkou.
martinozz
 
Příspěvky: 11
Registrován: čtv 18. srp 2011 12:59:37

Re: TLUPOVÁNÍ - než to přijde!

Příspěvekod YardaFreeman » stř 23. lis 2011 15:00:59

OK tak teda vyrazíme? Můžeme se naučit jeden od druhého. Počítám však s tím, že na každýho bude už zimička. Nicméně nabídka stále trvá.
Na lokaci nezáleží, jsem ale z královéhradecka, pro info. Snažím se někam jezdit každej víkend.
YardaFreeman
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 7
Registrován: stř 23. lis 2011 13:36:56

Re: TLUPOVÁNÍ - než to přijde!

Příspěvekod WOWCE » čtv 24. lis 2011 3:46:31

když se bude něco společnýho podnikat Neratovická skupina se rada přidá :)
WOWCE
 
Příspěvky: 8
Registrován: čtv 12. kvě 2011 23:40:40
Bydliště: Neratovice

Re: TLUPOVÁNÍ - než to přijde!

Příspěvekod Artifex » sob 24. pro 2011 23:35:35

Obrázek
http://PostApo.cz/ - Jednou se to stane! Připrav se, čti PostApo.cz!
Obrázek
Artifex
Uživatelský avatar
Hlavní moderátor
 
Příspěvky: 863
Registrován: stř 04. kvě 2011 11:50:25
Bydliště: Brno

Re: TLUPOVÁNÍ - než to přijde!

Příspěvekod Matysek » ned 25. pro 2011 12:03:59

šťastný a veselý
Přílohy
maya.jpg
maya.jpg (19.71 KiB) Zobrazeno 7630 krát
Matysek
 
Příspěvky: 86
Registrován: ned 19. čer 2011 16:54:18

Re: TLUPOVÁNÍ - než to přijde!

Příspěvekod Tommy-K » ned 25. pro 2011 15:53:21

Také přeji krásné prožití svátků a doufám, že ne posledních :-) Tak co pěkného přistálo pod vašimi stromečky?
To Artifex: U tebe byl asi jinej ježíšek než u mě :-D Na druhou stranu pětadvacet párů ponožek v mojí nadměrné velikosti, se dá hodnotit jako slušná zásoba na dobu nedostatku, no ne? :-D
Tommy-K
 
Příspěvky: 242
Registrován: stř 20. črc 2011 15:47:23
Bydliště: Kutnohorsko-Kolínsko

Re: TLUPOVÁNÍ - než to přijde!

Příspěvekod Matysek » ned 25. pro 2011 17:27:20

já dostal skvělej spacák condor, přesně ten co sem měl v plánu kupovat, v mumiáku se nevyspím a tendle je dostatečně zimě odolněj a i pro mě dost velkej. Uznávám trochu neskladnej ale co by člověk neunes aby se dobře vyspal(-:
Matysek
 
Příspěvky: 86
Registrován: ned 19. čer 2011 16:54:18

Re: TLUPOVÁNÍ - než to přijde!

Příspěvekod Artifex » ned 25. pro 2011 19:45:34

Tommy-K: Ve vojenském výprodeji jsem nabral asi 100 párů ponožek za 3kč pár takže nouzí netrpím. Pod stromem se objevil škorpion 61S od přítelky a buzola od jejího otce, jinak takové obvyklosti...
http://PostApo.cz/ - Jednou se to stane! Připrav se, čti PostApo.cz!
Obrázek
Artifex
Uživatelský avatar
Hlavní moderátor
 
Příspěvky: 863
Registrován: stř 04. kvě 2011 11:50:25
Bydliště: Brno

Re: TLUPOVÁNÍ - než to přijde!

Příspěvekod Tommy-K » úte 27. pro 2011 16:39:55

Artifex : Tak to ti jen mohu závidět normální velikost nohou, já mám cca 50. a ty jsem rád že seženu normálně,i když naštěstí už to není takový problém jako dříve, natož kdyby byly někde za 3Kč tak bych jim to tam asi vykoupil :-) Kanady vz.90 jsem také našel ve své velikosti náhodou, ne že by se tenkrát nedělali,ale málokde mají boty v nadměrkách, dokonce sem si nejdříve objednal 51., říkal jsem si boty to nejsou nejpohodlnější,ať se mi tam vejdou slabé a silné fusky,případně dolu lepší vložka. A ejhle 51. byly i na mou nohu ve dvojich ponožkách moc a na délku také o pěkný kus. Tak jsem vyměnil za 50. ty sedí mnohem lépe a našel jsem je u přítelkyně pod stromkem :-) Buzolou a nějakými takové podobnými věcmi jsem si udělal radost už před svátky, při doplňování tábornické výstroje.
škorpion se mi vždycky líbil, to je 7,65Br. ? Koukal sem na tvé fotky na rajčeti. Také dostane nějaký kolimátor jako kosa, nebo ho necháš "tovární" :-)
Tommy-K
 
Příspěvky: 242
Registrován: stř 20. črc 2011 15:47:23
Bydliště: Kutnohorsko-Kolínsko

Re: TLUPOVÁNÍ - než to přijde!

Příspěvekod Artifex » úte 27. pro 2011 19:50:13

50 je kolik mm délka plosky? Mám jedny policejní kanady 320mm takže bych je případně odprodal kdyby sedly. Já mám 46tky což je 290.
Škorpion je v origo ráži=7,65br, s dlouhou škorpionovou hlavní ideál, zpětný ráz jako malorážka a prostřelí ocelovou helmu dovnitř i ven (jádrované civilní střelivo=měkké ocelové jádro), 9mm luger z obyč pistolové hlavně většinou nechává jen důlek, občas jde skrz jen dovnitř. Kolimátor v plánu možná je, možná není, montáž jsem si už udělal, stačí ji nahodit a utáhnout, jde o to že nevím jestli tam má nějaký význam, na 25m i bez pažby, jen z ruky jako pistole jsem vysypal zásobník s klasickými mířidly a vykousal jedinou dírku o průměru asi 3cm, i s klasickými mířidly terčová záležitost. Ohledně kolimátoru jde o to že by se musela upravovat pažba aby se s kolimátorem dala zaklapnout vepředu, mám v hlavě alternativní variantu, až to bude, pokud to bude tak se podělím.
http://PostApo.cz/ - Jednou se to stane! Připrav se, čti PostApo.cz!
Obrázek
Artifex
Uživatelský avatar
Hlavní moderátor
 
Příspěvky: 863
Registrován: stř 04. kvě 2011 11:50:25
Bydliště: Brno

Re: TLUPOVÁNÍ - než to přijde!

Příspěvekod Tommy-K » úte 27. pro 2011 23:55:53

Na tu délku se podívám,případně změřím, myslím že i ty kanady jsou značené v cm, proto jsem asi přestřelil při první objednávce,tam to měli uvedené podle klasického značení.
Co se týče zbraně, nejsem bohužel držitel ZP, tudíž se pohybuju jen v laické rovině ač mě to docela zajímá a rád si přečtu něco od člověka, který o tom dost ví, což ty jsi, podle toho co jsem už přečetl jinde. Montáž jsem tuším viděl při prohlížení jiných fór,proto jsem se ptal jestli jako na kosu, jako laik nejsem na fórech tohoto ražení registrovám,ale občas si rád počtu :-)
Tommy-K
 
Příspěvky: 242
Registrován: stř 20. črc 2011 15:47:23
Bydliště: Kutnohorsko-Kolínsko

Re: TLUPOVÁNÍ - než to přijde!

Příspěvekod sahaw » sob 07. led 2012 15:31:38

Kdyby tu nekdo nahodou byl z Usti nad Labem dejte vedet. :)
Esu tinginys.
sahaw
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 816
Registrován: ned 04. pro 2011 19:33:00
Bydliště: Praha/Kolin

Re: TLUPOVÁNÍ - než to přijde!

Příspěvekod jirka44 » sob 07. led 2012 20:04:53

Prosím vyslechněte si můj názor.
Pokud nejste osamělí vlci a budete se chtít dát dohromady s lidmi se stejnými cíli ,by měla být první věc kterou by měl mít každý z vás na paměti je ORGANIZACE ,nevím kolik lidí by mělo zájem navázat spolupráci po VP ,ale určitě by bylo dobré být domluvený už před ním. Seskupení by mělo přibližně vypadat takto ,seskupeni všech lidí z určitého města , ta skupina zamíří na shromažďovací bod kraje ,dále na shromaždiště celé společnosti POSTAPO.A tam by se rozhodlo co dál ,byli by už připraveny různé varianty co se podnikne a kam se dále zamíří.
Skupiny by měly být rozděleny podle krajů,a členové skupiny by o sobě měli minimálně znát dovednosti a schopnosti jednotlivých členů skupiny.
jirka44
 
Příspěvky: 7
Registrován: pát 16. pro 2011 22:34:13

Re: TLUPOVÁNÍ - než to přijde!

Příspěvekod sahaw » sob 07. led 2012 20:46:15

jirka44 píše:Prosím vyslechněte si můj názor.
Pokud nejste osamělí vlci a budete se chtít dát dohromady.....


Asi bych zacal s tim jestli je tu dost lidi na vytvoreni organizace v CR.
Esu tinginys.
sahaw
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 816
Registrován: ned 04. pro 2011 19:33:00
Bydliště: Praha/Kolin

Re: TLUPOVÁNÍ - než to přijde!

Příspěvekod Matysek » sob 07. led 2012 21:27:51

tak já jsem převážně z Prahy
Matysek
 
Příspěvky: 86
Registrován: ned 19. čer 2011 16:54:18

Re: TLUPOVÁNÍ - než to přijde!

Příspěvekod Marek » stř 11. led 2012 21:51:19

Co si to napsat do profilu, aspon priblizne? Treba +-Olomouc, nebudu tam psat nejakou vesnici co nikdo nezna... To nikdo nezneuzije, pokud se bojite tohoto...
Marek
 
Příspěvky: 10
Registrován: pon 28. lis 2011 20:44:15
Bydliště: Olomouc

Fórum Statistiky

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

Možnosti

Zpět na VOLNÝ POKEC

cron