První pomoc, přírodní medicína, operace na otevřeném mozku a další radosti života!

Transsexualita v PostApo světe

Příspěvekod BastianCatori » sob 26. pro 2015 23:18:38

Zdravím ve spolek,
napadá mne jedna otázka, která tu ještě nepadla. Sám si na ni nedokážu zatím odpovědět, ale třeba společnou diskuzí na něco přijdeme.
Jak by mohl Velký průser ovlivnit transsexuály? Nebude přeci dostatek obyčejných léků, natož testosteronu (pro FtM - Female to Male) či estrogenu (pro MtF - Male to Felame).
Myslíte, že to nějak může ovlivnit jejich další přežití ve světě? Sám nevím stoprocentně, co by mohlo způsobit vysazení hormonů. Vím, že u FtM při vysazení hormonů začne postupně docházet k řídnutí kostí, zhoršení psychického stavu poté možná i dopad na další orgány, neb tělo bude najednou bez hormonů.
Jaký na to máte názor?
Díky, Bastian
"K přežití v divočině Vás nepřipraví knihy .. Ale zkušenosti.."
"Dokud dýchám, žiju, a dokud žiju, budu bojovat, abych mohl dýchat..."
BastianCatori
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 3
Registrován: ned 02. bře 2014 11:00:20

Re: Transsexualita v PostApo světe

Příspěvekod Hrobař » pon 28. pro 2015 13:25:19

Naše společnost je extrémně, až nepřirozeně tolerantní. To pochopitelně po VP skončí. Možná ještě dřív. Takže je pravděpodobné že různé sexuální odchylky, tělesná postižení či nedejbože alternativní náboženství budou cílem lynčujícího davu. Dnes tak hojně rozšířená hláška "já bych všechny ty buzny postřílel" dojde realizace.
Já osobně nosím dioptrické brýle a už jen to ze mě bude dělat přednostní cíl. Co teprv kdybych měl ženské šaty? To bych teprv vypadal jako snadná kořist. Plus to uráží světonázor mnoha lidí.
Hrobař
 
Příspěvky: 31
Registrován: čtv 02. led 2014 19:36:29
Bydliště: Brno

Re: Transsexualita v PostApo světe

Příspěvekod štek » čtv 31. pro 2015 14:10:13

Při úpadku civilizace dojde k návratu k primitivnímu přírodnímu řádu. Přežije nejsilnější. Slabé a odlišné společnost eliminuje. Tak to hold je.
štek
 
Příspěvky: 24
Registrován: ned 22. lis 2015 22:42:51

Re: Transsexualita v PostApo světe

Příspěvekod Hrobař » čtv 31. pro 2015 20:50:07

Přežije ten nejpřizpůsobivější. Nejúspěšnější živočišné druhy nejsou ty nejvýkonnější ale ty přizpůsobivé. Potkani, lidé.
Hrobař
 
Příspěvky: 31
Registrován: čtv 02. led 2014 19:36:29
Bydliště: Brno

Fórum Statistiky

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

Možnosti

Zpět na Medicína

cron